FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
the top 100 bootlegs

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Audio & video i tablica ogłoszeń
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
q51



Dołączył: 05 Sty 2009
Posty: 1

PostWysłany: Pią Maj 08, 2009 3:41 pm    Temat postu: the top 100 bootlegs Odpowiedz z cytatem



mam prosbe o info na ten temat. na tyle na ile moge poszperac w pracy (niestety, nie ma tu pelnej swobody surfowania) to nie wiele sie dowiedzialem:

- podstrona qol wcale nie upewniajaca mnie, ze zaczeli to wydawac w pazdzierniku 2004 roku i rzucaja 3 - 4 "sztuki" miesiecznie.
- podstrona sklepu z digital downloads na ktorej wisi 7 "sztuk". nie wiem jak dlugo tam sa i jak dlugo pobeda.

interesuje mnie:
- kiedy to sie faktycznie zaczelo i jak sie odbywa (w sensie pojawiania sie nowych);
- daty wydawania konkretnych bootlegow (ich tracklisty i czasy sciezek);

pozatym kazde info rzucajace nowe swiatlo na spawe sie przyda (np ile tego juz wyszlo, czy zawsze byly takie same okladki). niestety, o sparawie dowiedzialem sie dzis, wiec nie ma tu mowy nawet o jakiejs weryfikacji chocby na przestrzeni czasowej kwiecien/maj.

i od razu uprzedzam, ze nie kupuje tego, interesuje mnie jedynie uzupelnienie informacji w tym miejscu: http://rateyourmusic.com/release/album/queen/the_top_100_bootlegs (jesli ktos dziala na tej stronie, to prosze o kontakt na niej).

z gory dzieki za pomoc!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Audio & video i tablica ogłoszeń Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek