FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Słupsk i okolice

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Towarzyskie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mack



Dołączył: 16 Lut 2005
Posty: 305
Skąd: Słupsk

PostWysłany: Pon Lis 21, 2005 11:28 pm    Temat postu: Słupsk i okolice Odpowiedz z cytatem

No więc (nie zaczyna się zdania od "więc" :P) pozwoliłem sobie założyć ten temat, gdyż myślę, że w chwili obecnej ma on sens, gdyż jest nas coraz więcej i ogólne postanowienia odnośnie spotkań można ustalać właśnie tutaj.

Najbliższe spotkanie będzie spotkaniem szczególnym. Kolejna Rocznica. Jakże smutna. Cieszę się jednak, że ten dzień będę mógł spędzić z ludźmi, którzy to wszystko czują podobnie jak ja.

Spotykamy się w czwartek, 24.XI.
Jeśli chodzi o godzinę i miejsce - są one jeszcze do ustalenia. Będzie to oczywiście godzina popołudniowo/wieczorna - podejrzewam 17, lub 18.

Napewno będzie Kamil, PieciaM no i oczywiście ja. Mam nadzieję, że Natalia i Maciek również z nami spędzą ten wieczór. Może są też jacyś obserwatorzy z okolic Słupska? Jeśli tak to śmiało się tu wpisywać.

Jak się pojawią nowe fakty i pewne ustalenia (prawdopodobnie jutro późnym wieczorem) to od razu dam znać w tym miejscu.

Żałuję, że nie będzie z nami Tomka i Marioli - ale nadrobimy to jak nasza Czarna Para wróci ;)


KYA!
m
_________________
Music will be my mistress, lovin' like a whore...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
PieciaM



Dołączył: 08 Lis 2005
Posty: 247
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Sro Lis 23, 2005 8:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no wiec, jak mack powiedzial, bedzie to spotkanie. miejsce podamy jeszcze dzis.(mam nadzieje). ZAPRASZAMY WSZYSTKICH, ZEBY NAS WIECEJ BYLO!!!!!


Pozdr.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Mack



Dołączył: 16 Lut 2005
Posty: 305
Skąd: Słupsk

PostWysłany: Czw Lis 24, 2005 12:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O-kay - spotykamy się jutro, 24.XI o godzinie 18.30 pod kinem Milenium! Stamtąd ruszamy do PEPE na al. Sienkiewicza, gdzie stoi szafa grająca z muzyką Queen! I gdzie rozlewają Żywca & Heinekena z kegi!

Zapraszam :P
_________________
Music will be my mistress, lovin' like a whore...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
PieciaM



Dołączył: 08 Lis 2005
Posty: 247
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Czw Lis 24, 2005 10:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hey. juz po spotkaniu. bylo bardzo fajnie. wypilismy heinekena i sluchalismy calej Queen I. Bylo super, rozmoawialismy, ale bylo malo osob. Planujemy zrobic jeszcze jedno spotkanie z wieksza iloscia osob.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Mack



Dołączył: 16 Lut 2005
Posty: 305
Skąd: Słupsk

PostWysłany: Nie Gru 18, 2005 5:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ok, pora na kolejne spotkanie ;-) Będzie to spotkanie wyjątkowe bo będziemy gościć Gosię, fankę z Koszalina. Yeah!

Spotykamy się w czwartek, 22.XII o 17 pod Ratuszem. Stamtąd prawdopodobnie wybierzemy się do PEPE, gdzie jest szafa i można słuchać Queen ;)

Napewno będzie Gosia, Tomek, ja. Kamil? Piotrek? Anybody?

Do zobaczenia!!!
_________________
Music will be my mistress, lovin' like a whore...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
daga
Site Admin


Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 11065
Skąd: Warszawa - Ursynów

PostWysłany: Nie Gru 18, 2005 8:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czyli szalona fanka Gosia zawita do was już była w Wawie Smile

Życze udanej zabawy Smile
_________________
http://www.wierszetakzwane.prv.pl/
http://www.deaky.prv.pl/
http://www.queen1991.blog.pl
http://www.queen.blox.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
PieciaM



Dołączył: 08 Lis 2005
Posty: 247
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Pon Gru 19, 2005 10:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mack, 17 troche pozno, po o 18:30 mam koncert w filharmonii. Mozna przyjsc o 16, to wtedy moge, a potem oczywiscie wszystkich zapraszam do filharmonii. Na 90% za frico...

Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Mack



Dołączył: 16 Lut 2005
Posty: 305
Skąd: Słupsk

PostWysłany: Sro Lis 21, 2007 5:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Krótko: niedługo 24.XI - organizujemy coś? :)
_________________
Music will be my mistress, lovin' like a whore...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
mary austin



Dołączył: 07 Sie 2005
Posty: 95
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Wto Gru 09, 2008 1:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sylwestrowy wieczór, na imprezie miejskiej w Koszalinie zagra Lord

http://pl.youtube.com/watch?v=yLN74HoEBZs
_________________
czary mary
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Towarzyskie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek