FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
"Rozczarowania" podczas poznawania Queen
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Cuidado Llama!



Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 127
Skąd: Z wykopalisk

PostWysłany: Czw Lut 14, 2008 11:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

daga napisał:
3. Walka. Sam nie pali. Popiera totalny zakaz palenia w miejscach publicznych puby/ restaurację i wspiera wszelakie akcje z tym związane typu petycję do rządku czy miasta. To on i Paul (wpływ na głos itd.) wymogli zakaz palenia na salach koncertowych w czasie trasy koncertowej.

Przepraszam, nie palę, więc mu się nie dziwię. Ale rozumiem, że palacze mają mieszane uczucia Cool
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
krs



Dołączył: 02 Sty 2007
Posty: 1677

PostWysłany: Pią Lut 15, 2008 11:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ciekawe jak z paleniem u rogera, palił wszak namiętnie. john pięknie się zaciąga podczas sesji one vision. no, nie tak namiętanie jak freddie zapewne, którego w latach 80-tych poza sceną trudno zobaczyć bez papierosa, a podczas każdego wywiadu wypalał pół paczki:)

ps. palenie to miła rzecz, choć zimą wystawanie na balkonie powoduje lekki stres:)

ps2. na koncercie w gdańsku będę sobie palił do woli:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Cuidado Llama!



Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 127
Skąd: Z wykopalisk

PostWysłany: Pią Lut 15, 2008 12:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cóż, palenie było wówczas modne, teraz jest passe.

Rozumiem palaczy, ale kurde! Śmierdzicie Laughing
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
krs



Dołączył: 02 Sty 2007
Posty: 1677

PostWysłany: Pią Lut 15, 2008 1:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nieprawda:) ja bardzo ładnie pachnęSmile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
daga
Site Admin


Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 11065
Skąd: Warszawa - Ursynów

PostWysłany: Pią Lut 15, 2008 1:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Roger rzucił palenie w 88/89(nie pamiętam, w książkach o tym jest) kiedy u Dominique wykryto raka piersi.
_________________
http://www.wierszetakzwane.prv.pl/
http://www.deaky.prv.pl/
http://www.queen1991.blog.pl
http://www.queen.blox.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
krs



Dołączył: 02 Sty 2007
Posty: 1677

PostWysłany: Pią Lut 15, 2008 1:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czyli wychodzi na to, że wszyscy rzucali w tym samym czasie... choć po prawdzie nie wiadomo jak to z Johnem - ale z nim to nigdy nic nie wiadomo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
SPECJALista



Dołączył: 28 Wrz 2005
Posty: 43

PostWysłany: Pią Lut 15, 2008 11:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- The Freddie Mercury Album nie ma zbytnio związku z chorobą, a niektóre utwory, zresztą nie będące autorstwa Freddiego wygodnie mi było z tym wiązać
- mała ilość utworów instrumentalnych - zwłaszcza w solowej twórczości Briana
- "kobiecy" głos w Pain Is So Close To Pleasure Rolling Eyes
- mylenie Rogera i Johna
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
hamburger



Dołączył: 22 Maj 2007
Posty: 215
Skąd: z fabryki wafelków

PostWysłany: Wto Lut 19, 2008 4:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też kiedyś słyszałem wulgaryzmy w Breakthru Wink Ale prawda wcale mnie nie rozczarowała, bo w tej piosence tekst nie gra raczej głównej roli Razz
_________________
The one thing we're all waiting for
Is peace on Earth, an end to war
It's the miracle we need
The miracle...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
daga
Site Admin


Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 11065
Skąd: Warszawa - Ursynów

PostWysłany: Czw Lut 21, 2008 9:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie doznałam rozczarowania............ jak pamięć płata figle przez lata sobie wmawiałam, że Monty z Carrerasem śpiewali Barcelonę w 1992roku........ a tu kiszka........
Monty śpiewali jakąś pieśń -> http://pl.youtube.com/watch?v=9NkLR21OR6Y. Później zbiorowo wykonali z innymi wiązankę arii.
A hymnem obok "Barcelony' była piosenka Amigos Para Siempre w wykonaniu Sarahy Brightman i José Carrerasa.
No............... Sad
_________________
http://www.wierszetakzwane.prv.pl/
http://www.deaky.prv.pl/
http://www.queen1991.blog.pl
http://www.queen.blox.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Marcin S.



Dołączył: 15 Lut 2005
Posty: 1865

PostWysłany: Nie Lut 24, 2008 9:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Największym rozczarowaniem były chyba automaty perkusyjne, to tak, jakby nic chciało się perkusiście grać na bębnach. Poza tym, rockowy zespół z jajami nie powinien się w to bawić.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
krs



Dołączył: 02 Sty 2007
Posty: 1677

PostWysłany: Nie Lut 24, 2008 11:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

powinien... elektroniczne brzmienia, automaty perkusyjne... generalnie zabawa w studio. otóż w studio jak najbardziej - wszystkiego należy próbować. phil collins jest świetnym perkusistą, a genesis bardzo eksperymentowało z automatami i elektroniczną sekcją. nie wyobrażam sobie utworu mama bez tego powalającego automatu. uważam także, że radio gaga wręcz wymaga elektronicznych bębnów.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
McBurak



Dołączył: 30 Gru 2004
Posty: 944
Skąd: Kraków

PostWysłany: Nie Lut 24, 2008 11:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobra, historyczny moment, niejaki McBurak postanowil napisac pare slow o weselnej kapeli z wschodniej Gruzji z inklinacjami do progfolkdisco, szerzej znanej jako Queen Wink

Moja obecnosc tutaj usprawiedliwia fakt, ze zamierzam napisac calkowita herezje, a mianowicie w dziale o rozczarowaniach napisac o... plycie Queen II.

Let me explain. Ta plyte poznalem juz po tym jak pojawilem sie na forum, w zwiazku z czym wiazalem z nia ogromne nadzieje. Spodziewalem sie motywow instrumentalnych na miare Dream Theater, konceptu jak u King Crimson i porywajacych melodii jak u... Queenu z lat pozniejszych Wink Zawiodlem sie. Plyta utrzymana jest w jednorodnej jak na Krolowa, barokowej stylistyce. Szybsze utwory faktycznie maja rockowego "kopa", ale w sumie nic wiecej. A wolniejsze zwyczajnie nudza. Freddie spiewa dobrze (jak zawsze), ale zadnych numerow popisowych nie ma. To samo z reszta. Wrazenie robia jedynie harmonie wokalne, ale do tego sie zdazylem przyzwyczaic w tym zespole.

Wszyscy wychwalaja niesamowity konceptualizm o ogolnie wielka ambitnosc tej plyty. Zgoda, jak na Queen jest to dzielo bardzo przemyslane i spojne, ale... jak chce posluchac czegos w takim klimacie, to sobie puszczam King Crimson, do ktorych sie na tej plycie nawet nie umywaja pod tym wzgledem.

Nie zrozumcie mnie zle, album jest naprawde bardzo dobry, ale wole chociazby Queen I, za bardziej zapadajace w pamiec melodie i boskiego po prostu Liara. A z II czesciej puszcze sobie tylko Ogre Battle, za niesamowita energie. Mowiac krotka, spodziewalem sie znacznie wiecej, stad rozczarowanie.

Teraz czekam na lincz.
_________________
i can lead the nation with a microphone
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Pon Lut 25, 2008 1:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wyjdź
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Arquest



Dołączył: 27 Lut 2008
Posty: 1942
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Czw Lut 28, 2008 6:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bizzy napisał:
wyjdź


I TO W TEJ CHWILI ! Exclamation ! Exclamation ! Exclamation

EDiT: Co do rozczarowań :
1. ROK 1986
2. "A KIND OF MAGIC"
3. "A KIND OF MAGIC"
4. "A KIND OF MAGIC"
5. "A KIND OF MAGIC"
6. "A KIND OF MAGIC"
7. "A KIND OF MAGIC"
8. "A KIND OF MAGIC"
9. "A KIND OF MAGIC"
10. I ostatnie :"A KIND OF MAGIC"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG WP Kontakt
mike



Dołączył: 26 Sie 2004
Posty: 4802
Skąd: Łódź

PostWysłany: Czw Lut 28, 2008 10:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Is this a kind (kind) of tragic (It's a kind of tragic). Ale bez przesady. Słitaśny album, ja go lawusiam :*.

Rozczarował mnie singiel Another One Bites The Dust z Wyclefem Jeanem. O ile wersję tego utworu oczywiście znałem, o ile ucieszyła mnie jego wersja instrumentalna (tak, nawet takie potworki w wersji bez wokali są fajne), o tyle utwór drugi "Rock And Roll (Part 2)" mnie rozczarował. Miałem nadzieję, że to nie będzie techniawkowy łomot. Zgadnijcie co? Otóż jest to techniawkowy łomot Wink.
_________________
QPoland - skoro jestem już oficjalnym współpracownikiem, to warto zachwalać Wink

http://podniosle.blogspot.com/ - mój superowy bloga$$ek! Very Happy (aktualizacje w każdy cojakiśczas)

Still Burnin' (i wiele innych: http://www.youtube.com/user/MikeBoatCityPl/videos)

C-lebrity - kontrowersyjny klip zbanowany na YT!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
lemur
Moderator


Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 5251
Skąd: z Komitetu Centralnego

PostWysłany: Czw Lut 28, 2008 10:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O, wiem co jeszcze. Ten okropny dźwięk, takie syntetyczne "plask" rozlegające się w momencie, gdy Roger wali w bębny w SINT. Odbiera połowę przyjemności ze słuchania tego kawałka, nawet więcej niż przetworzone wokale w pierwszej części. I sprawia, że trudno się nim cieszyć tak bardzo, jak każdy fan (oprócz Bizona) powinien.
_________________
Pierwszy Pisarz Forum 2006, 2007, 2009; Podpis Roku 2010

Mój blogasek: http://obserwujacylemur.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Czw Lut 28, 2008 10:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fenderka tez Twisted Evil nie tylko ja tu mam sluch Twisted Evil
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Pią Lut 29, 2008 12:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ta... o tym jak to pluskanie mnie wk... eee... nie podba mi się pisałem już nie raz... i głównie jest przy talerzach... i po jaką cholerę to zrobili nie wiem... i przez to boję się trochę produkcji całego albumu...
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Arquest



Dołączył: 27 Lut 2008
Posty: 1942
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Pią Lut 29, 2008 8:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym chciał, aby SINT nie znalazło się na albumie ... Bo jeśli wszystkim utworom pododawają takie efekty jakie sa w SINT, bo im się to spodobało ...
to płyta może być troche gorsza Crying or Very sad od tego czego się spodziewaliśmy ... czego przynajmniej ja się spodziewałem ... Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG WP Kontakt
JądRo?!



Dołączył: 29 Sie 2007
Posty: 615
Skąd: tarnów

PostWysłany: Czw Kwi 10, 2008 2:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Największe rozczarowanie: Wokal PR... Rolling Eyes Byłem pewny że jak Queen go chciało na wokal to musi byc zajebisty, w koncu to zespol z wieloletnia historia, ich utwory sa znane na calym swiecie a tu dupa, facet ma beznadziejny glos Evil or Very Mad Arrow Crying or Very sad
_________________
Dlaczego PFQ na facebooku jest taki niemrawy?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen WP Kontakt
Arquest



Dołączył: 27 Lut 2008
Posty: 1942
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Czw Kwi 10, 2008 2:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JądRo?! napisał:
Największe rozczarowanie: Wokal PR... Rolling Eyes [...] facet ma beznadziejny glos Evil or Very Mad Arrow Crying or Very sad


Shocked Chciałeś powiedzieć, żę inny, a nie beznadziejny ... Wink Bo to, że ty nie lubisz głosu PAula to nie znaczy, ze jest beznadziejny ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG WP Kontakt
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Czw Kwi 10, 2008 3:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co mnie czasami naprawdę rozpierdziela, to (nie kieruję tego do postu dwa wyżej, bardziej mi się po prostu skojarzyło) narzekania na głos Paula, że niby beznadziejny a potem mówienie "wolałbym, żeby Brian z Rogerem wszystko śpiewali". Czyli głos Paula beznadziejny- Brian jest OK... taaaaaaa... mówię- nie odnośnie poprzedniego głosu, tylko coś co zauważyłem kilka razy i mnie rozśmieszyło prawie do łez...
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Leniu



Dołączył: 06 Kwi 2004
Posty: 2432
Skąd: Przemyśl / Kraków

PostWysłany: Czw Kwi 10, 2008 4:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeżeli ktoś twierdzi, że głos Paula nie pasuje do piosenek Queen i kiepsko to wychodzi, to ok, nie przyczepię się... Ale jeśli ktoś mówi, że ma beznadziejny/kiepski głos, to zwyczajnie pie*doli bzdury Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
wasdfg7



Dołączył: 16 Paź 2005
Posty: 4279
Skąd: Dębica/Wrocław

PostWysłany: Czw Kwi 10, 2008 5:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Leniu napisał:
Ale jeśli ktoś mówi, że ma beznadziejny/kiepski głos, to zwyczajnie pie*doli bzdury Razz


Albo nie zna się na rzeczy.... tak jak ja Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil


W C-lebrity ładnie to wyszło i nie przyczepiam się do jego głosu w piosenkach Queen.... ale co wy w głosie widzicie?? Albo się podoba albo nie... bez żadnej filozofii Wink Wink Wink
_________________

MARILLION - BRAVE
The true soul of Queen band is lost...
______________________________
I've Been Blessed By God
Yet I Feel Forsaken
All To Me Was Given
Now It's Finally Taken
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
PiotreQ



Dołączył: 03 Kwi 2005
Posty: 4957

PostWysłany: Czw Kwi 10, 2008 5:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Popatrzmy na to z psychologicznego punktu widzenia. Jeżeli ktoś był cały czas przyzwyczajony do utworów Queen z wokalem Freddie'go, to może być ciężko przestawić się na głos Paula. Wtedy jego subiektywne odczucie może być takie, że nie strawi Paula w żadnym utworze Queen Wink
_________________


Vice Maskotka Forum 2007
Vice Człowiek Roku Forum 2008


PiotreQrmx.com - Remixy Queen
QueenBootlegs.com - Bootlegi Queen
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mike



Dołączył: 26 Sie 2004
Posty: 4802
Skąd: Łódź

PostWysłany: Czw Kwi 10, 2008 5:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, ale często te same osoby są w stanie stwierdzić, że Live At The Brixton Academy Briana stało na o wiele wyższym poziomie wokalnym niż to co robi Q+PR... Sam mam słabość do wycia Maya, ale trochę racjonalnego myślenia nie zaszkodzi Razz.
_________________
QPoland - skoro jestem już oficjalnym współpracownikiem, to warto zachwalać Wink

http://podniosle.blogspot.com/ - mój superowy bloga$$ek! Very Happy (aktualizacje w każdy cojakiśczas)

Still Burnin' (i wiele innych: http://www.youtube.com/user/MikeBoatCityPl/videos)

C-lebrity - kontrowersyjny klip zbanowany na YT!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mucha



Dołączył: 29 Kwi 2006
Posty: 393
Skąd: Gruda Kcyńska

PostWysłany: Czw Kwi 10, 2008 5:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rozczarowalo mnie tylko jedno, ze Queen nadal tworzy... jak dla mnie kurtyna zapadla juz w 1999r. po wydaniu Greatest Hits III. Nie podoba mi sie to co robia z Rodgersem... a szczególnie te piosenki z nim nagrane. Slyszalem kilka z nich i nawet nie pamietam tytulów... bardzo mi sie nie podobaja. Prawdziwy i niepowtarzalny Queen Freddie zabral ze soba do grobu.
_________________
DBK. Corporation


Ostatnio zmieniony przez mucha dnia Czw Kwi 10, 2008 10:38 pm, w całości zmieniany 4 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kensington



Dołączył: 27 Sie 2004
Posty: 4263
Skąd: Modar

PostWysłany: Czw Kwi 10, 2008 5:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mike napisał:
Sam mam słabość do wycia Maya


Przejdzie Ci z wiekiem Wink
_________________

Z kobietami się nie dyskutuje. Kobiet się słucha.
Moje aukcje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mumin_king



Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 6343
Skąd: Rzekuń

PostWysłany: Czw Kwi 10, 2008 5:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepsze jest to, że Paul Rodgers stał się szanowanym wokalistą na świecie za nim ktokolwiek pomyślał "Queen". Laughing

A mike ty się nie znasz, już Body Langłydż miecie C-lebrity na głowę. Nie wiem w ogóle jak można być tak mało krytycznym wobec swojego ulubionego zespołu. Confused
_________________


GGP - na spotkanie ze świeżoscią

Bój się bloga NOWOŚĆ Exclamation BLOG MUMINA Exclamation

wg Matteya - bardzo sprytne ALTER EGO.
Zwycięzca Queenwizji - grudzień 2012
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
Arquest



Dołączył: 27 Lut 2008
Posty: 1942
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Czw Kwi 10, 2008 5:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mumin_king napisał:
Body Langłydż miecie C-lebrity na głowę


Shocked Że co ? Shocked Arrow Shocked Arrow Shocked Arrow Question
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG WP Kontakt
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 7 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek