FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
film - niedokonczona opowiesc

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Audio & video i tablica ogłoszeń
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
adam



Dołączył: 29 Cze 2004
Posty: 32
Skąd: opole

PostWysłany: Czw Paź 26, 2006 4:54 pm    Temat postu: film - niedokonczona opowiesc Odpowiedz z cytatem

czy nagrywal ktos lub ma zamiar nagrac powtorke filmu freddie Mercury, niedokonczona opowiesc. jezeli tak to prosze jakos udostepnic w internecie bo nie mam jak nagrac. Powtorki sa dosyc czesto na programie planete, nastepna jest w niedziele 29.10.06. o 17.05.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
daga
Site Admin


Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 11065
Skąd: Warszawa - Ursynów

PostWysłany: Czw Paź 26, 2006 8:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Można kupić w sklepie z napisami polskimi w wersji 2h. Lover of life singer of songs
_________________
http://www.wierszetakzwane.prv.pl/
http://www.deaky.prv.pl/
http://www.queen1991.blog.pl
http://www.queen.blox.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
adam



Dołączył: 29 Cze 2004
Posty: 32
Skąd: opole

PostWysłany: Pią Paź 27, 2006 9:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie wiem czy to to samo, ale jezeli nawet to troche duzo kosztuje jak dla mnie. ale czy to napewno to samo co na planete puszczaja? jezeli ma ktos mozliwosc to prosze nagrac
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
MarcinN
Site Admin


Dołączył: 30 Paź 2003
Posty: 1159
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Paź 27, 2006 2:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"proszę udostępnić", "proszę nagrać" - nadajesz się na dyrektora Smile
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Dominik89



Dołączył: 23 Lut 2005
Posty: 2187
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Paź 27, 2006 3:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

adam napisał:
nie wiem czy to to samo, ale jezeli nawet to troche duzo kosztuje jak dla mnie. ale czy to napewno to samo co na planete puszczaja? jezeli ma ktos mozliwosc to prosze nagrac


Tak oczywiście panie generale Rolling Eyes . Facet, a myślisz że dla mnie to mało jest ? Jednak kupiłem sobię i nie narzekam że drogie...
_________________
Łosiu
Tom po lewej to arcymistrz chytrości i łasości xP
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
daga
Site Admin


Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 11065
Skąd: Warszawa - Ursynów

PostWysłany: Pią Paź 27, 2006 6:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak ktos poszuka dobrze to znajdzie nawet za 50zł na allegro czy w innym sklepie w necie.

Na dvd jest to samo a nwet więcej bo w tv jest wersja 60minut a na dvd 120minut.
_________________
http://www.wierszetakzwane.prv.pl/
http://www.deaky.prv.pl/
http://www.queen1991.blog.pl
http://www.queen.blox.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Marcin



Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 1706
Skąd: Police

PostWysłany: Pią Paź 27, 2006 9:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

120 min więcej plus dodatki - jak powstał film, ostatni wywiad z Freddiem, teledyski itd. Polecam, nie ma co oszczędzać.
_________________
The Story of Freddie Mercury - http://www.youtube.com/watch?v=rHY25zkQV0o
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
adam



Dołączył: 29 Cze 2004
Posty: 32
Skąd: opole

PostWysłany: Sob Paź 28, 2006 12:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...

Ostatnio zmieniony przez adam dnia Sob Sty 15, 2011 2:01 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
CORAX



Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3277
Skąd: Coraxstadt

PostWysłany: Sob Paź 28, 2006 1:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

adam napisał:
ludzie z czego robicie problem, nie podoba sie cos to nie piszcie, jezeli nie umiecie czytac to nie odzywajcie sie. (... bla bla bla bla blah ...) mam wrazenie ze macieproblem ze zrozumieniem tekstu a to naprawde nie jest trudne, wystaczy przeczytac pytanie ok 50 razy i bedzie dobrze.....

Błąd. Otóż moi przedmówcy zrozumieli Twoją prośbę i grzecznie zakomunikowali "idź do sklepu zamiast piracić".
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Sob Paź 28, 2006 1:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja mam czasem wrazenie, ze nie wiesz na jakim forum sie znajdujesz... to moze ja przypomne... to jest forum oficjalnego polskiego fanclubu queen, wiec prosby o udostepnienie oficjalnie dostepnego materialu na forum sa przynajmniej nie na miejscu... zadalbys sobie chociaz odrobine trudnu i popytal na privach u ludzi...

swoja droga teksty o 'odwaleniu sie' i 'nie odzywaniu sie' w stosunku do dwoch adminow forum sa prawie tak samo nie na miejscu...
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
adam



Dołączył: 29 Cze 2004
Posty: 32
Skąd: opole

PostWysłany: Sob Paź 28, 2006 1:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...

Ostatnio zmieniony przez adam dnia Sob Sty 15, 2011 2:01 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Sob Paź 28, 2006 1:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zapewniam cie, ze admin zrozumial to co napisales... problem polega na tym, ze plyta cd albo video, to nie jest cos niezbednego do zycia jak jedzenie... jak sie nie ma na nie pieniedzy, to nie ma zadnego przymusu, zeby to posiadac... oczywiscie ze ceny takich rzeczy w polsce sa nieproporcjonalnie wysokie do zarobkow, ale proszenie o oficjalny material na otwartym forum fanclubu nie jest najlepszym pomyslem, chocby z tej prostej przyczyny, ze takie fora tez sa monitorowane przez roznego rodzaju instytucje... jedno z duzych for queen mialo juz kiedys powazne klopoty, bo do roznych waznych ludzi doszly informacje, ze udostepnia sie na nim oficjalnie dostepny material... i forum malo braklo, a byloby zamkniete...
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
adam



Dołączył: 29 Cze 2004
Posty: 32
Skąd: opole

PostWysłany: Sob Paź 28, 2006 1:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ok ja nie mowie ze nie masz racji, chcialbym tylko zobaczyc wasze oryginalne windowsy itp... wiec moze niech nikt nie poucza drugiego. ja rozwniez nie chce zeby ktos przegral mi oryginala ktorego sobie kupil bo i tak nie mam dvd, ja tylko chce miec tv wersje nagrana np karta telewizyjna.

Ostatnio zmieniony przez adam dnia Sob Sty 15, 2011 2:02 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
MarcinN
Site Admin


Dołączył: 30 Paź 2003
Posty: 1159
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob Paź 28, 2006 2:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

adam napisał:
ludzie z czego robicie problem, nie podoba sie cos to nie piszcie, jezeli nie umiecie czytac to nie odzywajcie sie. ja nie pytam was jakie macie zdanie na temat tego czy cos jest drogie czy nie, czy ja chce cos kupic czy nie. po prostu sie odwalcie...
Pomijając inne kwestie - w ten sposób zawsze prosisz o wyświadczenie przysługi? Powodzenia.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Onik



Dołączył: 07 Mar 2006
Posty: 187
Skąd: TejCity

PostWysłany: Pon Kwi 02, 2007 11:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Otóż to. Wynieśmy trochę kultury poza empik. Laughing
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Timekq



Dołączył: 23 Maj 2007
Posty: 3
Skąd: Sulechów

PostWysłany: Sob Gru 22, 2007 5:31 pm    Temat postu: Napisy Odpowiedz z cytatem

Czy ma ktoś może napisy PL do tego filmu. Byłbym bardzo wdzięczny, jeżeli ktoś by mi wysłał(timqq@interia.pl) , albo powiedział gdzie mogę je zdobyć.
Pozdro
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
shamar



Dołączył: 18 Maj 2008
Posty: 1942
Skąd: K-ce / Czewa

PostWysłany: Pią Sty 09, 2009 11:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

CORAX napisał:
adam napisał:
ludzie z czego robicie problem, nie podoba sie cos to nie piszcie, jezeli nie umiecie czytac to nie odzywajcie sie. (... bla bla bla bla blah ...) mam wrazenie ze macieproblem ze zrozumieniem tekstu a to naprawde nie jest trudne, wystaczy przeczytac pytanie ok 50 razy i bedzie dobrze.....

Błąd. Otóż moi przedmówcy zrozumieli Twoją prośbę i grzecznie zakomunikowali "idź do sklepu zamiast piracić".


Od kiedy to nagranie z telewizji jest piractwem ? Czy nagranie z radia ? Tu chyba posuwamy sie za daleko w tym nonsensie...

PS - skoro wersja telewizyjna jest krótsza to jest to inna wersja niz oficjalna do sprzedazy tylko...

Ja tez sobie nagralem z tv "Wembley '86" , "na zywo '92 FM Tribute" (ciekawe czy jak szczesliwi są posiadacze oficjalnego okrojonego DVD ?), "Rock in Rio ' 85", "Magic Years", dziesiatki klipów i kilka innych dokumentów...
(w czasach gdy o oryginale mozna bylo tylko pomarzyc)

ZE NIE WSPOMNE O INNYCH WYKONAWCACH

Jesli niektóre z nich ukazaly sie pozniej w sklepach oficjalnie oznacza, ze mam teraz biec i kupic to wszystko a moje nagrania wyrzucic ? ze jestem piratem ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Pią Sty 09, 2009 11:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pomijając juz sens wykopywania tego typu tematu i cytatow sprzed lat...

nie widzisz roznicy miedzy nagraniem czegos z tv (albo radia) dla siebie (zwlaszcza zanim zostalo to wydane), a udostepnianiem tego publicznie po wydaniu materialu na plycie?

zreszta, przeczytaj caly temat (dlugi nie jest) jeszcze raz, to zrozumiesz, ze chodzilo tu glownie o sposob "proszenia" proszanta, a nie o to, o co prosil. jestem niemal pewny, e gdyby swoje "prosby" wyrazal tu w nieco inny sposob i inaczej prowadzil dyskusje, to niejedna osoba zadeklarowalaby sie na privie, ze mu pomoze. a tak, to smiem watpic, czy ktos sie na pomoc zdecydowal.
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
shamar



Dołączył: 18 Maj 2008
Posty: 1942
Skąd: K-ce / Czewa

PostWysłany: Pią Sty 09, 2009 11:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bizon napisał:
pomijając juz sens wykopywania tego typu tematu i cytatow sprzed lat...

nie widzisz roznicy miedzy nagraniem czegos z tv (albo radia) dla siebie (zwlaszcza zanim zostalo to wydane), a udostepnianiem tego publicznie po wydaniu materialu na plycie?

zreszta, przeczytaj caly temat (dlugi nie jest) jeszcze raz, to zrozumiesz, ze chodzilo tu glownie o sposob "proszenia" proszanta, a nie o to, o co prosil. jestem niemal pewny, e gdyby swoje "prosby" wyrazal tu w nieco inny sposob i inaczej prowadzil dyskusje, to niejedna osoba zadeklarowalaby sie na privie, ze mu pomoze. a tak, to smiem watpic, czy ktos sie na pomoc zdecydowal.


1. Widze
2. Przeczytalem cały
3. Co do "wykopywaniu tematu" - nie spojrzalem na daty - musisz mi wybaczyc bo nie mam takiego stazu TU jak pare innych osób i czasem moge zachowywac sie irracjonalnie Laughing
Ale bądzmy fair - coz z tego , ze to taki stary temat ?? Wyrazilem swoje zdanie i tyle... Czemu nie usuwacie przeterminowanych tematów, tylko widnieją przez tyle lat ?

PS - odpisalem jeszcze w starszym Embarassed
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Audio & video i tablica ogłoszeń Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek