FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Fajorki ;)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> FreestyleForum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

No to przyznawać się!!! :)))
Palę jak smok od dawna
12%
 12%  [ 13 ]
Palę dość zdrowo, od niedawna
4%
 4%  [ 5 ]
Dopiero zaczynam kopcić, jak rodzice nie widzą a i tak zanoszę się kaszlem :)
0%
 0%  [ 1 ]
Nie palę, ale może zacznę :)))
1%
 1%  [ 2 ]
Palę, ale rzucam to świństwo
5%
 5%  [ 6 ]
Nie palę i nie będę palił - nie znoszę tego świństwa
74%
 74%  [ 77 ]
Wszystkich Głosów : 104

Autor Wiadomość
Crystal



Dołączył: 31 Paź 2003
Posty: 742
Skąd: z innego swiata

PostWysłany: Wto Paź 21, 2008 10:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JądRo?! napisał:
Crystalship napisał:
Od dwóch prawie tygodni nie palę Very Happy



qrwa, jak??? Od tej pory jestes moim wzorem do nasladowania Wink


A no po prostu Wink Najciężej było nie palić na imprezach, ale jakos się udało Smile
_________________
hayzee rider
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Aaricia



Dołączył: 02 Paź 2008
Posty: 457
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Paź 22, 2008 1:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie palę, nie paliłam i palic nie zamierzam. Po co zaczynac cos, co potem za kilka lat 90% palących (+ te 5%, które twierdzi, ze to lubi, nie przyznaje się, ale tak naprawdę są sfrustrowane i żałują wydawanej kasy i żóltych zębów i smierdzacych włosów a także zazdroszczą niepalacym np. w samolotach) chce to szajstwo rzucić? Wink

Kto mi zagwarantuje, ze zostanę w tym 5-ciu% autentycznych zwolenników kurzenia?
_________________


Pleased to meet you
Hope you guess my name
But what's puzzling you
Is the nature of my game.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Maleństwo



Dołączył: 28 Mar 2008
Posty: 1664
Skąd: Miasto Łódź

PostWysłany: Sro Paź 22, 2008 2:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wypaliłem w życiu ani jednego papierosa i wszystko wskazuje na to że tak już zostanie. W Belgii mieszkając kilka lat temu zapaliłem kilka razy fajkę - ale taką zwykłą Wink Bardzo fajna rzecz i może kiedyś do tego wrócę. Z kolei jakieś 3 lata temu zapaliłem z ciekawości aromatyzowane cygaro i spodobało mi się na tyle, że kilka(naście) razy w roku pozwalam sobie na taką lekką ekstrawagancję Wink Jednak palenie cygara (czy fajki) to coś zupełnie innego niż zwykła ordynarna 'faja' - tutaj ważna jest atmosfera, cała celebracja, przygotowania, nastrój. Cygara nie pali się od tak, z przyzwyczajenia czy żeby coś z rękami zrobić - dlatego staram sie czynić to rzadko, przy prawdziwej okazji, aby każdy taki 'raz' miał w sobie coś ze święta Very Happy Najbardziej lubię cygara aromatyzowane, najlepiej o 'smaku' brzoskwini, truskawki, wiśni, arbuza albo czekolady. Do tego najlepiej whisky z colą i można odpływać Very Happy
_________________




www.kot-malenstwo.blogspot.com

Są dwie kategorie przebojów - na lato i na lata.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
krs



Dołączył: 02 Sty 2007
Posty: 1677

PostWysłany: Sro Paź 22, 2008 7:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

anulka_rafaleq napisał:
krs napisał:
palenie jest przyjemne - właśnie sobie palę i miło zaciągam się kłębem dymu:)

A co palisz?


hmm, różne rzeczy:) z fajek lucky strike:) Cool
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
TheHero89



Dołączył: 23 Wrz 2008
Posty: 346
Skąd: Lublin

PostWysłany: Nie Kwi 05, 2009 2:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Antares w temacie o tabace napisał:
Wiesz zawsze się zastanawiałem co palaczom nie pozwala rzucić samego palenia. Przyzwyczajenie? Rytuał? Chemia? A może rurka pomiędzy palcami?


Przyzwyczajenie na pewno. Rytuał? Wiesz co, trochę też. Np w wakacje jak chodzisz gdzieś do roboty i w przerwach wszyscy idą na fajkę to strasznie kusi. Wink Chemia? Oj tak, to smalenie jest nieciekawe jak długo się nie pali... ktoś kto nigdy nie palił nie zrozumie tego jak ciężko się odzwyczaić. Ale bez kitu trzeba się będzie postarać rzucić w najbliższej przyszłości. Rolling Eyes
_________________
Wiesz, że 99% ludzi nienormalnych i zboczonych czyta mój podpis z ręką na myszce? - Nie zdejmuj ręki, już jest za późno...
-----------------------------
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Ziutek98



Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 3947
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Kwi 05, 2009 2:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nałogowo nie palę, przez dwa tygodnie nie wezmę ani jednego do ust i żyję jak normalny człowiek, w ciągu dnia maksymalnie potrafię wypalić z pięć... Ale jednak jest coś takiego, że fajnie sobie stanąć, trochę tego dymu popuszczać, lepiej się rozmowa przy fajku jakoś klei... Ale to chyba tylko przyzwyczajenie, bo po połowie papierosa mniej więcej mam go dość Razz
_________________
PRÖWLER - kapela rockowa, ja na basie. Info o koncertach na kanale pod linkiem Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Misiek M.



Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 170
Skąd: Poznań

PostWysłany: Nie Kwi 05, 2009 3:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Maleństwo napisał:
palenie cygara (czy fajki) to coś zupełnie innego niż zwykła ordynarna 'faja' - tutaj ważna jest atmosfera, cała celebracja, przygotowania, nastrój. Cygara nie pali się od tak, z przyzwyczajenia czy żeby coś z rękami zrobić


To tak jak ja piję kakało!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
TheHero89



Dołączył: 23 Wrz 2008
Posty: 346
Skąd: Lublin

PostWysłany: Nie Kwi 05, 2009 4:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ziutek98 napisał:
Ale jednak jest coś takiego, że fajnie sobie stanąć, trochę tego dymu popuszczać, lepiej się rozmowa przy fajku jakoś klei...


no dokładnie tez tak myślę, ale ciężko jest się odzwyczaić bo np kończę wykład i kumpel do mnie: Piotrek idziesz na fajkę? A ja że idę. No co mam zrobić sprawia mi to przyjemność i tyle. Lubię zapach dymu dobrych papierosów i fajnie z kolegami czasem zapalić Laughing
_________________
Wiesz, że 99% ludzi nienormalnych i zboczonych czyta mój podpis z ręką na myszce? - Nie zdejmuj ręki, już jest za późno...
-----------------------------
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Dominik89



Dołączył: 23 Lut 2005
Posty: 2187
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Kwi 05, 2009 6:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja lubię samemu wyjść wieczorem albo w nocy zapalić i posłuchać muzyki, wczuć się w nią. To naprawdę poprawia mi nastrój.
_________________
Łosiu
Tom po lewej to arcymistrz chytrości i łasości xP
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
JądRo?!



Dołączył: 29 Sie 2007
Posty: 615
Skąd: tarnów

PostWysłany: Wto Kwi 07, 2009 1:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Boze, jakie to palenie jest wspaniale Rolling Eyes A jest jeszcze na tym forum ktos oprocz mnie ktory pali poniewaz poprostu musi???
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen WP Kontakt
szymek_dymek



Dołączył: 24 Lis 2004
Posty: 2079
Skąd: Racibórz

PostWysłany: Wto Kwi 07, 2009 1:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zaskoczenie dla stałych bywalców topicu: nie palę od 76 dni Smile Decyzję podjąłem w sposób absolutnie spontaniczny i myślę, że taka właśnie forma jest lepsza niż długotrwałe debatowanie i walka z samym sobą. Zaraz potem dałem ledwie napoczętą paczkę kumplowi, ku jego uciesze i łzawieniu z wdzięczności, a wszelakie akcesoria papierosowe wywaliłem na śmieci.

Paliłem przez bite 4 lata, teraz już w ogóle mnie nie ciągnie. Co mną kierowało? Nie będę ściemniał, że troska o zdrowie i zrozumienie błędów przeszłości. Po prostu ceny rosną w tak zastraszającym tempie, że powiedziałem sobie: dość. Tera mogę odłożyć zaskórniaki i przeznaczyć na jakiś zbożny cel, np. piątkowy alkohol Very Happy Ponadto zaprocentowały chyba namowy bliskiej Osoby Smile Nie zamieniam się nagle, jak to bywa w podobnych przypadkach świeżo nawróconych, w zaciekłego przeciwnika palenia. Powiem więcej - gdybym miał nadmiar gotówki, chętnie kontynuowałbym ten zwyczaj.

Jądro - mówisz, że musisz. Chyba to nie do końca tak, organizm po dwóch tygodniach absolutnie pozbywa się chęci sięgnięcia po papierosa, więc wystarczy tyle wytrzymać. Reszta to pociąg psychiczny do pewnych utartych zwyczajów, który da się zwalczyć siłą woli. Ale oczywiście daleki jestem od moralizowania i namawiania do rzucenia, skąd. Powtarzam: rzuciłem z czysto pragmatycznych pobudek.

Pozdrawiam - szymek_jużniedymek Twisted Evil
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Qnegunda



Dołączył: 20 Lip 2005
Posty: 2030
Skąd: Poznań/Warszawa

PostWysłany: Wto Kwi 07, 2009 2:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Świat się kończy oO

U mnie pod tym względem od lat nic się nie zmienia - dla płucek i portfela tym lepiej Cool
_________________
W avatarze jest lemur, gdyby kto nie wiedział. W domu wygląda tak samo.

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Crystal



Dołączył: 31 Paź 2003
Posty: 742
Skąd: z innego swiata

PostWysłany: Wto Kwi 07, 2009 2:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jednak tym razem mi się udało z tym rzucaniem, nie palę już od pół roku Cool
_________________
hayzee rider
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
BeBe



Dołączył: 27 Gru 2006
Posty: 4252
Skąd: FAC 51

PostWysłany: Wto Kwi 07, 2009 4:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Biorę antybiotyki, więc nie mogę sobie strzelić piwka i ostatnio zamiast tego piję mordercze ilości kawy i sięgnę po Marlboro. Ale to okazyjnie. Ja po prostu boję się raka Wink
_________________
Sometimes the only sane answer to an insane world is insanity.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kwak
Gość





PostWysłany: Wto Kwi 07, 2009 7:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JądRo?! napisał:
Boze, jakie to palenie jest wspaniale Rolling Eyes A jest jeszcze na tym forum ktos oprocz mnie ktory pali poniewaz poprostu musi???


Ja! i wcale nie jstem z tego powodu zadowolony... nieraz próbowałem rzucić, ale się nie udawało, w sumie jak nie paliłem przez jakiś czas to nawet lepiej się czułem, ale zawsze przychodził jakiś moment słabości no i pale dalej. W tym roku od sylwestra nie paliłem 30 dni, ale zapaliłem z powodu hmm takich tam problemów, bo miałem "doła" no i teraz jakoś nie czuje się na siłach, żeby znowu spróbować, lubie palić, ale chciałbym nie być uzależniony od fajek tak jak niektórzy - palą tylko na imprezach jak się napiją - tak jest najlepiej Razz
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> FreestyleForum Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Strona 9 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek