FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Whitesnake - Good To Be Bad

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Another World
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Blackie_Sexx



Dołączył: 12 Cze 2005
Posty: 402
Skąd: Tychy

PostWysłany: Nie Wrz 28, 2008 12:44 pm    Temat postu: Whitesnake - Good To Be Bad Odpowiedz z cytatem

No tak, zupełnie niespodziewanie zespół Whitesnake nagrał album, który zdyskontował wszystkie inne najnowsze kambeki gigantów rocka. Mocna porzadna hard rockowa płyta, pełna świetnych melodii i nokautujących solówek. Chyba nawet największy fan sie nie spodziewał Wink May i Taylor powinni sie nad tym zadumać Wink
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Nie Wrz 28, 2008 1:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

plyty na razie nie mam, byly inne wydawnictwa do kupienia w pierwszej kolejnosci, ale na koncert sie zdecydowanie wybieram. przegapilem kiedys w polsce jedna polowe najlepszego wokalnego duetu w historii rocka, nie mam zamiaru przegapic drugiej. (mimo, ze wole tamtą heh)
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Blackie_Sexx



Dołączył: 12 Cze 2005
Posty: 402
Skąd: Tychy

PostWysłany: Nie Wrz 28, 2008 1:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja się załapałem na koncert Whitesnake w Czechach dwa lata temu. Niesamowite rockowe doznanie. Warszawy nie przegapię na pewno!
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
wz.



Dołączył: 10 Paź 2004
Posty: 114

PostWysłany: Nie Wrz 28, 2008 4:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja bylem na ich koncercie w Liverpoolu i w sumie to lipa byla Confused
gosciu ma swietny glos to jasne, tylko fajnie jak by na koncertach wiecej spiewal na zywo Evil or Very Mad nie lubie jak wokal leci z tasmy, a gosc sie zatacza i ledwo trzyma na nogach.
plytka jest fajna. po pierwszych przesluchaniach wydawala mi sie srednia, teraz jednak mysle o niej dobrze
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Nie Wrz 28, 2008 5:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie slyszalem boota z liverpoolu wiec w tej kwestii sie nie wypowiem, ale slyszalem kilka innych bootow WS z tej samej trasy, nawet z tego samego tygodnia i zdecydowanie spiewal na zywo calosc.

ps: o , wlasnie o whitesnake mowili w teleexpressie, wspomnieli o trasie, chociaz jakos nie udalo im sie napomknac o koncercie w polsce.
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
wz.



Dołączył: 10 Paź 2004
Posty: 114

PostWysłany: Pon Wrz 29, 2008 8:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gdy gosciu nie otwiera ust a slychac jego glos to albo jest brzuchomowca, albo leci tasma. no chyba ze to takie echo Laughing . na koncert i tak warto isc bo fajnie chlopaki graja.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Blackie_Sexx



Dołączył: 12 Cze 2005
Posty: 402
Skąd: Tychy

PostWysłany: Pon Wrz 29, 2008 11:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

byłem na koncercie w Czechach i wszystko było live. Wszystkie booty jakie słyszałem tez były live. Troszkę mnie dziwi ta opinia.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Pon Wrz 29, 2008 12:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moze pobieral lekcje u mustaina Twisted Evil ten nie otwiera ust, a spiewa Twisted Evil
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Jago



Dołączył: 01 Mar 2008
Posty: 60

PostWysłany: Pon Wrz 29, 2008 12:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo dawno nie słuchałem tego bandu a tu kumpel dał mi nową plyte i kopara w doł , super granie i ta moc gitar ! Smile Swietnie zrealizowany album , ale druga połowa płyty juz mi sie mniej podoba , najlepsze jest w/g mnie pierwsze 5-6 piosenek .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
shamar



Dołączył: 18 Maj 2008
Posty: 1942
Skąd: K-ce / Czewa

PostWysłany: Sro Lis 19, 2008 3:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moze odpowiedz z "małym" poslizgiem ale bardzo mi sie nie podoba nowe dzielo Coverdale'a, zawiodlem sie strasznie... Evil or Very Mad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
futureal



Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 554
Skąd: Edge of Darkness

PostWysłany: Sro Lis 19, 2008 5:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sorry ale dla mnie Whitesnake to takie kobiece Deep Purple, jak sobie porównam wokal Davida z Burn i z 1987 to poprostu masakra...wczesne Whitesnake jest ok ,powiedzmy na 1987 jest parę wykopów jak Still of the Night czy Children of the Night ale sam charakter tej płyty jest wybitnie komercyjny

ale oczywiście porównywanie Whitesnake do Bon Jovi ,Poison czy innych takich wynalazków jest niesprawiedliwe, nie ta kultura muzyczna

tak czy inaczej każda z 3 pierwszych z Gillanem Purpli,Burn czy Perfect Strangers miażdzą całe Whitesnake niezależnie od tego ile milionów ludzi kupiło 1987

a nowej płyty nie znam ,mam jakieś przeczucie że jest niezła, bo Coverdale chał nie wydaję ,pewnie nawet trochę na te czasy

i jeszcze jedno..jak oni mogą nie grać Minstreated na koncertach, przecież to najlepsza rzecz jaką Coverdale śpiewał kiedykolwiek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wz.



Dołączył: 10 Paź 2004
Posty: 114

PostWysłany: Sro Kwi 22, 2009 6:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znany z zespołu Rainbow wokalista Joe Lynn Turner, który na koncie ma także współpracę z Deep Purple, zaszokował świat muzyki rockowej oskarżając Davida Coverdale'a, wokalistę Whitesnake i również Deep Purple, o śpiewanie z playbacku!

Jako wielki fan Davida Coverdale'a, Turner nie mógł uwierzyć w to, co zobaczył (i usłyszał) podczas zeszłorocznego festiwalu w Finlandii. Nie byłoby afery, gdyby playback dotyczył chórków, ale z taśmy podłożony był główny wokal i to najbardziej zbulwersowało wokalistę Rainbow.

W wywiadzie dla serwisu "The Metal Circus" Joe Lynn Turner nie omieszkał dosadnie skomentować zajścia:

"Graliśmy na tym samym festiwalu co Whitesnake. Nie mogłem w to uwierzyć. On podpierał się nagraniami z taśm. I nie mówię tu o chórkach, tylko głównych partiach wokalnych" - piosenkarz nie krył oburzenia.

"Co jest David, do cholery? Robisz z siebie takiego idiotę!" - nie owijał w bawełnę.

"Rozumiem playback w wypadku chórków, ale to... On chyba sobie robi jaja" - mówił rozczarowany Turner.

Konflikt z Turnerem to nie jedyny problem Coverdale'a: byłego wokalisty Deep Purple nie lubią też kobiety, bo podobno teksty Whitesnake są seksistowskie oraz - już z innego powodu - Robert Plant z Led Zeppelin.

No co jest David, do cholery?
http://muzyka.interia.pl/wiadomosci/rock/news/szok-rockman-z-playbacku,1292483,46
widac nie tylko mi sie tak wydawalo Confused
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Sro Kwi 22, 2009 12:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no coz. w warszawie na samym poczatku tez sie zastanawialismy czy nie jedzie z tasmy, ale to niemozliwe. za czesto glos uciekal jak odsuwal mikrofon od ust, poza tym slychac bylo, jak pod koniec ma juz zdecydowanie bardziej zdarte gardlo Wink wiec w warszawie na 100% jechal na zywo.

zresztą, pod artykulem jest tez drugi, z jego odpowiedzią do turnera Razz
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Sro Kwi 22, 2009 1:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nawet JESLI (w co nie wierze) leci z tasmy- to przynajmniej piosenki nagrywa i nagral lepsze... turnera nie znosze- chocby i wyciagal dzwieki slyszalne tylko dla nietoperzy... Z Purplami nagral najgorsza plyte tego zespolu, z Rainbow nagral najgorsza plyte tego zespolu... Nie trawie goscia. Kompletnie.
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Sro Kwi 22, 2009 1:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

heh no ja az tak ostry nie bede. plyte z purplami nawet lubie, chociaz fakt, ze zupelnie nie brzmi jak purple. z rainbow juz gorzej, bo wedlug mnie zbyt mocno poszli w wygladzanie dzwieku z nim. natomiast podobala mi sie pierwsza plytka HTP, ale to raczej bardziej w kawalkach, w ktorych dominowal glenn hughes. ale tak czy tak, nic co nagral solo nie zblizylo sie nawet , wedlug mnie, do whitesnake.
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
shamar



Dołączył: 18 Maj 2008
Posty: 1942
Skąd: K-ce / Czewa

PostWysłany: Sro Kwi 22, 2009 2:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja tam lubie Tunera... w koncu to tęczowo- purpurowa rodzina ( nie mylic z pedałami) Laughing sabbathowa niby tez
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Sro Kwi 22, 2009 2:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

turner to z sabbathową rodziną raczej nie ma chyba za wiele wspolnego heh

a tu analiza tego wszystkiego na oficjalnej stronie purpli..

http://www.thehighwaystar.com/thsblog/2009/04/17/the-tape-or-not-the-tape/ Smile
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
shamar



Dołączył: 18 Maj 2008
Posty: 1942
Skąd: K-ce / Czewa

PostWysłany: Sro Kwi 22, 2009 4:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bizon napisał:
turner to z sabbathową rodziną raczej nie ma chyba za wiele wspolnego heh



Chodziło mi o to, ze oni sie wymieniali członkami Laughing (cos w tej tęczy i różu moze jednak byc Laughing ) na wszelkie sposoby...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Sro Kwi 22, 2009 9:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmm no wlasciwie tylko 2 czlonkow gralo w obu zespolach. a raczej spiewalo. obu tylko po jednej plycie (gillan i hughes). obie te plyty nalezą do najmniej znanych i najmniej lubianych przez fanow bs, wiec ta wymiennosc raczej niewielka Razz
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
shamar



Dołączył: 18 Maj 2008
Posty: 1942
Skąd: K-ce / Czewa

PostWysłany: Sro Kwi 22, 2009 11:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bizon napisał:
hmm no wlasciwie tylko 2 czlonkow gralo w obu zespolach. a raczej spiewalo. obu tylko po jednej plycie (gillan i hughes). obie te plyty nalezą do najmniej znanych i najmniej lubianych przez fanow bs, wiec ta wymiennosc raczej niewielka Razz


No ale Dio spiewal w Rainbow i spiewal w Sabbath, Gillan spiewal w DP i spiewal w Sabbath, Turner w Rainbow i DP... a wymiany klawiszowców ? i gitar ? jakies byly ale nie pamietam... Cozy Powell ? gral w Sabbs i gral w Whitesnake (chyba) zas w Whitesnake gral tez Coverdale... ogolnie mam namysli ta mieszanke... Lord w DP i Rainbow (chyba) i Whitesnake

musze zerknąc w ksiege Cool
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Sro Kwi 22, 2009 11:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ee gillan nie spiewal w rainbow :>

dio spiewal w rainbow ale w purplach nie, a to juz dosyc dalekie koneksje Razz tak to mozna polaczyc wiekszosc muzykow z klasyki hard rocka hehe wymian klawiszowcow i gitarzystow nie bylo zadnych. jedyne (tez dalekie) polaczenie jest takie, ze don airey (obecny klawisz DP) gral u ozzyego jakis czas.
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
shamar



Dołączył: 18 Maj 2008
Posty: 1942
Skąd: K-ce / Czewa

PostWysłany: Czw Kwi 23, 2009 11:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bizon napisał:
ee gillan nie spiewal w rainbow :>

dio spiewal w rainbow ale w purplach nie, a to juz dosyc dalekie koneksje Razz tak to mozna polaczyc wiekszosc muzykow z klasyki hard rocka hehe wymian klawiszowcow i gitarzystow nie bylo zadnych. jedyne (tez dalekie) polaczenie jest takie, ze don airey (obecny klawisz DP) gral u ozzyego jakis czas.


Podczas pisania mi sie pomylilo i pomieszało tzw. pomylenie z pomieszaniem ale chwile pozniej poprawiłem... Cool
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Another World Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek