FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Wilki, Robert Gawliński

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Another World
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sebastian pce
Gość





PostWysłany: Wto Cze 26, 2007 2:46 pm    Temat postu: Wilki, Robert Gawliński Odpowiedz z cytatem

Co sądzicie na temat twórczości zespołu Wilki oraz o solowych dokonaniach Roberta Gawlińskiego?.Ja bardzo lubie piosenki zespołu jak i solowe dokonania wokalisty.Już od pierwszych przebojów jakie wylansował zespół, a były nim "Errol", "Son Of The Blue Sky",bardzo mi sie spodobała muzyka tego zespołu.Pierwszy album "Wilki",jest moim jednym z najlepszych albumów ,jaskie ukazały sie w Polsce.Płyta jest wybitna , przynajmniej moim zdaniem.Druga płyta "Przedmieścia"jest inna,wiecej w niej rocka ,ale znalazły sie tu również piękne ballady(np: "Ballada Emanuel"czy "Cień W Dolinie Mgieł").Trzecia płyta tuż przed zawieszeniem działalności "Acousticus Rockus",przyniosła przeboje wilków w akustycznych wersjach oraz nowe utwory(np:"A Moje Bóstwa Płaczą","Śpij Mój Śnie").Płyta jest nastrojowa i bardzo dobra moim zdaniem.Po zawieszeniu działalności zespół wrocił w 2004 z wielkim przebojem "Baśka" oraz płytą "4".Nastepne płyty to "Watra"oraz najnowsza "Obrazki".Zespół gra troche inaczej niż w latach 90,ale nadal dobrze.Charakterystyczny bardzo dobry głos Roberta Gawlińskiego sprawia że zespół jest nadal łatwo rozpoznawalny. Jeśli chodzi o solową twórczość pana Roberta,to również jest ona bardzo dobra.Utwory są stylistycznie podobne do utworów zespołu ale słucha ich się tak samo przyjemnie.W 2000 roku ukazała się składankowy dwupłytowy album "Największe przeboje ".Znalazł sie tam wybór największych przebojów zespołu i solowych dokonań wokalisty.Płyta godna polecenia podobnie jak każda wilków i solowych nagrań wokalisty.
Powrót do góry
Werty



Dołączył: 06 Lut 2006
Posty: 1310

PostWysłany: Wto Cze 26, 2007 2:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Son Of The Blue Sky lubię. Stare kawałki jakoś mi podchodzą. Ale "Baśka" i podobne jej to takie typowe dzisiaj granie pod hity Radia Z. Współczesny image to coś w sam raz pod Opole. Solowa twórczość Gawlińskiego mi się podoba. Da się posłuchać. Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Kensington



Dołączył: 27 Sie 2004
Posty: 4263
Skąd: Modar

PostWysłany: Wto Cze 26, 2007 2:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W zasadzie nie przepadam, podoba mi się zaledwie kilka piosenek, w tym między innymi "Cherman" - to prawdziwy majstersztyk Smile
_________________

Z kobietami się nie dyskutuje. Kobiet się słucha.
Moje aukcje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mattey



Dołączył: 08 Lip 2006
Posty: 1417
Skąd: Lublin

PostWysłany: Wto Cze 26, 2007 6:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lubię barwę głosu Gawlińskiego, ma też kilka ciekawych piosenek, których można posłuchać z niemałą przyjemnością dla ucha. Najlepiej sobie zrobić składankę z hiciorami Wilków i sobie w samochodzie puścić Wink
_________________
Pierwszy Mattey Forum
Pierwszy vice Pisarz Forum 2007!

wg Fenderka: Pierwszy Humorysta Forum 2009!

wg NARa: Drugi Fenderek!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Wto Cze 26, 2007 6:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pierwsza plyta znakomita! wlasciwie wszystkie na niej kawalki, a son of the blue sky to jeden z moich ulubionych polskich utworow (mimo, ze nie po polsku)... druga zreszta tez calkiem calkiem... pozniej to juz tragedia... o ile urke jest calkiem fajne jeszcze, nawet boheme przelkne, to baski i pozostalych hitow z ostatnich plyt nigdy w zyciu... pare fajnych kawalkow mial tez gawel solo - trzy noce z deszczem (?) (nie pamietam wlasnie czy to jego, czy wilkow), sid & nancy, mysle, ze nie stalo sie nic i cus tam jeszcze.. ale generalnie spiewac na zywo to on juz nie potrafi... moze nie jest az tak tragicznie jak ze 2 lata temu - wtedy falszowal straszliwie - ale i tak jezdzi dookola dzwiekow okrutnie
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Spike Edney jr



Dołączył: 08 Kwi 2004
Posty: 852

PostWysłany: Sro Cze 27, 2007 12:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Trzy noce z deszczem" jest Gawlińskiego solo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Mariusz



Dołączył: 17 Maj 2005
Posty: 2411
Skąd: Olsztyn

PostWysłany: Sro Cze 27, 2007 10:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tylko pierwszy album- Son Of The Blue Sky mogłoby spokojnie wygrac na festiwalu w Eurowizji!!! A póżniejsze dzieła..., no cóż, nie podchodzą mi...
_________________
There Must Be More To Life Than This
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
A_kind_of_magic



Dołączył: 26 Mar 2009
Posty: 369
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sro Kwi 08, 2009 1:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Cień w dolinie mgieł"... po prostu genialny kawałek.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Another World Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek