FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Zlot fanów QUEEN w krakowie

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Zlot
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Rafi899



Dołączył: 18 Wrz 2008
Posty: 7

PostWysłany: Pią Wrz 19, 2008 1:25 am    Temat postu: Zlot fanów QUEEN w krakowie Odpowiedz z cytatem

Witam jestem wielkim fanem QUEEN mieszkam w Skawinie miasteczku obok KRAKOWA i mam pytanie może byś my zrobili jakiś spot fanów QUEEN z małopolski albo i nawet zcałej polski np: w jakimś klubie w Krakowie klubów tutaj nie brakuje tak samo jak fanów tak np zlot na początku 2009 roku?? sorki że tak wczesnie o tym pisze ale wiem że takie coś długo się załatwia:)Smile chodzi mi o zlot wszystkich fanów ktop by się na takie coś pisał??
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Karolina



Dołączył: 16 Sty 2004
Posty: 1655
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sob Wrz 27, 2008 7:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej !

Wraz z Tynka jestesmy odpowiedzialni za organizowanie spotkan fanow m.in w Krakowie.

Jako, ze zbliza sie juz rok akademicki, to przegladaj dzial 'Towarzyskie' na tym forum.
Z pewnoscia w pazdzierniku bedziemy chcieli zrobic spotkanie. Musimy tylko jakies fajne miejsce znalezc gdzie mozna posiedziec, porozmawiac, posluchac muzyki. Rynek chyba odpadnie ze wzgledu na chore ceny.

Niestety na spotkania w Krakowie przychodzi malo fanow, nie wspomne, ze jeszcze nie bylo nigdy rodowitego krakusa Smile

Do zobaczenia i dzieki za zainteresowanie.
_________________
Crazy Little Thing Called Love - 05/09/09
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Zlot Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek