FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Antysemityzm
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> FreestyleForum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Czy czujesz nienawiść, niechęć do Żydów?
Tak
10%
 10%  [ 9 ]
Nie
86%
 86%  [ 75 ]
Inna odpowiedź
3%
 3%  [ 3 ]
Wszystkich Głosów : 87

Autor Wiadomość
AveQueen



Dołączył: 06 Lis 2008
Posty: 523
Skąd: xtr

PostWysłany: Wto Cze 09, 2009 1:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po parudziesięciu. Czy jak się robi ankietę na polakach to dzwonimy do każdego obywatela? Poza tym nigdzie nie napisałem że chodzi mi o większą ilość. Większość tych z którymi miałem przyjemność się spotkać.
Będzie temat o Polskich Urzędnikach też się chętnie wypowiem. Tylko cenzurę zdejmijcie.

Leniu napisał:
AveQueen napisał:
Odpowiedź nr.1. Po poznaniu historii i obyczajów narodu Żydowskiego.

Naszym wzorem jest Rudolf Hess?

Nie podałbym Ci ręki.


Nie podawaj.
_________________
WWW.MEALKISDIANA.BLOOG.PL
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Wto Cze 09, 2009 1:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AveQueen napisał:

Nie czuje nienawiści. Nie czuje też niechęci do każdego Żyda.

A widzisz, ze zazanczajac pierwsza odpowiedz dales w jakis sposob sygnal, ze jest odwrotnie? Rolling Eyes dziwisz sie reakcji ludzi?
AveQueen napisał:
I zapewniam was że części Żydów ma polaków za gówno.

Szzcerze?
Znajdz mi nacje ktorej czesc NIE MA nas za gowno. A potem znajdz mi nacje, ktorej czesc NAS POLAKOW nie ma za gowno... Z Zydami na czele, tak w ogole...
Ja nie mowie, ze oni nas miloscia darza i ze my mamy ich tez nie wiadomo jaka wylewnoscia witac, ale... generalizujesz i to ostro.
I to na podstawie jednego goscia ktory na lotniksu robil jakies problemy. Moze mial zly dzien, moze go zona wlasnie rzucila, moze jego ojciec zostal wygoniony z Polski w latach 60-tych a moze po prostu poziom jezyka jakim poslugiwaly sie obie strony byl rozny z obu stron i doszlo do najnormalniejszego nieporozumienia... Faktycznie, ta sytuacja z lotniska przekonala mnie, ze Zydzi nienawidza Polakow... Rolling Eyes Konia z rzedem temu, kto nigdy nie mial klopotow na jakims lotnisku i do kogo sie ktos bez sensu i powodu przyczepil... Pomijajac juz fakt, ze bedac w obcym kraju i poslugujac sie obcym jezykiem- do nieporozumien dochodzi na kazdym kroku...
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
futureal



Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 554
Skąd: Edge of Darkness

PostWysłany: Wto Cze 09, 2009 1:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dlaczego w ogóle nie mówi się o ludobójstwie Indian?
_________________
Someone Chasing I Cannot Move
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
AveQueen



Dołączył: 06 Lis 2008
Posty: 523
Skąd: xtr

PostWysłany: Wto Cze 09, 2009 1:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fenderek napisał:

I to na podstawie jednego goscia ktory na lotniksu robil jakies problemy.



AveQueen napisał:

I tak jest wszędzie. W autobusach, na ulicy.



Chodzi mi po prostu o to że Żydzi czują niechęć do polaków, nie ma co się okłamywać. Szukałem w różnych źródłach, rozmawiałem z historykami i tymi którzy z nimi żyją. Spotkałem się też z opinią w kwestii II wojny że mają też o polakach mniemanie że to przez nas doszło do zagłady ich narodu.
Fendereczku czy w ankiecie jest napisane do Całego narodu bez kurwa żadnego wyjątku? Żydów pisze nie? czyli może być 2, 5, 100....
A to jak polaków traktują w różnych krajach pozostawię bez komentarza.
Pojedz do Izraela, pomieszkaj tam z miesiąc i porównaj to społeczeństwo z UK. Laughing
_________________
WWW.MEALKISDIANA.BLOOG.PL
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Misiu



Dołączył: 21 Sty 2005
Posty: 3580
Skąd: Rybnik

PostWysłany: Wto Cze 09, 2009 2:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AveQueen napisał:

Nie czuje nienawiści. Nie czuje też niechęci do każdego Żyda. Miałem okazję zbadać to społeczeństwo. I zapewniam was że części Żydów ma polaków za gówno. Na lotnisku w Izraelu była dość długa kolejka. Grupa 10 Polaków i dalej inne narodowości(Anglicy, Niemcy...) Chociaż przyszliśmy ok 20 minut przed innymi i byliśmy pierwsi Brodaty Pan powiedział że będą coś tam sprawdzać i przepuszczać dalej. POLAKÓW wpuścił ostatnich i na dodatek robił problemy chociaż wszystko było załatwione. I tak jest wszędzie. W autobusach, na ulicy. W Polsce też tak się większość zachowuje ale nie w tym stopniu.

Widzisz, tak się składa, że moja Mama była rok temu w Izraelu i ma na ten temat całkiem inne zdanie. I nie mówię, że Twoja lub Jej racja jest "prawdziwsza", ale sam fakt, że możemy się tak licytować jest już chyba znaczący, nie?
AveQueen napisał:
Pojedz do Izraela, pomieszkaj tam z miesiąc i porównaj to społeczeństwo z UK. Laughing

Nie wiem, Ty chcesz pokazać, że oni pajają do nas nienawiścią? Daj przykłady, poza tym nieszczęsnym lotniskiem. Z tego co ja się dowiedziałem, to Izrael jest nie tylko bardzo bezpiecznym krajem (wyszkolenie żołnierzy i ich drobiazgowość jest jedyna w swoim rodzaju), ale także - bardzo tolerancyjnym. Prosząc Cię o przykład przeciwnej tezy, podaję swój:

Naprawdę niesamowite.
_________________
Whatever happened to playing a hunch? The element of surprise, random acts of unpredictability? If we fail to anticipate the unforseen or expect the unexpected in a universe of infinite possibilities, we may find ourselves at the mercy of anyone or anything that cannot be programmed, categorized or easily referenced.

Moje zdjęcie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Wto Cze 09, 2009 2:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie, nie pisze konkretnie ze wszystkich, ze calego narodu a nie 5-ciu czy 10-ciu. Zadajacy pytanie widocznie liczyl na inteligencje odpowiadajacych...
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
AveQueen



Dołączył: 06 Lis 2008
Posty: 523
Skąd: xtr

PostWysłany: Wto Cze 09, 2009 2:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Byłem widziałem i na podstawie tego śmiem JA twierdzić że Żydzi są jacy są. Ciesze się że wasze zdania i doświadczenia są inne. nAwet nie wiecie jak bardzo. Tak bardzo bardzo.
Cmok.


_________________
WWW.MEALKISDIANA.BLOOG.PL


Ostatnio zmieniony przez AveQueen dnia Wto Cze 09, 2009 2:50 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Wto Cze 09, 2009 2:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

caterkiller napisał:
Pewnie dowiemy się, że można na to różnie patrzeć i różnie to interpretować. Gdyby nie to temat byłby nudny.

_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Qnrad



Dołączył: 17 Sty 2007
Posty: 1092
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Cze 10, 2009 8:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

futureal napisał:
dlaczego w ogóle nie mówi się o ludobójstwie Indian?


Kto ma mówic? Europie to nie na rękę, a Ameryka Płd jest za uboga żeby ktokolwiek jej słuchał
_________________
bardzo mało czasu na forum, niestety...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Misiu



Dołączył: 21 Sty 2005
Posty: 3580
Skąd: Rybnik

PostWysłany: Sro Cze 10, 2009 1:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poza tym, każdy nieco obyty człek doskonale o tym wie.
_________________
Whatever happened to playing a hunch? The element of surprise, random acts of unpredictability? If we fail to anticipate the unforseen or expect the unexpected in a universe of infinite possibilities, we may find ourselves at the mercy of anyone or anything that cannot be programmed, categorized or easily referenced.

Moje zdjęcie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
lemur
Moderator


Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 5251
Skąd: z Komitetu Centralnego

PostWysłany: Sro Cze 10, 2009 1:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Qnrad napisał:
futureal napisał:
dlaczego w ogóle nie mówi się o ludobójstwie Indian?


Kto ma mówic? Europie to nie na rękę, a Ameryka Płd jest za uboga żeby ktokolwiek jej słuchał


Bardziej chodzi pewnie o Amerykę Północną, w każdym razie nie jest tak, że się nie mówi. W Instytucie Socjologii UW się mówi Wink
_________________
Pierwszy Pisarz Forum 2006, 2007, 2009; Podpis Roku 2010

Mój blogasek: http://obserwujacylemur.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Qnrad



Dołączył: 17 Sty 2007
Posty: 1092
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Cze 10, 2009 10:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Indianie obu Ameryk zostali niemal wyrżnięci, a Ci z terytorium obecnego USA... No cóż, w połowie XIX w. nowojorska prasa z dumą donosiła że Stany Zjednoczone były 'jedynym mocarstwem, które nigdy nie usiłowało i nie usiłuje zdobyc najmniejszego skrawka ziemi przy pomocy siły zbrojnej'.
_________________
bardzo mało czasu na forum, niestety...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Sro Cze 10, 2009 10:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

buahahahah dobre. cale ich terytorium jest zdobyte za pomocą sily zbrojnej... oprocz alaski, ktorą kupili. ci, ktorzy pisali ten artykul chyba zapomnieli o rezerwatach, o przesiedleniach przymusowych, o wysylaniu indian w wedrowki po kilka tysiecy kilometrow w nowe miejsca, gdzie mieli miec spokoj (i z ktorych to nowych miejsc wyganiano ich po kilkudziesieciu latach). zapomnieli tez o tym jak oferowano im alkohol i bron w zamian za zloto i rozne takie rzeczy, zeby co slabsi mogli sie sami pozabijac "pod wplywem", a pozniej dobijano tych mocniejszych. miliony indian zyly w obu amerykach do 16 wieku. kilka z plemion uroslo do olbrzymich rozmiarow i kontrolowalo obszar wiekszy od wiekszosci panstw europejskich. wystarczylo niecale sto lat, zeby wymordowac w ten czy inny sposob zdecydowaną wiekszosc z nich, a na miejscu ich osad pobudowac "ucywilizowane" miasta. to bylo ludobojstwo na miare exterminacji zydow 60 lat temu, tyle ze metody nieco inne...
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Dominik89



Dołączył: 23 Lut 2005
Posty: 2187
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob Sie 01, 2009 12:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polacy antysemici, nienawidzą żydów bla bla bla.
O ile się nie mylę Semici to też Arabowie...
Nie widziałem jeszcze żeby ktoś ich AŻ TAK nienawidził.
Jeśli już używamy tego pojęcia powinno się go sprecyzować do antyjudaizmu.
Poza tym, JEŚLI... Polacy byli by tak naprawdę przeciwko Żydom to nie byli byśmy na PIERWSZYM PIEPRZONYM MIEJSCU pod względem odznaczonych przez instytut Jadwashem z porażającą liczbą 6135 osób.
To co dzieje się w naszym kraju to istne szaleństwo, nie pamiętam dnia gdzie oglądałem informację i nie padło słowo żyd czy żydowski.
W Polsce zadeklarowanych jest 1055 obywateli w/g bardzo wiarygodnego źródła jakim jest MSWIA Link.
Jak to jest możliwe że w tak dużym kraju robią oni tyle hałasu.
To jakbyśmy codziennie słyszeli o dewiacji polegającej na staniu na brzozie ze świeczką w d.... WTF ?!
Jako mały "czysty" umysłowo człowiek nie miałem nic do nich, ale po tym co w gimnazjum miałem z <EKHEM, EKHEM> polonistką, mam dosyć, mam po prostu dosyć...
Ona nieustannie mówiła przez całe lekcje o holokauście i o żydach, żydach, żydach, żydach, żydach, żydach , żydach, żydach, żydach.... RZYGAM TYM ! Gdzie jak mieszkam do cholery w POLSCE czy w IZRAELU ? CO Z POLAKAMI KTÓRZY ZGINĘLI W CZASIE WOJNY, CO Z NASZYMI BOHATERAMI, TYMI MILIONAMI KTÓRZY ODDALI ŻYCIE ZA NASZ KRAJ ?!
Dlaczego bohaterem o którym jest gośno może być w Polsce osoba która TYLKO ratowała Żydów albo im pomagała ?
Czy w Izraelu mówią choćby w połowie tyle o Polakach którzy ratowali żydów ? Daję sobie głowę uciąć że nie.

Muzeum Historii Żydów Polskich 100 PIEPRZONYCH milionów złotych.
Za to można by dać 50 MILIONÓW posiłków w stołówkach szkolnych.

Nie, nie mogę już to jest po prostu pieprzona PARANOJA !

Dziś 1.08 65 lat temu wybuchło powstanie Warszawskie.
Walę to co inni mówią o Polakach w czasie i o co ich oskarżają.
Polscy żołnierze i cywile walczący o nasze państwo to dla mnie najwięksi bohaterowie. I choćby mnie obdzierali ze skóry nie wyprę się tego.

CHWAŁA POLEGŁYM !
_________________
Łosiu
Tom po lewej to arcymistrz chytrości i łasości xP
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Majkel



Dołączył: 27 Cze 2008
Posty: 390
Skąd: Oświęcim

PostWysłany: Sob Sie 01, 2009 12:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rolling Eyes
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
BeBe



Dołączył: 27 Gru 2006
Posty: 4252
Skąd: FAC 51

PostWysłany: Sob Sie 01, 2009 12:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Dziś 1.08 65 lat temu wybuchło powstanie Warszawskie.
Walę to co inni mówią o Polakach w czasie i o co ich oskarżają.
Polscy żołnierze i cywile walczący o nasze państwo to dla mnie najwięksi bohaterowie


Inna sprawa, że to było bzdurne i porywanie się z motyką na Słońce Razz
_________________
Sometimes the only sane answer to an insane world is insanity.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Sob Sie 01, 2009 1:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale my przecież tak bardzo kochamy nieudane zrywy, no nie? Powstanie tu, powstanie tam... I wszystko ładnie, pięknie- walczymy, to się chwali... tylko to ciągłe wychwalanie wszystkich nieudanych przewrotów, całe to gloryfikowanie wspaniałych porażek mnie osobiście trochę śmieszy... potem dziwne, że wszelkie sportowe porażki we "wspaniałym" stylu wspominamy... bo my tak mamy chyba jako naród, że porażki we wspaniałym stylu uważamy za sukcesy... wkurza mnie to czasami niesamowicie... absolutnie nic nie ujmując tym którzy wtedy w Warszawie walczyli i ginęli... tym należy się chwała- ale taka sama tym którzy ginęli w Warszawie jak tym którzy zginęli w Zamościu, Wrocławiu czy innym Gdańsku... ale nie rozumiem i nie chcę zrozumieć skąd u nas to uwielbienie do wspaniale odniesionych porażek... do k***y nędzy, mamy kilka sukcesów na koncie!!!
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob Sie 01, 2009 11:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fenderek napisał:
do k***y nędzy, mamy kilka sukcesów na koncie!!!


<zamyśla się>
Grunwald... Małysz... i Wembley 1973... a nie to ostatnie się nie liczy
_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ziutek98



Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 3947
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob Sie 01, 2009 11:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powstanie Wielkopolskie, kojarzysz? Wink
_________________
PRÖWLER - kapela rockowa, ja na basie. Info o koncertach na kanale pod linkiem Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Sob Sie 01, 2009 12:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pierwsze z brzegu ode mnie- odsiecz wiedeńska?
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob Sie 01, 2009 12:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

która nam gówno dała Wink
_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Sob Sie 01, 2009 12:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale przynajmniej wygraliśmy- a my wielbimy porażki, które też nam gówno dały Wink
Jakby na to nie patrzeć- Grunwald w sumie też nam guzik dał, trzeba było iść na Malbork... Wink

Dobra- temat jest zdaje się antysemityzm... Laughing
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
mike



Dołączył: 26 Sie 2004
Posty: 4802
Skąd: Łódź

PostWysłany: Sob Sie 01, 2009 1:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fenderek napisał:
Ale przynajmniej wygraliśmy- a my wielbimy porażki, które też nam gówno dały Wink


Tu też pojawia się odwieczna gadka o tym, czy było warto zorganizować powstanie (oczywiście w takiej konspiracji, że Niemcy wiedzieli o nim tydzień wcześniej). I jak zwykle - ze względów strategicznych za cholerę sensu to nie miało, ale morale dźwignęło trochę.

Cytat:
Dobra- temat jest zdaje się antysemityzm... Laughing


To, żeby nie było, że nie na temat - jebać Żydów! xD
_________________
QPoland - skoro jestem już oficjalnym współpracownikiem, to warto zachwalać Wink

http://podniosle.blogspot.com/ - mój superowy bloga$$ek! Very Happy (aktualizacje w każdy cojakiśczas)

Still Burnin' (i wiele innych: http://www.youtube.com/user/MikeBoatCityPl/videos)

C-lebrity - kontrowersyjny klip zbanowany na YT!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Misiu



Dołączył: 21 Sty 2005
Posty: 3580
Skąd: Rybnik

PostWysłany: Czw Sie 06, 2009 2:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A widzę, że odkopaliście temat, na który mogę się wypowiedzieć po przeżyciach ostatniego tygodnia.

Po pierwsze - Dominiku, naprawdę zazdroszczę Ci Twoich problemów.
Dominik89 napisał:
Nie widziałem jeszcze żeby ktoś ich AŻ TAK nienawidził.

Oczywiście do nienawiści mi daleko, ale z czystym sercem mogę powiedzieć, że o wiele bardziej wolę Żydów, skoro Arabowie wyciągają pieniądze gdzie tylko się da, są bezczelni i nachalni. Oczywiście nie chcę upraszczać, sam jedynie w autonomii palestyńskiej czy Egipcie spotykałem takich co 20 metrów. W Izraelu - ani jednego. Dobrze to oddaje pewien dowcip:

Pustynia. Wojsko żydowskie goni Araba, strzela, strzela, trafić nie może. W pewnej chwili, po którymś strzale - Arab pada i leży nieruchomy. Podchodzą do niego Żydzi, a ten wstaje i pyta:
- Dlaczego przestaliście do mnie strzelać?
- Bo... eee... naboje nam się skończyły.
- A widzicie, a ja mogę wam kilka sprzedać.

Dominik89 napisał:
Dlaczego bohaterem o którym jest gośno może być w Polsce osoba która TYLKO ratowała Żydów albo im pomagała ?
Czy w Izraelu mówią choćby w połowie tyle o Polakach którzy ratowali żydów ? Daję sobie głowę uciąć że nie.

A Irenę Sendlerową znasz? Bo nie wydaje mi się, by była szczególnie kojarzona, tak jak zresztą wiele polskich (i nie tylko) nazwisk, o których w Jerozolimie się pamięta i ryje na widok publiczny.

Wiesz, przykro nam, że miałeś taką nauczycielkę, ale Twoje osobiste przeżycia chyba w niewielkim stopniu zmieniają ogół sytuacji.
_________________
Whatever happened to playing a hunch? The element of surprise, random acts of unpredictability? If we fail to anticipate the unforseen or expect the unexpected in a universe of infinite possibilities, we may find ourselves at the mercy of anyone or anything that cannot be programmed, categorized or easily referenced.

Moje zdjęcie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
BeBe



Dołączył: 27 Gru 2006
Posty: 4252
Skąd: FAC 51

PostWysłany: Czw Sie 06, 2009 3:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Eee, nie?
Dominik, co Ty znowu pieprzysz? Very Happy A połowa tych Sprawiedliwych wśród Narodów Świata to Polacy. Bartoszewski jest honorowym obywatelem państwa Izrael, a organizacja którą współtworzył "Żegota" (Rada Pomocy Żydom) jest powszechnie w Izraelu znana i ceniona.
Nie mówiąc już o tym, że wielu Izraelczyków ma korzenie Polskie. A Hłasko jak pisał o Izraelu? Fakt, że w barwach ciemnych, ale za jego czasów co drugi Żyd panimaju po Polsku Wink

Co do antysemityzmu w numerze z 30 lipca Przekroju jest niezły artykuł o antysemityzmie w...Izraelu. Szerzą go głównie imigranci Rosyjscy którzy chcą, aby z Izraela i Palestyny wynieśli się, uwaga: Żydzi, muzułmanie i czarnuchy. No cóż, Ruscy nie mogą dorwać Krymu to chcą Świętą Ziemię? ;d
_________________
Sometimes the only sane answer to an insane world is insanity.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Dominik89



Dołączył: 23 Lut 2005
Posty: 2187
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Sie 07, 2009 12:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Misiu napisał:

A Irenę Sendlerową znasz? Bo nie wydaje mi się, by była szczególnie kojarzona, tak jak zresztą wiele polskich (i nie tylko) nazwisk, o których w Jerozolimie się pamięta i ryje na widok publiczny.


Tylko nie ona Laughing To była największa ikona mojej nauczycielki od Polskiego.
Moje gimnazjum ma teraz jej imię.
Byłem w teatrze żydowskim z gimnazjalną klasą na przedstawieniu o niej i przez pół roku z kilkoma osobami robiłem makietę getta Warszawskiego która była tam wystawiona.
_________________
Łosiu
Tom po lewej to arcymistrz chytrości i łasości xP
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
shamar



Dołączył: 18 Maj 2008
Posty: 1942
Skąd: K-ce / Czewa

PostWysłany: Sob Sie 08, 2009 10:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zydki to chyba najbardziej załgana nacja swiata, ktora zrobila ze swojej tragicznej historii swoisty biznes...

Powiedz cos zlego na żyda (chocbys mial racje ) to jestes antysemita...


Szacunek jaki prezentują izraelici wobec ziomków ocalaonych z obozów...

http://www.sfora.pl/Izraelscy-lekarze-testowali-leki-naofiarach-Holokaustu-a10054
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> FreestyleForum Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Strona 9 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek