FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Queen + Five
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Recenzje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Queen + Five
fatalna pomyłka
77%
 77%  [ 21 ]
trafiony - zatopiony
22%
 22%  [ 6 ]
Wszystkich Głosów : 27

Autor Wiadomość
art_mar



Dołączył: 28 Cze 2004
Posty: 1247
Skąd: Tarnów

PostWysłany: Sro Wrz 15, 2004 7:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marcin napisał:
Ja nawet jeszcze nie słyszałem tej wersji z Five zna ktoś link do mp3?


wczesniej podalem adres strony na ktorej latwo znalesc ten plik... ale teraz nieco dokladniej...

http://queen.rkcs.hu/hangok/tiepark.mp3
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen WP Kontakt
CORAX



Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3277
Skąd: Coraxstadt

PostWysłany: Sro Wrz 15, 2004 7:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marcin napisał:
Ja nawet jeszcze nie słyszałem tej wersji z Five zna ktoś link do mp3?


MJK napisał:
Utwor (TYMD z Five) istnieje i jest dostepny na stronie fan klubu Queen na Wegrzech. Natomiast jak komus nie chce sie szukac to w ten weekend dodam ten kawalek na moja strone.


W weekend zapraszam na stronę MJK Wink
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
art_mar



Dołączył: 28 Cze 2004
Posty: 1247
Skąd: Tarnów

PostWysłany: Sro Wrz 15, 2004 7:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

CORAX napisał:
W weekend zapraszam na stronę MJK Wink


ja bym sie tutaj kasy zaczal domagac Wink
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen WP Kontakt
CORAX



Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3277
Skąd: Coraxstadt

PostWysłany: Sro Wrz 15, 2004 7:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

art_mar napisał:
CORAX napisał:
W weekend zapraszam na stronę MJK Wink


ja bym sie tutaj kasy zaczal domagac Wink


Już dzisiaj jeden temat został zamknięty przez taką zmianę tematu... więc ciii... Wink
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Marcin



Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 1706
Skąd: Police

PostWysłany: Sro Wrz 15, 2004 7:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzieki za pomoc Very Happy choć spieszyłem się czytając i nie zauważyłem tamtych linków... Wink
_________________
The Story of Freddie Mercury - http://www.youtube.com/watch?v=rHY25zkQV0o
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Crowly



Dołączył: 17 Kwi 2004
Posty: 1570
Skąd: z Trzebnicy

PostWysłany: Sro Wrz 15, 2004 9:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wczoraj, jak próbowałem dopisać się do tego tematu, to mnie brutalnie odcięto, więc spróbuję ponownie. Uważam, że We WillRock You Queen + 5ive jest taką łatwą i przyjemną pioseneczka, dużo lżejszą, niż zwykłe WWRY - nie zbulwersowała mnie ta wersja, choc nie lubię rapu. Chcę zadać inne pytanie: czy słyszeliście Tie Your Mother Down tych samych wykonawców (Queen + 5ive) i co o nim sądzicie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
usmc



Dołączył: 16 Lis 2003
Posty: 1272
Skąd: Galway / Kraków

PostWysłany: Sro Wrz 15, 2004 9:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

crowley napisał:
Chcę zadać inne pytanie: czy słyszeliście Tie Your Mother Down tych samych wykonawców (Queen + 5ive) i co o nim sądzicie?


Dzieki zapodanym w tym temacie linkowi do tego utworu udalo mi sie go przesluchac. Jak dla mnie duzo gorszy niz WWRY. Wglada jakby chlopaki z 5ive nie nadazali ze spiewaniem i w polowie piosenki dali sobie siana i zaczeli rapowac.
_________________
"Are you ready? Are you ready brothers and sisters?"

PFQ - Fan nr. 10 Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Crowly



Dołączył: 17 Kwi 2004
Posty: 1570
Skąd: z Trzebnicy

PostWysłany: Sro Wrz 15, 2004 9:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja w ogóle się dziwię, że Tie Your Mother Down zostało w taki sposób potraktowane. Ta piosenka nie jest już taką prostą konstrukcją, jak WWRY a i tekst jest utrzymany w zupełnie innym stylu (w WWRY Freddie śpiewał rzeczywiście bardzo gładko, tak że łatwo można było przerobić piosenkę na rap) - w TYMD jest tylko i wyłącznie rockowy feeling, który Queen + 5ive zmiażdzyli.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Karolina



Dołączył: 16 Sty 2004
Posty: 1655
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sob Wrz 18, 2004 12:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MJK napisał:

A co do TSMGO to oczywiscie nie byla grana na zywo przez Queen jako 4 czlonkow zespolu. Ale po śmierci Freddiego, Brian, Roger i jeszcze John kilka razy grali ja na koncertach jezeli sie nie myle to dwa razy z Johnem na pokladzie a pozniej trzy razy przez Briana z Rogerem.


Jeszcze jedno. Jak zauwazylem nikt mnie nie poprawil, bo widocznie nie wiedzial o tym co zaraz napisze.
Otoz (chyba w 1997 albo pod koniec 1996 roku) w studio MTV (angielskiego oczywiscie) wspolnie wystapil Queen z Eltonem Johnem...
I dopiero dzisiaj (z wyjatkami) przypomnialem sobie o tym wystepie.
Niestety jakos jest zapomniany ten wystep, dowodem moze byc to ze nawet na QueenConcert.com nic nie zostalo wspomniane o tym wydarzeniu. A skoro to bylo odtwarzane w MTV, to istnieje mozliwosc ze ktos nagral ten wystep. Niestety nie wiem czy wowczas Queen zagral tylko TSMGO czy jeszcze bylo cos innego, bo ogladalem dokladnie ostatnie 2 min tego wystepu ;(.

Jezli ktos cos wie wiecej na temat tego wystepu to niech mi da jakies pelniejsze informacje. Szczegolnie zwracam sie do Fenderka, bo ma mase przyjaciol na forum QueenZone, ale takze do MarcinaN, Piotra i Michala.
Pomozcie potrzebujacemu Smile
_________________
Crazy Little Thing Called Love - 05/09/09
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Recenzje Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek