FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Zbigniew Hołdys

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Another World
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mandey



Dołączył: 24 Sie 2007
Posty: 1579
Skąd: Rawicz

PostWysłany: Pią Paź 16, 2009 5:08 pm    Temat postu: Zbigniew Hołdys Odpowiedz z cytatem

Zakładam ten wątek by poznać Wasze opinie na temat tego pana.
Ale nie chodzi mi o sprawy muzyczne.
Pana Hołdysa ostatnio dużo w mediach. A to w związku ze śmiercią Jacksona a to w związku ze sprawą Polańskiego.
Osobiście uważam, że gość wypowiada się bardzo rzeczowo. Jawnie czuć od niego niechęć do zwykłych pismaków i dziennikarzy, którzy gonią za tanią sensacją. Podobało mi się to, że nie wstąpił do obozu "zbawicieli" Romka P.
Zjechał niektóre znane osobistości wypowiadające się w temacie, pokazując im ich głupotę.

Liczycie się z jego zdaniem, szanujecie go jako komentatora?
Czy może uważacie, że facet przesadza?


Jeśli moderator uzna, że warto dodać jakąś ankietę to śmiało.
ps. I nie pisać mi tu kuwa o Perfekcie! Twisted Evil
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
krs



Dołączył: 02 Sty 2007
Posty: 1677

PostWysłany: Pią Paź 16, 2009 5:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ostatnią rzeczą jaką można o nim powiedzieć, to że wypowiada się rzeczowo... jest strasznym bucem, który wypowiada z góry sądy o sprawach, o których nie ma zielonego pojęcia. o polańskim wypowiadał się szeroko, wygadując takie bzdury, że głowa mnie bolała - a to stwierdził u lisa, że polański bał się polskiego systemu sprawiedliwości i do czasu przedawnienia sprawy w 1986 roku ni razu nie pojawił się w Polsce - to już kompromitacja - Polański wystawiał sztukę u Łomnickiego w Teatrze w Warszawie w 1980 roku, grając również rolę Amadeusza. w międzyczasie spędzał w Warszawie sylwestra (1981), bywał u znajomych w Krakowie, odebrał nagrody od Ministerstwa Kultury. druga rzecz, pan Hołdys porównał w sprawie Jacksona - otóż stwierdził, że w przeciwieństwie do Polańskiego Jackson pokornie poddał się amerykańskiemu wymiarowi sprawiedliwości - kolejna kompromitacja - Jackson zapłacił ogromne pieniądze powodowi za wycofanie sprawy. takich rzeczy jest mnóstwo... a pan Hołdys za każdym razem wypowiada się tonem znawcy. nie mogę kolesia słuchać... nadęty buc i tyle. w muzyce też wypowiada się jak chodząca wyrocznia, mimo że od 30 lat nie napisał dobrej piosenki. wkurza mnie gość na całego.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Majkel



Dołączył: 27 Cze 2008
Posty: 390
Skąd: Oświęcim

PostWysłany: Pią Paź 16, 2009 5:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No cóż, ja natomiast Hołdysa - również jako człowieka, abstrahując na chwilę od jego muzycznych dokonań - szanuję i chętnie słucham dyskusji, w których on uczestniczy. To prawda - czasami może denerwować jego nieco moralizatorski ton, a i nie wszystkie wygłaszane przez niego sądy należą IMO do najtrafniejszych. Jest to jednak, co by nie powiedzieć, jedna z niewielu PRAWDZIWYCH osobowości na naszym rynku medialnym, w szczególności z branży muzycznej (nikt chyba nie zaprzeczy, że w dyskursie publicznym nie uczestniczy niestety zbyt wielu aktywnych zawodowo polskich muzyków... no chyba, że mówimy o personach typu Doda czy też jej nowy, "mroczny" kochaś Nergal Rolling Eyes ). Chociaż legitymuje się formalnie wykształceniem zaledwie podstawowym, to jego opinie zawsze mają jakąś intelektualną podbudowę - szczególnie to widać w jednym z tvn-owskich, "Śniadanie mistrzów" - jego wyważone i racjonalne sądy nierzadko stanowiły przeciwwagę dla chociażby nadętego Mleczki czy przesadnie egzaltowanej pani Domagalik Rolling Eyes ...
Zaimponowała mi również, przyznaję, jego postawa w sprawie Romana Polańskiego - chociaż bardzo daleki jestem od rzucania w niego obelgami i kalumniami (irytuję mnie bowiem atmosfera powszechnego linczu), to jeszcze większą irytację może wywoływać chora pseudo-solidarność zawodowa (czyt. artystyczna) naszych prowincjonalnych "autorytetów" moralnych... Chociaż sprawa dokonanego przestępstwa, muszę przyznać, nie jest wcale taka prosta i jednoznaczna, to jednak dobrze się stało, że tacy ludzie jak Hołdys i Krauze mieli odwage przeciwstawić się powszechnie obecnym w swoim środowisku tendencjom.

Podsumowując zaś - nie zawsze (choć dość często) zgadzam się z głoszonymi przez niego tezami. Natomiast zawsze zawsze będę go - jako komentatora bądź obserwatora życia publicznego - niezwykle szanował: przede wszystkim zaś za jego wyważoną postawę, trzeźwe sądy i odwagę do głoszenia niepopularnych nieraz w jego środowisku opinii Wink I myślę, że to z mojej strony dosyć jasne przedstawienie opinii na temat tego pana Razz

p.s. tylko czekać, jak ktoś się odezwie, że o takim gościu to on w ogóle w życiu nie słyszał Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Another World Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek