FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
The Offspring
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Another World
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Man From Heaven



Dołączył: 27 Lut 2006
Posty: 134

PostWysłany: Wto Lip 08, 2008 10:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Splinterze były przecież takie piosenki jak Can't get My head around you czy Lighting rod, ale także Spare me the details i When You're in prison ( tą ostatnią piosenkę skwitowałbym zapytaniem "wtf?" ).
Ale zgodze się z tobą Ziutek, że płytka jest lepsza od Splintera. Co do A lot like me to czy też końcówka utworu skojarzyła ci się z We Are One?

Yeah here they come... Smile

Pozdro.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ziutek98



Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 3947
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Lip 09, 2008 2:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ej, Can't Get My Head Around You i Spare Me the Details to fajne piosenki Razz A When You're In Prison też dobre, choć podobne pastisze opantetował trzydzieści lat temu inny zespół, słabo znana byrytjska kapela, nie pomnę nazwy, ale frontmanem był taki wąsaty pedał i gitarzysta zawsze nosił ze sobą na głowie pudelka Wink Mi jakoś A Lot Like Me nie przypomniała nic, ale Rise and Fall ma riff niemal identyczny jak Amercian Idiot, a refren z Half-Truism (chyba najlepsza piosenka albumu) przypomina Helenę My Chemical Romance Laughing
_________________
PRÖWLER - kapela rockowa, ja na basie. Info o koncertach na kanale pod linkiem Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
maciej3



Dołączył: 22 Wrz 2006
Posty: 198

PostWysłany: Sro Lip 09, 2008 8:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sumie nie wiem dokładnie co o tym myśleć. W kategorii punk to dałbym 3/10. Jedyny plus to dla mnie fakt, że płyta jest zróżnicowana. Jednak ta płyta to bardziej alternatywa i tak odbieram tą płytę. Nie tego się po nich spodziewałem. W sumie podeszły mi z 4 kawałki. "Kristy, Are You Doing Okay" najmocniejszy kawałek jeśli chodzi o tekst i moim zdaniem ma najwięcej do przekazania na tej płycie. No nic szkoda wiele lepszych zarówno punkowych jak i alternatywnych dzieł w tym roku wyszło, a Offspring to średniak.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Another World Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek