FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Queen Rock Montreal CD/DVD
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Live
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Twoja ocena wydawnictwa na
1
0%
 0%  [ 0 ]
2
0%
 0%  [ 0 ]
3
0%
 0%  [ 0 ]
4
8%
 8%  [ 5 ]
5
32%
 32%  [ 19 ]
6
51%
 51%  [ 30 ]
nie zamierzam kupować
6%
 6%  [ 4 ]
Wszystkich Głosów : 58

Autor Wiadomość
Wishlady



Dołączył: 17 Paź 2007
Posty: 49
Skąd: z Merkurego

PostWysłany: Sro Lut 13, 2008 6:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kupiłam i się nie rozczarowałam. Było warto wydać te "kilka" złotych na to cudeńko.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Arquest



Dołączył: 27 Lut 2008
Posty: 1942
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Pią Lut 29, 2008 9:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba najlepszy album koncertowy Queen ... po prostu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG WP Kontakt
mumin_king



Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 6343
Skąd: Rzekuń

PostWysłany: Sob Mar 01, 2008 12:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Arquest napisał:
Chyba najlepszy album koncertowy Queen ... po prostu


No i wreszcie coś mądrego napisał Twisted Evil
_________________


GGP - na spotkanie ze świeżoscią

Bój się bloga NOWOŚĆ Exclamation BLOG MUMINA Exclamation

wg Matteya - bardzo sprytne ALTER EGO.
Zwycięzca Queenwizji - grudzień 2012
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
Jedi Bartek



Dołączył: 20 Lut 2008
Posty: 65

PostWysłany: Sob Mar 01, 2008 1:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wspaniałe. Od niedawna to nagranie jest w mojej kolekcji i przyznam, że jestem zachwycony. A np. koncert na Stadionie Wembley, choć również dobry, nie zrobił na mnie takiego wrażenia.

Przede wszystkim znakomita obróbka dźwięku. Wszystko znakomicie słychać i nie ma się tu czego doczepić.

Natomiast samo wykonanie piosenek jest znakomite. Dobrze wiemy, że występy Queen mają tą "ikrę", coś co nadaje im klimat, sprawia, że takie DVD jest lepsze od nagrania studyjnego, które teoretycznie powinno być bardziej dopracowane. Utwory są świetnie wykonane, zresztą Freddie jest wokalistą starej daty - tzn. śpiewającym w całości na żywo.

Dobór utworów nie pozostawia wiele do życzenia. Chciałbym kiedyś usłyszeć nagranie koncertowe z The Show Must Go On albo Heaven for Everyone, ale wiemy, czemu to niemożliwe. Queen wykonali swoje największe hity, i to wykonali je doskonale.

Ogólnie polecam każdemu - bo Queen to nie muzyka dla rockowców, metalowców, popowców...Ich się nie da jakoś zaklasyfikować, zaszufladkować, toteż to muzyka dla każdego. A ich DVD koncertowe zawsze mają ten "Kind of Magic", że się tak poetycko wyrażę. Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Sob Mar 01, 2008 1:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jedi Bartek napisał:
zresztą Freddie jest wokalistą starej daty - tzn. śpiewającym w całości na żywo.

No już bez przesady...!
Starej daty???
Ja TERAZ chodzę na dziesiątki koncertów rockowych i WSZYSCY śpiewają na żywo...
Starej daty...
Nie myl nowych rzeczy z "artystami" pokroju Robbie Williamsa(a nawet on śpiewa nażywo) czy innymi Spice Girls... Jest całą fura wykonawców "nowej daty" która nie tylko śpiewa w całości na żywo, ale też nagrywa wspaniałą i cudowną muzykę...
A że ZETka czy inne RMF tego nie gra- to już jest inna sprawa...
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Jedi Bartek



Dołączył: 20 Lut 2008
Posty: 65

PostWysłany: Sob Mar 01, 2008 1:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmm mogę przyznać, że nie jestem na bieżąco, bo na koncercie żadnym jeszcze nie byłem Rolling Eyes
Ale oceniam po tym, co widzę w telewizji...większość puszczanych tam koncertów to playback...spośród wokalistów światowej sławy dzisiaj niewielu jest dobrze śpiewających na żywo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Sob Mar 01, 2008 2:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jedi Bartek napisał:
Hmm mogę przyznać, że nie jestem na bieżąco, bo na koncercie żadnym jeszcze nie byłem Rolling Eyes
Ale oceniam po tym, co widzę w telewizji...większość puszczanych tam koncertów to playback...spośród wokalistów światowej sławy dzisiaj niewielu jest dobrze śpiewających na żywo.

Wybacz, ale...
OK
Podaj tych artstów, powiedz mi którzy światowej sławy artyści śpiewają z playbacku. Przykładami udowdnij jaki ten Fred był wyjątkowy, bo jak mało kto śpiewał na żywo...
Rolling Eyes Arrow Wink
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Jedi Bartek



Dołączył: 20 Lut 2008
Posty: 65

PostWysłany: Sob Mar 01, 2008 2:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie mam na myśli, że Freddie był pod tym względem wyjątkowy, bo wówczas wokaliści śpiewali na żywo. Ale obejrzyj choćby takie "Hity na Czasie" Dwójki...nie licząc pojedynczych wykonawców z Polski, reszta to gwiazdy europejskie...95% z tego to playback. Większość dzisiaj promowanych artystów tak niestety "przędzie".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Sob Mar 01, 2008 2:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jedi Bartek napisał:
Ale obejrzyj choćby takie "Hity na Czasie" Dwójki...nie licząc pojedynczych wykonawców z Polski, reszta to gwiazdy europejskie...95% z tego to playback. Większość dzisiaj promowanych artystów tak niestety "przędzie".

Podaj mi nazwy.
Nie oglądam w Nottingham "Hitów Dwójki". Zgadnij czemu... Wink
Powiedz mi jakie to gwiazdy europejskie, bo ja nie wiem...
I- nie chcę być źle zrozumiany- ale jakoś... ciężko mi jest uwierzyć, żę FAKTYCZNIE WIELKIE gwiazdy występują w jakimś tam telewizyjnym programie w Dwójce... ale nie wiem, nie znam, dlatego proszę o przykłądy- kto tak przędzie...
Bo ja Ci powiem jedno- jak wygląda to tutaj. Bilety na koncerty są drogie. Czy to stara firma jak THE ROLLING STONES czy nowa artystka jak ta, no... ta od UMBRELLI... (umbrella, ela, ela... bardziej denerwującej piosenki nie było od czasu Crazy Frogg...)- Riana czy jak się piszę, mógłbym sprawdzić, ale nie jest tego warta Wink Tak czy siak- bilety trochę kosztują. A ludzie tutaj są rozbestwieni. Część z nich widziałą na żywo najlepszych- Pink Floyd, Queen, Stones, Zeppelin, Beach Boys... To nie tak jak w Polsce, że przed 1989 odbył się jeden czy dwa wielkie rockowe koncerty wielkich gwiazd- tam to jest może nie codzienność, ale... blisko...
Więc ta wyrobiona publiczność DZIŚ, kiedy wydaje 30 funtów na koncert (a najwięksi to pieniądze od 50 do nawet 100 funtów)- gdyby ktoś wyszedł i walnął playback... to byłby koniec kariery... mówię serio- i nie mówię o "artystach" w stylu Kylie (choć ona śpiewa na żywo) czy Spice Girls (nie wiem i nie chcę wiedzieć Wink )
Dziś żaden artysta tutaj w Anglii (a obok USA i Japonii to największy i najbardziej liczący się rynek muzyczny na świecie) nie mógłby sobie pozwolić na śpiewanie z playbacku. Publiczność jest zbyt wymagająca. Ci ludzie widzieli stare koncerty Eltona Johna, George'a Michaela, Yes, Queen i wszystkich tych artystów których już wymieniłem. Gdyby zauważyli że ktoś śpiewa z playbacku- ni eprzyszliby na ten koncert. Koniec kariery, poczuliby się oszukani. I mówię nie tylko o pokoleniu naszych rodziców. To rodzice zabierają dzieciaki na pierwsze koncerty, więc krąg się niejako zamyka. Dzieciaki widzą koeljną generację artystów, też się wyrabiają... i też wymagają KONCERTU a nie zbiorowego słuchania playbacku...
Niedawno był tutaj wielki skandal, bo Roger miał głośno powiedzieć, że Madonna używa playbacku. Wiesz jaka byłą afera? Prawie o sąd się otarło... Tutaj NIKT naprawdę się liczący nie może sobie POZWOLIĆ na granie z playbacku.
To nie jest kwestia starej czy nowej daty. Uważam wręcz, że nowi artyści na żywo mają dużo więcej do udowodnienia niż to było w przypadku Planta, Mercury'ego czy Gillana. Oni musieli tylko konkurować ze sobą- nowi artyści mają konkurencję nową (inni nowi artyści) i ciąży nad nimi legenda dawnych gwiazd, które TUTAJ (w USA i Japonii jest nie inaczej) są przez wszystkich DOSKONALE pamiętane...
Gdyby Coldplay zagrali koncert z playbacku to byłby koniec ich kariery. Gdyby Avril Lavigne zagrała taki koncert- to samo...

Pamiętaj o jednym- dzisiejsza muzyka to nie tylko popowe kreacje (które nie wiem jak śpiewają i nie mam najmniejszego zamiaru sprawdzać Wink ) spod znaku Justina Timberlake'a, Enrique Iglesiaisa czy Britney Spears... Jest OGROMNA liczba artystów nowej daty, których... chyba po prostu nie znasz, bo... telewizja pokazuje szmirę (nic nowego), radio gra szmirę (nic nowego). Gdybyś znał, nie powiedziałbyś, że wokalistę starej daty wyróźnia śpiewanie w całości na żywo... TO wyróżnia "wokalistę". Po prostu prawdziwego wokalistę (czy wokalistkę).
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/


Ostatnio zmieniony przez Fenderek dnia Sob Mar 01, 2008 2:36 am, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Jedi Bartek



Dołączył: 20 Lut 2008
Posty: 65

PostWysłany: Sob Mar 01, 2008 2:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i tu się zgodzę. Mówię raczej o tych artystach "młodzieżowych", tzn. tych, których muzyka jest kierowana pod osoby, które z muzyką z dawnych lat styczności nie miała...owszem, większość śpiewa na żywo, ale to się powoli wytraca. Zaczyna się właśnie od tych pojedynczych egzemplarzy, ale ekspansja jest.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Arquest



Dołączył: 27 Lut 2008
Posty: 1942
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Sob Mar 01, 2008 8:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mumin_king napisał:
Arquest napisał:
Chyba najlepszy album koncertowy Queen ... po prostu


No i wreszcie coś mądrego napisał Twisted Evil


Dzięki Wink

Cytat:

Ale obejrzyj choćby takie "Hity na Czasie" Dwójki...nie licząc pojedynczych wykonawców z Polski, reszta to gwiazdy europejskie...95% z tego to playback. Większość dzisiaj promowanych artystów tak niestety "przędzie".


Cytat:
Podaj mi nazwy.
Nie oglądam w Nottingham "Hitów Dwójki". Zgadnij czemu...
Powiedz mi jakie to gwiazdy europejskie, bo ja nie wiem...
I- nie chcę być źle zrozumiany- ale jakoś... ciężko mi jest uwierzyć, żę FAKTYCZNIE WIELKIE gwiazdy występują w jakimś tam telewizyjnym programie w Dwójce... ale nie wiem, nie znam, dlatego proszę o przykłądy- kto tak przędzie...
Bo ja Ci powiem jedno- jak wygląda to tutaj. Bilety na koncerty są drogie. Czy to stara firma jak THE ROLLING STONES czy nowa artystka jak ta, no... ta od UMBRELLI... (umbrella, ela, ela... bardziej denerwującej piosenki nie było od czasu Crazy Frogg...)- Riana czy jak się piszę, mógłbym sprawdzić, ale nie jest tego warta Tak czy siak- bilety trochę kosztują. A ludzie tutaj są rozbestwieni. Część z nich widziałą na żywo najlepszych- Pink Floyd, Queen, Stones, Zeppelin, Beach Boys... To nie tak jak w Polsce, że przed 1989 odbył się jeden czy dwa wielkie rockowe koncerty wielkich gwiazd- tam to jest może nie codzienność, ale... blisko...
Więc ta wyrobiona publiczność DZIŚ, kiedy wydaje 30 funtów na koncert (a najwięksi to pieniądze od 50 do nawet 100 funtów)- gdyby ktoś wyszedł i walnął playback... to byłby koniec kariery... mówię serio- i nie mówię o "artystach" w stylu Kylie (choć ona śpiewa na żywo) czy Spice Girls (nie wiem i nie chcę wiedzieć )
Dziś żaden artysta tutaj w Anglii (a obok USA i Japonii to największy i najbardziej liczący się rynek muzyczny na świecie) nie mógłby sobie pozwolić na śpiewanie z playbacku. Publiczność jest zbyt wymagająca. Ci ludzie widzieli stare koncerty Eltona Johna, George'a Michaela, Yes, Queen i wszystkich tych artystów których już wymieniłem. Gdyby zauważyli że ktoś śpiewa z playbacku- ni eprzyszliby na ten koncert. Koniec kariery, poczuliby się oszukani. I mówię nie tylko o pokoleniu naszych rodziców. To rodzice zabierają dzieciaki na pierwsze koncerty, więc krąg się niejako zamyka. Dzieciaki widzą koeljną generację artystów, też się wyrabiają... i też wymagają KONCERTU a nie zbiorowego słuchania playbacku...
Niedawno był tutaj wielki skandal, bo Roger miał głośno powiedzieć, że Madonna używa playbacku. Wiesz jaka byłą afera? Prawie o sąd się otarło... Tutaj NIKT naprawdę się liczący nie może sobie POZWOLIĆ na granie z playbacku.
To nie jest kwestia starej czy nowej daty. Uważam wręcz, że nowi artyści na żywo mają dużo więcej do udowodnienia niż to było w przypadku Planta, Mercury'ego czy Gillana. Oni musieli tylko konkurować ze sobą- nowi artyści mają konkurencję nową (inni nowi artyści) i ciąży nad nimi legenda dawnych gwiazd, które TUTAJ (w USA i Japonii jest nie inaczej) są przez wszystkich DOSKONALE pamiętane...
Gdyby Coldplay zagrali koncert z playbacku to byłby koniec ich kariery. Gdyby Avril Lavigne zagrała taki koncert- to samo...

Pamiętaj o jednym- dzisiejsza muzyka to nie tylko popowe kreacje (które nie wiem jak śpiewają i nie mam najmniejszego zamiaru sprawdzać ) spod znaku Justina Timberlake'a, Enrique Iglesiaisa czy Britney Spears... Jest OGROMNA liczba artystów nowej daty, których... chyba po prostu nie znasz, bo... telewizja pokazuje szmirę (nic nowego), radio gra szmirę (nic nowego). Gdybyś znał, nie powiedziałbyś, że wokalistę starej daty wyróźnia śpiewanie w całości na żywo... TO wyróżnia "wokalistę". Po prostu prawdziwego wokalistę (czy wokalistkę).


W 100 % racja, w 100 % się zgadzam, w 80 % AKom jest złe ... Mr. Green hahaha
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG WP Kontakt
Gnietek



Dołączył: 04 Sie 2006
Posty: 936
Skąd: z pięknej planety zwanej Ziemią :)

PostWysłany: Sob Mar 01, 2008 7:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeszcze dorzuciłbym, że w programach telewizyjnych gwiazdy pop od dawien dawna grają z playbacku. Tak przecież było już w latach 70. w legendarnym Top Of The Pops.
_________________
Wszyscy jesteśmy jak worki kartofli: czy chcemy, czy nie, i tak nas wrzucą do piwnicy. Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Sob Mar 01, 2008 8:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

programy telewizyjne typu TOTP to inna broszka.. tam zwyczajnie najczesciej nie ma warunkow zeby zagrac na zywo, albo nie zgadzaja sie na to producenci... jesli zespol nie chce sie na to zgodzic to dochodzi do roznych dziwnych sytuacji, jak na przyklad z iron maiden w 86 roku w niemczech, kiedy to kazano im zagrac z playbacku wlasnie, a ze nie chcieli odwolac wystepu w ostatniej chwili, to wystapili ekhmmm nietypowo... Very Happy tzn kazdy "gral" na nieswoim instrumencie, ktore to instrumenty wymieniali miedzy soba podczas utworu zreszta, a glupie niemce w studio nie wiedzieli co sie dzieje na scenie Very Happy
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Gnietek



Dołączył: 04 Sie 2006
Posty: 936
Skąd: z pięknej planety zwanej Ziemią :)

PostWysłany: Pon Mar 03, 2008 11:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bizzy napisał:
programy telewizyjne typu TOTP to inna broszka..

Inna broszka niż koncerty grane z playbacku, zgodzę się. Ale raczej ta sama, co "Hity na czasie" (chociaż pewnie różnią się poziomem muzyki, nie wiem, nie oglądam Wink ), o których pisał Jedi Bartek.
_________________
Wszyscy jesteśmy jak worki kartofli: czy chcemy, czy nie, i tak nas wrzucą do piwnicy. Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Pon Mar 03, 2008 11:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w TOTP swego czasu wystepowaly najwieksze gwiazdy muzyki, takze rockowej i metalowej nawet... w jakichs tam hitach na czasie moga wystapic co najwyzej "gwiazdy" pokroju kate ryan czy denzela.... nie ten kaliber cokolwiek...
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mike



Dołączył: 26 Sie 2004
Posty: 4802
Skąd: Łódź

PostWysłany: Nie Sie 31, 2008 5:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dopiero teraz zdecydowałem się na kupno wersji CD i jestem naprawdę bardzo pozytywnie zaskoczony. Ten remastering jest naprawdę świetny, po raz pierwszy chyba tak uwydatnili Johnowy bas! Queen w świetnej formie, po prostu (ale to już wiedziałem z bootlega Wink ).

Śmieszy wkurwiony Freddie, ale za to dzięki publice mamy w całości zaśpiewane Love Of My Life xD.
_________________
QPoland - skoro jestem już oficjalnym współpracownikiem, to warto zachwalać Wink

http://podniosle.blogspot.com/ - mój superowy bloga$$ek! Very Happy (aktualizacje w każdy cojakiśczas)

Still Burnin' (i wiele innych: http://www.youtube.com/user/MikeBoatCityPl/videos)

C-lebrity - kontrowersyjny klip zbanowany na YT!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
futureal



Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 554
Skąd: Edge of Darkness

PostWysłany: Pią Lis 14, 2008 10:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oglądałem wczoraj na odsłuchu w Saturnie, rewelacyjny koncert, set znakomity, forma zespołu jaką sobie tylko można wymarzyć, ogień bije ze sceny, poprostu mistrzostwo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kubol



Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 59
Skąd: Krosno

PostWysłany: Pią Sty 02, 2009 5:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie dzisiaj dotarł do mnie ten koncert (2CD). Nigdy wcześniej go nie słyszałem, tak więc przyszła pora.
Coś genialnego! Przepiękny koncert, świetna forma muzyków, no i tak jak Mike napisał, porządny remastering i dobrze słyszalny bas Johna! U mnie zaraz po Wembley najlepsza koncertówka, choć nie wiem czy nawet Wembley przebija. Utwory chyba zagrane ponad wersje studyjne, tylko Play The Game troszkę tak nijako, jednak brak syntezatora.

Oczywiście bezapelacyjnie ocena 7/6.
_________________
Gust jest jak dupa - każdy ma swój/swoją ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Grzesiek



Dołączył: 29 Kwi 2008
Posty: 147
Skąd: Sosnowiec

PostWysłany: Pon Mar 02, 2009 1:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rewelacyjny album koncertowy. Świetne wykonania. Zachwycają mnie szczególnie :"Play the game" (ta gitara Briana ), "Somebody to love", "Killer Queen", "Save me", "Crazy little thing called love". Wspaniały wokal Freddiego Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
futureal



Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 554
Skąd: Edge of Darkness

PostWysłany: Czw Maj 21, 2009 7:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wczoraj słuchałem akurat audio i byłem w szoku, genialne ! ,mistrzowskie !, wykonania takich utworów jak szybka wersja We Will Rock You, Let Me Entertain You ,Killer Queen ,I'm in Love With My Car czy Get Down Make Love miażdzą, także utwory z Game znakomicie, 100 razy lepiej niż studyjnie

Freddie i Brian to mistrzowie
_________________
Someone Chasing I Cannot Move
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
innuendo0



Dołączył: 12 Mar 2009
Posty: 1519
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Czw Maj 21, 2009 10:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja dostałam ten koncert na DVD jako nagrodę niespodziankę z RMF-u.Chyba nie muszę mówić ze byłam baaaardzo z tego powodu szczęśliwa Smile Smile Nawet nie jestem smutna że to wersja z jednym DVD.
Koncert ten jako ROCK MONTREAL jest świetny, bo jako WWRY nie przypadł mi do gustu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Tkacz



Dołączył: 01 Mar 2009
Posty: 172
Skąd: Wołomin

PostWysłany: Czw Maj 21, 2009 7:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

futureal napisał:
Wczoraj słuchałem akurat audio i byłem w szoku, genialne ! ,mistrzowskie !, wykonania takich utworów jak szybka wersja We Will Rock You, Let Me Entertain You ,Killer Queen ,I'm in Love With My Car czy Get Down Make Love miażdzą, także utwory z Game znakomicie, 100 razy lepiej niż studyjnie

Ja bym zwrócił przede wszystkim uwagę na "Somebody to love", "Under pressure" (wykonane lepiej niż gdziekolwiek indziej, z falsetami i "wogle"), "Save me" (refren znacznie swobodniej zaśpiewany niż w Milton Keynes), no i oczywiście "Bohemian rhapsody", z fantastycznie wyśpiewaną trzecią częścią utworu, pewniej niż kiedykolwiek. A "We will rock you" to zawsze wychodziło.
_________________
Twoja stara nie umie zanucić zwrotki "Jest już ciemno".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Live Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6
Strona 6 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek