FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Queen live

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - www
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bartt



Dołączył: 20 Cze 2008
Posty: 5

PostWysłany: Sro Lip 16, 2008 10:16 pm    Temat postu: Queen live Odpowiedz z cytatem

Jestem tu nowy i nie wiem, czy kiedykolwiek wcześniej ktoś wspominał o tej stronce, tym nie mniej chcę się z wami podzielić fantastycznym archiwum jakie niedawno znalazłem.

Podam link do arcyciekawej stronki, która zawiera opisy prawie WSZYSTKICH udokumentowanych koncertów Queen, a także opisy bootlegów i praktycznie wszystkiego, co fan Queen chciałby wiedzieć o występach tego zespołu na żywo. Są nawet podane co ciekawsze cytaty (przede wszystkim, a może wyłącznie Freddiego i Briana), w tym takie klasyki jak w Chicago w 1978, kiedy Brian i Freddie zostali na scenie przed akustycznym interludium i Freddie mówi o Johnie i Rogerze:

"Yeah, I think those two have gone backstage to get some blowjobs or something like that. They have all the luck, and we do all the work!"

Po Love Of My Life John i Roger wracają, a Freddie: "Nice blowjobs?". Brian dodaje: "They've all come back again with smiles on their faces".

Oczywiście jest też wzmianka o pękniętej strunie w Houston, kłopotach w Milton Keynes i wielu, wielu innych przypadkach...

Oto ta strona: http://www.queenlive.ca/

Miłej lektury! Very Happy Very Happy Very Happy

Na przyszłość takie rzeczy to nie w dziale ogólnym, tylko w WWW, przenoszę :> / postmodernista
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
YOU'RE BEST FRIEND



Dołączył: 03 Cze 2008
Posty: 158
Skąd: Łódź

PostWysłany: Sro Lip 16, 2008 10:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki! Też jestem nowa i nawet jeśli ktoś tu już dał link do tej strony, to i tak dopiero teraz ją poznam^^ Pozdrowionka!
_________________
Prawdziwy talent zawsze wypłynie, mój drogi...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Bartt



Dołączył: 20 Cze 2008
Posty: 5

PostWysłany: Sro Lip 16, 2008 11:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

YOU'RE BEST FRIEND napisał:
Dzięki! Też jestem nowa i nawet jeśli ktoś tu już dał link do tej strony, to i tak dopiero teraz ją poznam^^ Pozdrowionka!


No proszę, mój pierwszy post i już komuś pomogłem. Smile

Dodam jeszcze że w archiwum możemy znaleźć wiele unikatowych ulotek, recenzji z wycinków z gazet i mnóstwo, ale to MNÓSTWO zdjęć (w większości zrobionych przez fanów, ale są też linki do profesjonalnych galerii).

Dodatkowo każdy bootleg ma wystawioną ocenę (wg amerykańskiej gradacji od A+ do D czy jakoś tak Confused ), wyszczególnione są najlepsze koncerty, najbardziej ciekawe (z różnych względów)

Mamy całą analizę albumu Live Killers SEKUNDA PO SEKUNDZIE (dopiero teraz dowiedziałem się, jak wiele było tam edycji WEWNĄTRZ piosenek), rózne statystyki, wyliczenia, dosłownie WSZYSTKO.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - www Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek