FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Katowice
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 22, 23, 24 ... 27, 28, 29  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Towarzyskie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Co sądzisz o spotkaniach z innymi fanami ?
wspaniałe - ja tego potrzebuję
82%
 82%  [ 101 ]
bez sensu - nie widzę w tym nic ciekawego
10%
 10%  [ 13 ]
wole tylko duże zloty
7%
 7%  [ 9 ]
Wszystkich Głosów : 123

Autor Wiadomość
Karolina



Dołączył: 16 Sty 2004
Posty: 1655
Skąd: Kraków

PostWysłany: Czw Mar 27, 2008 1:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MANIOL HIGHWAY napisał:
Witajcie Kochani!!!

w końcu tu trafiłem Wink

ja wielki fan Queen i jeszcze większy fan Paula Rodgersa!!!

jestem tu nowy, więc proszę o wyrozumiałość Cool

słuchajcie, bardzo bym chciał się z wami spotkać w Katowicach 29 ale akurat gram tego dnia w Łodzi Crying or Very sad


Witaj Drogi !

Fajnie, ze sie odezwales ! Bedzie nam bardzo milo Ciebie poznac w niedalekiej przyszlosci ! Szkoda, ze nie tym razem, ale na tym spotkaniu swiat sie nie konczy.

Milego grania !

KYA
_________________
Crazy Little Thing Called Love - 05/09/09
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
rusek



Dołączył: 20 Kwi 2007
Posty: 128
Skąd: katowice

PostWysłany: Czw Mar 27, 2008 1:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich ze śląska! Liczę , że wpadnę na spotkanie i umówimy się na wspólny wyjazd do Pragi i oby również jednak do Gdańska! Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Karolina



Dołączył: 16 Sty 2004
Posty: 1655
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pon Mar 31, 2008 11:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wooow !

Niewatpliwie padl rekord od chyba ponad roku.
Na sobotnim spotkaniu pojawili sie: Cecylia z Qbikiem, Calineczka z Aga, Wisienka z Monika, Yin z Gosia, Berta, Magda Smile, SoQ z Dominika (plus znajomi Kuba z Asia) oraz ja - Pan Karolina.

Spotkanie rozpoczelo kolo 17:30 u Boba. Oczywiscie my slaskie pierdoly ponownie nie zarezerwowalismy stolika co spowodowalo nasze czeste przeprowadzki i stres biednego pana z papierosem i piwem (chlop nie mial dobrego dnia).

Oczywiscie glownym tematem byla trasa koncertowa, sposoby rezerwacji biletow, kto z kim jedzie i dlaczego. Jednak jak na slaskie spotkania przystalo nie rozmawialismy tylko o zespole, ale takze o innych przyjemnych rzeczach.

W pewnym momencie z glosnikow lecia State Of Shock, ale niestety w wykonaniu z Jaggerem.

Bardzo fajnie, ze tyle osob sie pojawilo. Byc moze to i zasluga strony o slaskich fanach, promocji na forum czy blogu Dagi.

Zdjecia ze spotkania powinny pojawic sie jutro, natomiast histroria slaskich spotkac caly czas jest w trakcie tworzenia (Qbik spedza godzinny przed monitorem i zaglada w przeszlosc).
_________________
Crazy Little Thing Called Love - 05/09/09
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
QBIK1977



Dołączył: 05 Sie 2006
Posty: 118
Skąd: RUDA ŚLĄSKA

PostWysłany: Pią Kwi 18, 2008 2:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Historię wciąż piszę i piszę ale kiedyś to skończe.
Jutro wizyta u Caliny i wreszcie bilety na Wiedeń i to nie mailowe tzw. drukowane choć nadal wydaje mi się że był to żart Karoliny...
Warto pomysleć o busue na koncert...
Ja obiecałem Calinie że pojadę z nim więc nie mogę zmienić zdania. Jutro jednak ustalimy pewnie co i jak jeśli chodzi o transport...
Pozdrawiam
A-ha i jak nie zapomnę to jutro przywiozę tobier Karolino i Tyno płytę ze zdjęciami z Londka oraz spotkań Q na Śląsku...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość WP Kontakt
Melina Bulsara



Dołączył: 28 Paź 2003
Posty: 401
Skąd: Mysłowice

PostWysłany: Sob Kwi 19, 2008 10:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i po długim czasie się pojawiłem :)

Bardzo się cieszę, że udało mi się dotrzeć na spotkanie. Było bardzo miło i przyjemnie i nawet nie dostałem lania po tak długim obijaniu się :P ;)

Dziękuję za spotkanie i mam nadzieję, że na kolejnych też będę się systematycznie zjawiał :]
_________________
Visca el Barça !
Keep Yourself Alive!
God Save The Queen!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
QBIK1977



Dołączył: 05 Sie 2006
Posty: 118
Skąd: RUDA ŚLĄSKA

PostWysłany: Nie Maj 04, 2008 8:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no i odbyło się pierwsze śląsko-małopolskie ognisko z okazji Konstytucji 3 Maja!!! Tym razem na Garden Lodge u Karoliny w Krakowie. Było extra!!! Zjawił się: organizator Pan Karolina, Gołąb ( Calineczka) z Gołębicą, Tomek z Moniką oraz ja bez Cecylii, bo kobieta chora była... Nie będę się za bardzo rozpisywał, bo zostawię to organizatorowi. Krótko mówiąc było bardzo długo, wesoło, alkoholowo i kiełbasianowo. Dodam tylko, że rano poznaliśmy co to jest "pozycja na -sprawdź jaka pogoda" Very Happy Very Happy Very Happy .
Dziękuję Wam wszystkim, że jesteście w moim zasranym życiu...bo dzięki Wam warto tu być...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość WP Kontakt
QBIK1977



Dołączył: 05 Sie 2006
Posty: 118
Skąd: RUDA ŚLĄSKA

PostWysłany: Nie Maj 04, 2008 8:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...a i był jeszcze kolega Karoliny...Łukasz ?????????????
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość WP Kontakt
QBIK1977



Dołączył: 05 Sie 2006
Posty: 118
Skąd: RUDA ŚLĄSKA

PostWysłany: Nie Maj 04, 2008 8:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jutro będę rozmawiał w sprawie transportu busami na Pragę i Wiedeń z przewożnikami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość WP Kontakt
Karolina



Dołączył: 16 Sty 2004
Posty: 1655
Skąd: Kraków

PostWysłany: Nie Maj 04, 2008 11:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

QBIK1977 napisał:
...a i był jeszcze kolega Karoliny...Łukasz ?????????????


Slawek (vel. Jola, ale jemu chyba nie podoba sie ta ksywa bo kiedys chcial mnie za to pobic. Nie zna sie na rzeczy chlopak Razz).

Oj, impreza byla przednia ! Na szczescie przy pieknej pogodzie pomimo nieciekawych prognoz na ten dzien.

Wielkie dzieki slaskie ziomki, ze (w)stawiliscie sie w tak imponujacej liczbie Smile
Tak, udalo sie zrobic pierwsze ognisko w tym roku i miejmy nadzieje, ze nie ostatnie (jezeli tylko wlascicielka nie wywali mnie za drewno, ktorego nie zalowalismy tej nocy Smile - a moze wymyslimy pozycje na kielbaske albo ognisko ? )

Przy ognichu towarzyszyly nam wesole kielbaski z carrefoura oraz muzyka jakiegos pedalskiego zespolu, ktory na dodatek kolo 2giej rozladowal mi akumulator w samochodzie. Bruuuutal.

W domu obok caly czas straszylo, bo swiecilo sie swiatelko, ktos otwieral i zamykal drzwi, nie opieprzajac nas. Dziwna sprawa. Moglismy wezwac Strefe 11.

Ognicho wypalilo nam sie kolo 3 nad ranem. Pozniej weseli przeszlismy do mieszkanka gdzie padlismy Razz

A nad ranem z Qbikiem prowadzilimy na lawce przed domem rozmowy dwoch starszych panow wspominajacych stare dobre lata Razz

Gdy tylko reszta doszla do siebie, a Calina niemalze 'sprawdzil pogode', pojechalismy do miasta. Zwiedzalismy jakis Rynek i stary zamek. Na nim byli nasi przyjaciele z Mlodziezy Wszechpolskiej, ale nie bylo z nimi Giertycha ... swintuch ..

Pozniej jeszcze kilka zdjec i ucieklismy na slask.
_________________
Crazy Little Thing Called Love - 05/09/09
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
QBIK1977



Dołączył: 05 Sie 2006
Posty: 118
Skąd: RUDA ŚLĄSKA

PostWysłany: Wto Maj 13, 2008 9:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej! Mam nadzieję, że piszę o tym w dobrym miejscu...
Jest możliwość wyjazdu na koncert do Pragi i Wiednia busem z Katowic.
Przewoźnik jest w 100 % sprawdzony, bo korzysta z niego biuro podróży rodziców mojego kumpla.
Mają klimatyzowane busy z full bajerami ale to chyba ostatnia rzecz, bo najważniejsza jest podróż i cena, a o tym trochę później.
Bus zabiera 19 osób.
Cena na jedną osobę na chwilę obecną wynosi min.130-max 150 zł na osobę do obu miast w obie strony, czyli Katowice-Praga-Wiedeń-Katowice.
Kwestią istotną jest to, że firma bierze 2 zł/1km + opłaty. Jeśli droga wyniesie 1000 km to rozliczenie jest proste. Do tego należy dodać ok 500 zł opłat oraz 50 zł diety dla kierowcy za każdy dzień+ nocleg oraz ewentualny płatny parking.
Rozmawiałem z właścicielem firmy i dla niego ważne jest to, by nie spożywać alkoholu i zachowywać się "normalnie" w busie. Myślę jednak, że mogę każdemu zaufać.
Chciałbym zamknąć listę osób pewnych na ten wyjazd do końca lipca. Dlatego wysyłajcie zgłoszenia i pytania na mojego maila teotorriatte@wp.pl lub pod mój numer telefonu 502032198.
Myślę, że nawet za taką cenę mogą sięzabrać osoby chętne tylko na Pragę, a zawsze można Wiedeń potraktować jako wycieczkę.
Całkowity pełny kosztorys będę mógł przedstawić dopiero we wrześniu, by był w pełni realny ale nie wyobrażam sobie jakiś monstrualnych podwyżek.
Wedłu właściciela firmy całość powinna się zamknąć w kwocie 2500-2600 zł
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość WP Kontakt
QBIK1977



Dołączył: 05 Sie 2006
Posty: 118
Skąd: RUDA ŚLĄSKA

PostWysłany: Wto Maj 13, 2008 9:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aaaaaaaaaaaaaa!!!Dziś spotkałem w tramwaju...Dona!!!I obiecał, że pojawi się na najbliższym spotkaniu!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość WP Kontakt
QBIK1977



Dołączył: 05 Sie 2006
Posty: 118
Skąd: RUDA ŚLĄSKA

PostWysłany: Pon Maj 19, 2008 12:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Inforamcja pozytywna dla Karoliny!!!Wkrótce otrzymasz "Historię Spotkań"
. Miałem i mam nadal mały młyn tu i ówdzie. Głównie z "angielskim"...
Powoli kończy się nam maj i wreszcie czerwiec. Zatem Zlot,płyta i wymarzone końcerty coraz bliżej!
Już teraz chciałbym Was wszystkich zaprosić 14 czerwca do "Boba". Obecność wszystkich obowiązkowa!
Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość WP Kontakt
Owca



Dołączył: 18 Lis 2003
Posty: 249

PostWysłany: Nie Maj 25, 2008 11:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja 16 mam tam jakiś egzamin, ale tak dawno mnie nie było, że muszę wpaść na spotkanie. Tak więc jak coś to ja się deklaruję, że będę.
A jak tam reszta?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
DonDiego



Dołączył: 31 Paź 2003
Posty: 18
Skąd: Świętochłowice

PostWysłany: Pon Maj 26, 2008 7:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

QBIK1977 napisał:
Aaaaaaaaaaaaaa!!!Dziś spotkałem w tramwaju...Dona!!!I obiecał, że pojawi się na najbliższym spotkaniu!


Jade sobie jakis czas temu tramwajem, patrze a tu Qbik stoi na przpystanku. Wszedl do tramwaju a ja mu mowie ze pojawie sie na najblizszym spotkaniu.

I tak tez zrobie ;d
_________________
Pozdrawia DonDiego!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Karolina



Dołączył: 16 Sty 2004
Posty: 1655
Skąd: Kraków

PostWysłany: Nie Cze 08, 2008 9:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem co musialoby sie stac, zebysmy sie z Tynka nie pojawili na spotkaniu.

Qbik czekam (a raczej strona o slaskich spotkaniach) caly czas na Twoja historie !

Juz nie mozemy sie doczekac ! Oczywiscie info o spotkaniu juz jest na Invincible Queen.

Silesia Rocks !
_________________
Crazy Little Thing Called Love - 05/09/09
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Owca



Dołączył: 18 Lis 2003
Posty: 249

PostWysłany: Sro Cze 11, 2008 11:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sluchajcie właśnie się dowiedziałem, że 14 czerwca grają Princessi na rynku w Bytomiu. Myśle, że możnaby się wybrać. Tylko nie wiem co wtedy ze spotkaniem? Możemy np. spotkać się ok. 16 w Katowicach na piwie i potem jechać do Bytomia, koncert jest na 19.30. Ja jestem za takim rozwiązaniem bo dawno nie oglądaliśmy pepików w akcji:P
tutaj info o koncercie:
http://www.ultramaryna.pl/wydarzenie.php?id=8285

Dajcie znać co myślicie, ja już Qbikowi pisałem i on jest za i napisał że opśle info do innych ludzi!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Karolina



Dołączył: 16 Sty 2004
Posty: 1655
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sro Cze 11, 2008 7:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mozemy potwierdzic, ze piszemy sie na taka opcje.
Do dzis nie moge sobie wybaczyc, ze cztery lata temu nie bylem z Wami na Princess.

Do zobaczenia !
_________________
Crazy Little Thing Called Love - 05/09/09
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Owca



Dołączył: 18 Lis 2003
Posty: 249

PostWysłany: Sro Cze 11, 2008 11:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

być na koncercie Princess - bezcenne:P

no to fajnie, że się zobaczymy! W końcu musze odebrać sobie książkę (i zapłacić za nią;))
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Karolina



Dołączył: 16 Sty 2004
Posty: 1655
Skąd: Kraków

PostWysłany: Czw Cze 12, 2008 8:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ksiazka u nas sobie lezy, zakurzona, wypalcowana, ale chyba ma sie dobrze.

A nie mowilismy Ci o odsetkach od chwili odebrania ksiazeczki ?
_________________
Crazy Little Thing Called Love - 05/09/09
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Owca



Dołączył: 18 Lis 2003
Posty: 249

PostWysłany: Czw Cze 12, 2008 10:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no dobra dorzucę jakieś 50gr:P
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Karolina



Dołączył: 16 Sty 2004
Posty: 1655
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pią Cze 13, 2008 11:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spotkanie Slaskich Fanow Queen - Koncert Princess w Bytomiu !

Chcielibysmy przypomniec, ze 14 czerwca odbedzie sie spotkanie fanow Queen.

Poniewaz dowiedzielismy sie, ze tego dnia organizowany jest w Bytomiu koncert Princess - zespolu grajacego muzyke Queen,
spotykamy sie o ok. 16:30 "pod zabka" w Katowicach (w pasazu gdzie jest m.in. McDonald's idac od Dworca PKP na Dworzec PKS czy Empika).

Po koncercie planowany jest powrot do Katowic i jak czas pozwoli, biesiadowanie w jednym z Pubow (u Boba lub w Himerze).
Zapraszamy !
_________________
Crazy Little Thing Called Love - 05/09/09
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
tyna



Dołączył: 30 Gru 2004
Posty: 833
Skąd: krk

PostWysłany: Sob Cze 14, 2008 11:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oczywiscie chodzilo mu o chimere... gupek :P
_________________
, 2006

' ... zapamtite : sloboda je pravo na IZBOR - jebati ili biti jeben '
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen
Owca



Dołączył: 18 Lis 2003
Posty: 249

PostWysłany: Sob Cze 14, 2008 12:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

właśnie się dowiedziałem, że jest zmieniony rozkłąd jazdy pociągów z Rybnika do Katowic bo cos tam chyba z torami robią (po raz kolejny) więc pojadę chyba PKSem i moge się spóźnić jakieś 15-20 min bo innego PKS-a nie mam. Napisze może Qbikowi smsa żeby się nie spieszył bo on coś pisał że Wy też bedziecie trochę później.
No to widzimy się niebawem, trzymcie się mebli:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Karolina



Dołączył: 16 Sty 2004
Posty: 1655
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sob Cze 14, 2008 1:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokladnie Łowco, bedziemy tez jakies 10-20 min pozniej. Mamy busa z Krakowa o 15:15 wiec musi sie jakos przebic przez to chore miasto, a pozniej juz autostrada powinien jechac konkretnie.

Macie flagi Princess? Przygotowalem sobie notes na autografy, nie moge sie doczekac. Mam nadzieje, ze nie zemdleje, bo bedzie dupa.
_________________
Crazy Little Thing Called Love - 05/09/09
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Owca



Dołączył: 18 Lis 2003
Posty: 249

PostWysłany: Sob Cze 14, 2008 2:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja biorę białą koszulkę na autografy, no i markera na wszelki wypadek jakby Princessi nie mieli, poza tym wezmę ich debiutancką płytę i ostatni singiel "Say It's Not Trup"! Będzie klawo:P

Karolina jak zemdlejesz to będzie serio dupa bo potem możesz stracic miejsce przy samych barierkach..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Jacek



Dołączył: 23 Lis 2003
Posty: 301
Skąd: Bytom

PostWysłany: Sob Cze 14, 2008 3:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Karolina napisał:
Spotkanie Slaskich Fanow Queen - Koncert Princess w Bytomiu !

Chcielibysmy przypomniec, ze 14 czerwca odbedzie sie spotkanie fanow Queen.

Poniewaz dowiedzielismy sie, ze tego dnia organizowany jest w Bytomiu koncert Princess - zespolu grajacego muzyke Queen,
spotykamy sie o ok. 16:30 "pod zabka" w Katowicach (w pasazu gdzie jest m.in. McDonald's idac od Dworca PKP na Dworzec PKS czy Empika).

Po koncercie planowany jest powrot do Katowic i jak czas pozwoli, biesiadowanie w jednym z Pubow (u Boba lub w Himerze).
Zapraszamy !


Witam wszystkich.

Jako rodowity Bytomianin proponuję zostać w Bytomiu Very Happy
Koncert ma się odbyć na Rynku, a teraz w sezonie jest tam dużo goródków piwnych, więc będzie można wychylic jakiegoś browarka razem.

Informacja dla osób nie znających Bytomia:
Jeśli będziecie jechać z Katowic autobusem - to lepiej wysiąść jeden przystanek przed dworcem, tzn na placu Sobieskiego, potem przejść na drugą stronę, troszkę się cofnąć do ulicy Podgórnej i dojdziecie do Rynku.



EDIT:


No i po koncercie Very Happy Kogo nie było niech żałuje.
Oto co się działo na scenie:








Następnym razem zamieszczę fotorelację z tego, co było przed i za sceną. No i czekamy na zdjęcia QBIKa
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
tyna



Dołączył: 30 Gru 2004
Posty: 833
Skąd: krk

PostWysłany: Nie Cze 15, 2008 9:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

da, spotkanie i koncert swietne. freddie, choc nieco nie w formie i bez znajomosci tekstow, zrobil sobie nawet z nam zdjecie. dobre byly rowniez kielbaski na rynku, niedobry byl z kolei pan malenczuk. swinia, nie chcial z nami zdjecia. a, i dowiedzielismy sie, ze owca smierdzi... nawet plytki na katowickim dworcu tego nie toleruja.

qbik - sto lat ciezkich robot !
jacek - niesamowite zdjecia, czekamy na reszte !
_________________
, 2006

' ... zapamtite : sloboda je pravo na IZBOR - jebati ili biti jeben '
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen
Karolina



Dołączył: 16 Sty 2004
Posty: 1655
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pon Cze 16, 2008 12:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spotkanie Slaskich Fanow Queen - Koncert Princess w Bytomiu - Relacja

Zgodnie z zapowiedzia, w ta sobote (tj. 14 czerwca) odbylo sie spotkanie fanow Queen na Slasku.
Od godz. 16:30 do 17 czekalismy pod "zabka" na fanow, z nadzieja, ze ktos sie jeszcze pojawi z forum czy innych zakatkow wszechswiata.

... Cala relacja w dziale 'Fani->Spotkania Slaskich Fanow Queen' na stronie www.invinciblequeen.prv.pl

Aktualizacja:
Od dzis dostepne sa zdjecia ze spotkania.
Bezposredni link do strony o spotkaniach na slasku: http://www.inqueen.republika.pl/fanislask.html
_________________
Crazy Little Thing Called Love - 05/09/09
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Jacek



Dołączył: 23 Lis 2003
Posty: 301
Skąd: Bytom

PostWysłany: Pon Cze 16, 2008 4:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i druga część zdjęć, czyli Śląscy Fani w akcji Very Happy







Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
daga
Site Admin


Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 11065
Skąd: Warszawa - Ursynów

PostWysłany: Pon Cze 16, 2008 6:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Starzy znajomi, ale wciąż młode twarze Smile W lipcu się widzimy Smile
_________________
http://www.wierszetakzwane.prv.pl/
http://www.deaky.prv.pl/
http://www.queen1991.blog.pl
http://www.queen.blox.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Towarzyskie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 22, 23, 24 ... 27, 28, 29  Następny
Strona 23 z 29

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek