FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
ATB
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Another World
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

ATB
Lubię
15%
 15%  [ 3 ]
Nie lubię
30%
 30%  [ 6 ]
Bardzo lubię
5%
 5%  [ 1 ]
Uwielbiam
0%
 0%  [ 0 ]
Nie znam
50%
 50%  [ 10 ]
Wszystkich Głosów : 20

Autor Wiadomość
Lukas



Dołączył: 19 Paź 2004
Posty: 1356

PostWysłany: Nie Mar 11, 2007 1:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

XilE napisał:
ATB to zawsze była, jest i zawsze będzie komercja. Poza tym za dużo coverów. Panie Tannenberger, hańbisz pan muzykę elektroniczną Sad.


zgadzam się z panem panie XilE chociaż przyjacielem muzyki elektronicznej nie jestem to wiem doskonale , że to tworzywo jest słabej jakości . The Prodigy - "Out Of Space" to jest coś Cool http://www.youtube.com/watch?v=u7edztkuz5o
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
XilE



Dołączył: 24 Wrz 2006
Posty: 33

PostWysłany: Nie Mar 11, 2007 3:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lukas napisał:
The Prodigy - "Out Of Space" to jest coś Cool


Może nie przywołujmy od razu wielkich i uznanych firm, bo jest dużo muzyki podobnej to ATB, a jednak lepszej. Może pospieszyłem się trochę z ostrą krytyką, bo jest kilka utworów ATB, których można posłuchać, ale mało kto do nich dotrze ze względu na to, iż nie kupi albumu promowanego kiepskimi singlami i nie dowie się, że ATB oprócz kiczowatego epic trance'u zrobił kilka innych gatunkowo (house, ambient) utworów.
A co do "podrygów" to są oni wzorcem dla każdego Wink.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mariusz



Dołączył: 17 Maj 2005
Posty: 2411
Skąd: Olsztyn

PostWysłany: Pon Mar 12, 2007 11:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lubię, mam nawet dwie płytki...
_________________
There Must Be More To Life Than This
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nevada



Dołączył: 22 Sty 2007
Posty: 753
Skąd: Radom

PostWysłany: Pon Mar 12, 2007 4:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

XilE napisał:
Może pospieszyłem się trochę z ostrą krytyką, bo jest kilka utworów ATB, których można posłuchać, ale mało kto do nich dotrze ze względu na to, iż nie kupi albumu promowanego kiepskimi singlami i nie dowie się, że ATB oprócz kiczowatego epic trance'u zrobił kilka innych gatunkowo (house, ambient) utworów.

A no sam widzisz Razz Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
XilE



Dołączył: 24 Wrz 2006
Posty: 33

PostWysłany: Pon Mar 12, 2007 6:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nevada napisał:
XilE napisał:
Może pospieszyłem się trochę z ostrą krytyką, bo jest kilka utworów ATB, których można posłuchać, ale mało kto do nich dotrze ze względu na to, iż nie kupi albumu promowanego kiepskimi singlami i nie dowie się, że ATB oprócz kiczowatego epic trance'u zrobił kilka innych gatunkowo (house, ambient) utworów.

A no sam widzisz Razz Wink


Pierwsza moja wypowiedź nie była po prostu obiektywna ze względu na stan poimprezowy. Tak samo jak nie zmienię zdania, że jest kilka niezłych utworów (kilka, czyli mniej niż dziesięć, bo wtedy napisałbym kilkanaście Wink), tak nie zmienię zdania, że twórczość pana Tannenbergera jest komercyjna i nie wyrabia muzyce elektronicznej dobrej opinii.
Przyznasz chyba, że mało jest osób, które dla kilku utworów kupią cały album (w przypadku Two Worlds to aż dwie płyty - cena idzie w górę).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nevada



Dołączył: 22 Sty 2007
Posty: 753
Skąd: Radom

PostWysłany: Pon Mar 12, 2007 7:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

XilE napisał:
Pierwsza moja wypowiedź nie była po prostu obiektywna ze względu na stan poimprezowy. Tak samo jak nie zmienię zdania, że jest kilka niezłych utworów (kilka, czyli mniej niż dziesięć, bo wtedy napisałbym kilkanaście Wink), tak nie zmienię zdania, że twórczość pana Tannenbergera jest komercyjna i nie wyrabia muzyce elektronicznej dobrej opinii.
Przyznasz chyba, że mało jest osób, które dla kilku utworów kupią cały album (w przypadku Two Worlds to aż dwie płyty - cena idzie w górę).

Ja nie twierdzę, że Jego wszystkie utwory są fajne, ale właśnie tylko kilka Wink
A co do albumu to raczej mało osób by się znalazło, które by taki album kupiły, no chyba, że jacyś fanatycy takiej muzyki Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
lemur
Moderator


Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 5251
Skąd: z Komitetu Centralnego

PostWysłany: Pon Mar 12, 2007 8:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Coś tam swojego czasu widziałem i słyszałem, zupełnie mi się nie podobało. Nie moja bajka, absolutnie.

Natomiast rozbawił mnie post Lukasa o prawdziwych rockmanach, którym nie wolno słuchać nie-żywej muzyki Wink Dobra, dobra, wiem, że to Twoim zdaniem, ale i tak sądzę, że się mylisz, bo chociażby ja uważam się wielkiego fana muzyki rockowej, a takie Pet Shop Boys, gdzie jest od cholery syntezatorów i automatów po prostu uwielbiam. Czyli jestem jednostkowym przykładem falsyfikującym Twoją tezę Wink
_________________
Pierwszy Pisarz Forum 2006, 2007, 2009; Podpis Roku 2010

Mój blogasek: http://obserwujacylemur.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Lukas



Dołączył: 19 Paź 2004
Posty: 1356

PostWysłany: Pon Mar 12, 2007 9:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

le_mmor napisał:
a takie Pet Shop Boys, gdzie jest od cholery syntezatorów i automatów po prostu uwielbiam. Czyli jestem jednostkowym przykładem falsyfikującym Twoją tezę Wink


masz racje porównuj sobie takie pet shop boys do ATB Wink mi chodziło o "różowe" dance do , których moim zdaniem ten zespól się zalicza . Subtelne syntezatory są spoko - gdybym ich nie tolerował nie mógłbym słuchać chociażby Queen z lat 80 , ale te komputerowe papki z dance kiczu są tragiczne Smile takie moje zdanie jako rockmana Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
The Show Must Go On



Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 69
Skąd: Polska

PostWysłany: Sro Lut 13, 2008 2:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ATB hmm lubię znam kilka utworów 9pm [Till I Come] , Don't Stop! , Killer The Summer , Here With Me i Ecstasy. Jakimś wielkim fanem jednak nie jestem , lubię od czasu do czasu posłuchać tych utworów to wszystko
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Another World Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek