FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
10 pytań do.....
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 39, 40, 41, 42, 43, 44  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Towarzyskie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Przesłuchanie forumowiczów
ciekawy pomysł
80%
 80%  [ 68 ]
głupi pomysł
19%
 19%  [ 16 ]
Wszystkich Głosów : 84

Autor Wiadomość
Gość






PostWysłany: Sob Sty 05, 2008 4:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sebastian pce napisał:
kot napisał:
Tu były odp. Kota na Pytania - daga




A ja ciebie nie kocham

NIE! Ahhh, to boli! Złamałeś mi serce! =( Crying or Very sad
Laughing
Powrót do góry
daga
Site Admin


Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 11065
Skąd: Warszawa - Ursynów

PostWysłany: Sob Sty 05, 2008 4:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moje pytania do jagaciarza:

1. Przyjechałbyś na zlot do Trzebnicy?
2. Widzisz jakieś zmiany na forum?
3. Co lubisz na forum?
4. Co lubisz w swoim mieście?
5. Masz ochotę spotkać się z innymi fanami z twoich okolic?
6. Od ilu lat Queen?
_________________
http://www.wierszetakzwane.prv.pl/
http://www.deaky.prv.pl/
http://www.queen1991.blog.pl
http://www.queen.blox.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
jagaciarz



Dołączył: 16 Cze 2005
Posty: 670
Skąd: Zgierz

PostWysłany: Nie Sty 06, 2008 2:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czekam na kolejne pytania a we wtorek lub w środę postaram się odpowiedzieć.
_________________
That time will come,one day you'll see when we can all be friends
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jagaciarz



Dołączył: 16 Cze 2005
Posty: 670
Skąd: Zgierz

PostWysłany: Pon Sty 07, 2008 7:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Buuu Crying or Very sad nikt poza Dagą mnie nie chce o nic pytać Wink
_________________
That time will come,one day you'll see when we can all be friends
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Pon Sty 07, 2008 7:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- wolisz "nowe" odwalone nrdowskie czerwone lub zielone 46 do lodzi, czy starego blaszaka, przy ktorym nawet siedzac trzeba sie trzymac poreczy, zeby z niego nie wypasc? Twisted Evil
- ulubione knajpy w lodzi (jesli oczywsicie bywasz, ale zakladam ze 90% zgierza jezdzi do lodzi w miare regularnie heheh)?
- czy zgierz jest naprawde tak brzydki i szary jak zaobserwowalem przez kilka lat mniej- i kilka miesiecy bardziej regularnego jezdzenia tam, czy moze ja jestem slepy na jego ukryte piekno Very Happy
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mikikakak



Dołączył: 26 Wrz 2007
Posty: 210
Skąd: Kovary

PostWysłany: Pon Sty 07, 2008 7:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1. Ulubione DVD z koncertem - niekoniecznie Queen.
2. Love of your life to...
3. Ulubiona pora dnia (np. noc)?
4. Bez czego nie możesz istnieć?
5. Co wkurza cię na Forum?
_________________
Jeszcze raz bardzo pana przepraszam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
jagaciarz



Dołączył: 16 Cze 2005
Posty: 670
Skąd: Zgierz

PostWysłany: Sro Sty 09, 2008 9:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przyjechałbyś na zlot do Trzebnicy?
Z chęcią jeżeli tylko miałbym taką możliwość. Jeżeli akurat wtedy będę miał wolne to rozważę propozycję z pewnością.Bardzo żałuję, że nie byłem na listopadowej imprezie w Gongu,ale w ostatniej chwili cosik wypadło.Naprawdę szkoda,bo było blisko.
Widzisz jakieś zmiany na forum?
Hmm…z tym pytaniem mam trudność o tyle, że stosunkowo niedawno(w sumie tak „często” zacząłem bywać od 2006 roku) jestem na forum.Najbardziej dostrzegalne są zmiany osobowe. Nie ma już kilku użytkowników,których kojarzę z początków na forum(Blackie sexx,Living colour) czy tez bywali całkiem niedawno(Paulina Merkury,Snopek czy choćby Gohan), pojawiło się kilku nowych(z Bebe na czele).Natomiast co do „poziomu” forum jakiś drastycznych zmian nie widzę-owszem są dni,ze niewiele się dzieje,ale z reguły ciekawe tematy czy wymiany zdań się znajdą-potwierdza to zresztą „odnowa ogólnego” ostatnimi czasy.
Poza tym-dopóki mamy na forum użytkowników jak(przepraszam niewymienionych,ale chciałem nickami zaznaczyc pewne osoby,charaktery czy wręcz style, które na forum lubię ) Fenderek,Bizzy,Daga Szymek Dymek, Kensington,Liliy of the Valley(szkoda,że tak bardzo rzadko),Cater czy Qnegunda to o poziom forum nie ma się co obawiać.
Co lubisz na forum?
To,że mogę tu wpaść w każdej chwili i poczytać wymiany zdań na wszelakie ciekawe tematy.Że mogę uczestniczyć w jakimś małym stopniu w życiu ludzi, którzy cenią mój ulubiony zespół-zatem muszą ,choćby w niewielkim stopniu czy momentami,nadawać na tych samych falach.Wreszcie-jakkolwiek głupio czy pompatycznie to nie zabrzmi-jest forum swoistą małą ojczyzną, odskocznią(żeby nie powiedzieć ucieczkąSmile od dnia codziennego. I rzecz jasna nie mogę nie wspomnieć o Najlepszych płytach.
Co lubisz w swoim mieście?
Jako zodiakalny rak osobą jestem sentymentalną, więc skoro się tu urodziłem to…i wszystko jasne. Jest te kilka miejsc i osób. I co ważne cieszę się,że nie mieszkam w dużym mieście,a właśnie w mieście średniej wielkości i to na szczęście niedaleko lasu.
Masz ochotę spotkać się z innymi fanami z twoich okolic?
Pewnie, jak najbardziej.Załuję strasznie, że przegapiłem zeszłoroczne wiosenne spotkanie w Łodzi.
Od ilu lat Queen?
Od dziecka byłem na nich skazany,jako że słuchali ich rodzice(a wszystko zaczęło się od klipu do Radio Gaga)..Tyle że jako dzieciak wolałem Irenę Santor,Pet Shop Boys,Papa Dance i Staśka Wielanka:)Smile:)Lubić zacząłem od momentu Queenmanii po śmierci Freddiego, (O skali płaczu mojej mamy po śmierci Freddiego pisałem w temacie Przygody z Queen)a „stuprocentowym” fanem zostałem gdzieś tak w połowie lat 90.
-wolisz "nowe" odwalone nrdowskie czerwone lub zielone 46 do lodzi, czy starego blaszaka, przy ktorym nawet siedzac trzeba sie trzymac poreczy, zeby z niego nie wypasc?
I jedne i drugie, jako miłośnikowi tramwajów(zwłaszcza przegubowych) mi się podobają. Nowe Helmuty to dobra inwestycja,nowszy tabor od la aż się prosił(po rozpadzie MPK Helenówek dostał wagony w najgorszym stanie technicznym,przeguby z Brusa,które jeżdżą do Konstantynowa choć lat mają tyle samo co nasze przeguby są w o wiele lepszym stanie).Helmuty są bardzo estetyczne, wygodne i mniej awaryjne od Konstali.Jednak „blaszaki” to kawał historii dlatego mimo wszystko żałuję,że czas ich dobiega nieuchronnie końca-choć masz rację- pod wiaduktem na Kuraku sam kilkakrotnie bałem się o życie.Ale taka kolej rzeczy,a konstale swoje już zrobiły i nerw trochę ludziom(mojemu ojcu i chrzestnej choćby,którzy dojeżdżaja nimi do pracy) napsuły. Pozar i smród gumy w Konstalach to jednak coś niepowtarzalnego,a trzeba też wiedzieć,że gdyby nie łódzkie modernizacji tych wagonów linia ozorkowska z racji braku taboru kilka lat temu przestałaby istnieć.
Przyszłość to jednak helmuty.
- ulubione knajpy w lodzi (jesli oczywsicie bywasz, ale zakladam ze 90% zgierza jezdzi do lodzi w miare regularnie heheh)?
Rzecz w tym że jakoś nie lubię do knajp do Łodzi się wybierać(głównie z lenistwa) i bardzo rzadko tam goszczę(prawie zawsze obstawiam knajpy w Zgierzu,choć w sumie i tak ostatnimi czasy stosunkowo rzadko), zatem ciężko mi jakowąś knajpę podać. Najczęściej z łódzkich za czasów studyjnych bywałem w Rozbiórce na Składowej i na Narutowicza koło atlasów taka z helikopterem w środku:)(ale nazwy nie pomnę).A że 90% Zgierza jeździ do Łodzi to masz rację,bo u nas w piątek wieczór ciężko miejsce znaleźć.
- czy zgierz jest naprawde tak brzydki i szary jak zaobserwowalem przez kilka lat mniej- i kilka miesiecy bardziej regularnego jezdzenia tam, czy moze ja jestem slepy na jego ukryte piekno
Hmm z pozycji „tranzytowca”(bo o turystach w ogóle ciężko mówić)też raczej Zgierzem bym się nie zachwycał poza imponującym widokiem Kościoła Sw. Katarzyny jak wjeżdżasz od Łodzi czy poza tym,że jeżdżą tu tramwaje Laughing . Miasto moje do pięknych czy wartych turystycznie uwagi generalnie nie należy, ale jak wspominałem w pytaniu wcześniejszym(Co w mym mieści lubię) jest tych kilka miejsc, które bardzo lubię z racji sentymentu. No a las przede wszystkim.
Ulubione DVD z koncertem - niekoniecznie Queen.
Hmm malutko mam DVD z muzyką, więc stawiam na Milton Keynes-po prostu niesamowite(Somebody to love!!!!!).Potęga zawarta w tym koncercie to już jest TEN rodzaj zachwytu i wniebowzięcia.
Love of your life to...
Hmmm….Gdzieś do 13.roku życia uważałem,że wędkowanie:)Smile,a teraz to sam nie wiem.Na pewno w jakimś stopniu spełnia to kryterium muzyka,choć poza nerwami na niczym grać nie umiem.
Ulubiona pora dnia (np. noc)?
Chyba wieczór(zwłaszcza latem,tak z godzinkę,dwie przed zachodem słońca-tak magiczna nie jest chyba żadna inna pora dnia). Noc też ma swoje niezaprzeczalne uroki. Ranków nie lubię za bardzo,bo rano trzeba wstawać Wink
Bez czego nie możesz istnieć?
Bez rodziny,bez przyjaciół,bez muzyki ,z bardziej prozaicznych bez ulubionego napoju, czyli bez herbaty Wink
Co wkurza cię na Forum?
Kłótnie, zwłaszcza jak są jak to się mówi o byle co oraz wszelkie trolle.


Dzięki za wszelkie pytania,bardzo fajnie się odpowiadało,w sumie żałuję,że jeszcze kilku więcej nie było.
_________________
That time will come,one day you'll see when we can all be friends
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
daga
Site Admin


Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 11065
Skąd: Warszawa - Ursynów

PostWysłany: Sro Sty 09, 2008 10:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ja bym ci mogła jeszcze zadać z kilak pytań, ale myślałam, że inni sypną nimi Rolling Eyes

Kolej na towarzysza od muminków czyli Caterkilera na odpowiadanie na pytania.
_________________
http://www.wierszetakzwane.prv.pl/
http://www.deaky.prv.pl/
http://www.queen1991.blog.pl
http://www.queen.blox.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
jagaciarz



Dołączył: 16 Cze 2005
Posty: 670
Skąd: Zgierz

PostWysłany: Sro Sty 09, 2008 10:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

daga napisał:
No ja bym ci mogła jeszcze zadać z kilak pytań, ale myślałam, że inni sypną nimi Rolling Eyes


Jeśli jeszcze masz pytania to chętnie się z nimi zmierzę,z tym że odpowiedź byłaby najszybciej jutro.


A do catera;
-Co ukształtowało Twój gust muzyczny (i zamiłowanie do soundtracków jesli się nie mylę)?
-Czy Ty wpływałeś muzycznie na Ytrona czy odwrotnie?
-(banalne)Ulubiona postać z Muminków + uzasadnienie i czemu akurat Buka?
_________________
That time will come,one day you'll see when we can all be friends
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mikikakak



Dołączył: 26 Wrz 2007
Posty: 210
Skąd: Kovary

PostWysłany: Sro Sty 09, 2008 10:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1.Skąd zamiłowanie do kursywy?
2. Caterkiller o Neilu Youngu - krótko
3. Przemyślenie czy spontaniczność - co bardziej do Ciebie pasuje?
4. Czy uważasz swój avatar ze strzelającym ludkiem za porażkę?
5. Lepiej spłonąć, czy powoli gasnąć?
_________________
Jeszcze raz bardzo pana przepraszam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Mattey



Dołączył: 08 Lip 2006
Posty: 1417
Skąd: Lublin

PostWysłany: Sro Sty 09, 2008 11:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1. Jakbyś miał być jakimś przedmiotem to jakim? (Nie chodzi mi o język polski czy matematykę tylko o coś w stylu, lampa, szfa, telefon komórkowy itd. Razz)
2. Jaki jest Twój ulubiony gatunek filmowy?
3. Ulubiony kierunek w sztuce?
4. Które "pedalstwo Johna" lubisz najbardziej?
_________________
Pierwszy Mattey Forum
Pierwszy vice Pisarz Forum 2007!

wg Fenderka: Pierwszy Humorysta Forum 2009!

wg NARa: Drugi Fenderek!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Kensington



Dołączył: 27 Sie 2004
Posty: 4263
Skąd: Modar

PostWysłany: Sro Sty 09, 2008 11:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1. Jak Ci się podobało w GONG-u?
2. Od jak dawna zajmujesz się tworzeniem komiksów? Czy któryś z nich doczeka(ł) się publikacji?
3. Gdzie leżą Góry Samotne?
4. Co Cię miło zaskoczyło w minionym roku, a czym się rozczarowałeś?
5. Jak to się dzieje, że czasem boję się Twoich avatarów?
_________________

Z kobietami się nie dyskutuje. Kobiet się słucha.
Moje aukcje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
lemur
Moderator


Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 5251
Skąd: z Komitetu Centralnego

PostWysłany: Czw Sty 10, 2008 12:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1. Skład i styl muzyczny supergrupy złożonej z postaci z Muminków
2. Lubisz zapierdalać [dla innych użytkowników - to słowo ma kontekst i sens] przez most nocą?
3. Jesteś intelektualistą?
4. Czy pomnik Czterech Śpiących przy Dworcu Wileńskim powinien zniknąć?
5. Znasz jakichś chłopaków z Brzeskiej, Inżynierskiej albo Stalowej?
6. Proszę o trzyzdaniową apologię ironii i żartu
7. Pochylisz kiedyś pismo w drugą stronę?
8. Co jest w Tobie najbardziej oryginalnego, odbiegającego od przeciętnej w sensie pozytywnym?
_________________
Pierwszy Pisarz Forum 2006, 2007, 2009; Podpis Roku 2010

Mój blogasek: http://obserwujacylemur.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Qnegunda



Dołączył: 20 Lip 2005
Posty: 2030
Skąd: Poznań/Warszawa

PostWysłany: Czw Sty 10, 2008 1:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W jakiej pozycji śpisz: na plecach, na brzuchu, na boku, skulony, rozwalony czy w bliżej niezidentyfikowanej?
Jak tam studia? Twisted Evil
Najgłupsza książka, jaką kiedykolwiek przeczytałeś, to...
Ile można biegać?
Zjawisz się na zlocie?
_________________
W avatarze jest lemur, gdyby kto nie wiedział. W domu wygląda tak samo.

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Czw Sty 10, 2008 6:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O, pytania. \o/
Odpowiem jutro :f
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
daga
Site Admin


Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 11065
Skąd: Warszawa - Ursynów

PostWysłany: Czw Sty 10, 2008 8:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1. Będziesz w sobotę w Gongu?
2. Kiedy nauczysz się rysować Fredka bez wąsów?
3. Czy ktoś ci powiedział, że wyglądasz jak typowy rysownik?
4. Dużo imprezujesz?
5. Czujesz się gorszy mieszkając na Pradzę?
_________________
http://www.wierszetakzwane.prv.pl/
http://www.deaky.prv.pl/
http://www.queen1991.blog.pl
http://www.queen.blox.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Sob Sty 12, 2008 5:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1. Co ukształtowało Twój gust muzyczny (i zamiłowanie do soundtracków jesli się nie mylę)?


Nic nie ukształtowało - ciągle się kształtuje. To forum m.in.
Za smarka się muzyką nie pasjonowałem - chociaż były płyty (kasety) które uwielbiałem: Greatest Hitsy Queenów, piracka składanka Ennio Morricone, Beautiful World - In Existence, etc. Słuchałem głównie tego co w radiu leciało i strasznie mnie śmieszyło pytanie Jakiej muzy słuchaaaasz? ...właściwie nadal mnie śmieszy. Potem odkryłem, że mogę It's My Life ściągnąć z netu zamiast czekać, aż to puszczą (i przy okazji zagadają końcówkę). Kolejna rewolucja to System - od razu wszystkie Bon Jovi i Evanescency poszły w kąt (i nadal tam siedzą). Później wróciłem do Queenów, z myślą, że a nuż widelec mają jeszcze coś ciekawego poza tymi piosenkami z GH Laughing I tak trafiłem na przewodnik Fenderka (ave!) i to forum. Dzięki Wam, drogie dzieci, poznałem Floydów, Dream Theater, Led Zeppelin (...). Długo by mówić. Ogólnie lepsze to niż czytanie recenzji - pisanych przez ludzi, których się kompletnie nie zna i nie wiadomo jaki mają gust. /o/ Oprócz tego zdradzam to forum jeszcze z pinkfloyd.fora.pl, dzięki któremu z kolei poznałem np. King Crimson <3

A co do soundtracków to, po pierwsze: Ennio Morricone, którego wspomniana piracka składanka mnie kiedyś zmiażdżyła za młodu. A po drugie cenię sobie bardzo muzykę instrumentalną, którą mogę interpretować na własny sposób i ilustracyjną: zakładasz słuchawki, gapisz się przez okno w tramwaju i wszystko wygląda całkiem inaczej niż przed chwilą. Inna sprawa, że ta reguła obowiązuje także System m.in. Laughing

2. Czy Ty wpływałeś muzycznie na Ytrona czy odwrotnie?

Wpływamy się nawzajem. Cool Ale podobieństwo list jakie popełniamy wynika z tego, że Ytron zna jeszcze mniej muzyki ode mnie (!), a konkretnie tą, którą ja znam ;P A gusta mamy podobne (jesteśmy jedynymi tró-fanami Systemu, podniecamy się Toolem, Ytron odkrył że Echoes to natchnione przez Ducha Św. największe dzieło Floydów itd.) ale nie identyczne (ja jestem zjebany na punkcie orientalnych motywów - Ytron słucha Nightwisha).

3. (banalne) Ulubiona postać z Muminków + uzasadnienie i czemu akurat Buka?

Już było - Bo to najbardziej mroczna, tajemnicza i sexowna postać jaką kiedykolwiek wymyślono.

Na drugim miejscu Włóczykij - zawsze zazdrościłem mu podejścia do życia.

4. Skąd zamiłowanie do kursywy?

Nie wiem - kiedyś tak zacząłem pisać, bo pewnie wydało mi się to oryginalne czy coś. Na szczęście kuracja pomogła. Na dłuższą metę upierdliwy nałóg.

5. Caterkiller o Neilu Youngu - krótko

Krótko: wiem, że taki pan jest i śpiewa. \o/

6. Przemyślenie czy spontaniczność - co bardziej do Ciebie pasuje?

Raczej przemyślenie. Nie to, żebym ja dużo myślał, ale spontaniczność wiąże się z ryzykiem, a to z kolei nie wiąże się ze mną w żaden sposób. Spontanicznie mogę tylko czegoś nie zrobić - np. nie pójść na egzamin. Ale to bardziej lenistwo.

7. Czy uważasz swój avatar ze strzelającym ludkiem za porażkę?

To nie strzelający ludek, tylko Eri z Metal Sluga. ;E A wróciłem do tego gofra, bo jestem do niego przywiązany i odkąd rzuciłem kursywę - jest to jedyny mój znak rozpoznawczy na forum. Oprócz spamu.

8. Lepiej spłonąć, czy powoli gasnąć?

Powoli gasnąć. Jak już pisałem nie cierpię pośpiechu. Chyba, że mówimy o powolnym gaśnięciu w męczarniach. /o/

9. Jakbyś miał być jakimś przedmiotem to jakim? (Nie chodzi mi o język polski czy matematykę tylko o coś w stylu, lampa, szfa, telefon komórkowy itd.)

Chyba byłoby mi wtedy wszystko jedno. Ale tak sobie myślę, że 'szfa' brzmi intrygująco. Cool

10. Jaki jest Twój ulubiony gatunek filmowy?

Tarantinowski Cool Uwielbiam humor oparty na dialogach. Dlatego lubię też angielskie komedie (dodatkowa gwiazdka za Hugh Granta <3). Właściwie ogólnie komedie - byle nie debilne. Dramaty, horrory zazwyczaj nie, chociaż są wyjątki.

11. Ulubiony kierunek w sztuce?

Na malarstwie się nie znam, chociaż ostatnio mnie naszła nagła myśl, że powinienem sie zainteresować. Poezji nie lubię; no z wyjątkiem Kaczmarskiego.

12. Które "pedalstwo Johna" lubisz najbardziej?

You And I. Jeden z powodów dla których zastanawiałem się kiedyś, czy ADATR nie jest lepszy od ANATO \o/

13. Jak Ci się podobało w GONG-u?

Było absurdalnie, więc mi się podobało. Tylko piwo marne. ;f

14. Od jak dawna zajmujesz się tworzeniem komiksów? Czy któryś z nich doczeka(ł) się publikacji?

Odkąd rysuję, czyli odkąd pamiętam. Dużo rysowałem komiksów w dzieciństwie - prawie zawsze na odwal się: jeb! kadr i lecimy dalej. Myślę, że dlatego żaden nie doczekał się publikacji. Laughing Miewam fazy na rysowanie szczególików, ale nigdy nie kręciło mnie kolorowanie.

15. Gdzie leżą Góry Samotne?

Na północny wschód od Doliny Muminków.

16. Co Cię miło zaskoczyło w minionym roku, a czym się rozczarowałeś?

W przeddzień wyborów miałem najlepsze słuchanie Echoesa w historii - nie da się tego opisać. A zaraz po tym Kaczory przegrały. Taka sympatyczna seria.

Może nie rozczarowało - bo liczyłem się z tym od początku - ale powtarzanie przedmiotu to jednak chujnia z grzybnią, że użyję metafory.

17. Jak to się dzieje, że czasem boję się Twoich avatarów?

To Twój psychiatra powinien wiedzieć. \o/ (ha! to mi się udało)

18. Skład i styl muzyczny supergrupy złożonej z postaci z Muminków

wokal: Buka
gitara: Buka
bas: Buka
perkusja: Buka
klawisze: Buka
organki: Włóczykij (gościnnie)

19. Lubisz zapierdalać [dla innych użytkowników - to słowo ma kontekst i sens] przez most nocą?

Spać mi się chce, spierdalaj [dla innych użytkowników - to słowo ma kontekst i sens].

20. Jesteś intelektualistą?

Nie lubię poezji, ale: polityka mi wisi dorodnym kalafiorem (...) historia mnie nie bierze, literatura nudzi. Czyli ogólnie takim menelem jestem. \o/ Natomiast lubie filozofię - szczególnie swoją. Czyli jestem menelem.

21. Czy pomnik Czterech Śpiących przy Dworcu Wileńskim powinien zniknąć?

Nie powinno znikać nic, co mi przypomina dzieciństwo. Niestety nie wszyscy się z tym liczą i powinni za to zniknąć. ;E

22. Znasz jakichś chłopaków z Brzeskiej, Inżynierskiej albo Stalowej?

Dzięki Bogu - nie. Chyba, że ci, którzy mnie okradli w centrum byli z Brzeskiej. Pewnie tak. Tak, znam.

23. Proszę o trzyzdaniową apologię ironii i żartu

Nie znam...

24. Pochylisz kiedyś pismo w drugą stronę?

Zadawał Ci ktoś kiedyś debilne pytania?

25. Co jest w Tobie najbardziej oryginalnego, odbiegającego od przeciętnej w sensie pozytywnym?

Poczucie absurdalnego humoru, który sprawia, że jestem wolnym człowiekiem. \o/

26. W jakiej pozycji śpisz: na plecach, na brzuchu, na boku, skulony, rozwalony czy w bliżej niezidentyfikowanej?

Zwykle na plecach. Dzięki temu moge głośniej chrapać.

27. Jak tam studia?

Mam pisać pracę magisterską. Więc odpowiadam na te wszystkie pytania o 4 w nocy/nad ranem.

28. Najgłupsza książka, jaką kiedykolwiek przeczytałeś, to...

Pewnie byłby to Harry Potter, gdybym nie rzucił po drugim rozdziale. Drugie miejsce dla drugiego tomu Harry'ego Pottera, z którym było tak samo. I nie mówię tego tylko dlatego, że lubisz Harry'ego. Ej, naprawdę. Naprawdę.

29. Ile można biegać?

Aż autobus ucieknie.

30. Zjawisz się na zlocie?

Dobry pomysł, ale nie wiem.

31. Będziesz w sobotę w Gongu?

Nie będę, piszę pracę magisterską! A serio to mamy wielką uroczystość pt. 25-lecie ślubu rodziców i musze pilnować, żeby dzieci gości nie zdemolowały chaty.

32. Kiedy nauczysz się rysować Fredka bez wąsów?

Jak zaczniesz mi płacić. ;P

33. Czy ktoś ci powiedział, że wyglądasz jak typowy rysownik?

Yay, dzięki!

34. Dużo imprezujesz?

Dużo piję.

35. Czujesz się gorszy mieszkając na Pradzę?

Nie, jestem dumny z mojej fryzury na 5mm. ;E Ale podobno nadchodzi moda na Pragę i przestanę być tró. Sad
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
daga
Site Admin


Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 11065
Skąd: Warszawa - Ursynów

PostWysłany: Sob Sty 12, 2008 12:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kilka intrygujących odp Catera Smile
A teraz kolej na pana mumin_kinga
_________________
http://www.wierszetakzwane.prv.pl/
http://www.deaky.prv.pl/
http://www.queen1991.blog.pl
http://www.queen.blox.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Kensington



Dołączył: 27 Sie 2004
Posty: 4263
Skąd: Modar

PostWysłany: Sob Sty 12, 2008 12:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

daga napisał:
Kilka intrygujących odp Catera Smile


Zwłaszcza ta odnośnie mojego psychiatry Wink

daga napisał:
A teraz kolej na pana mumin_kinga


1. Ile koncertów widziałeś na żywo? Jak Ci się podobały?
2. "Drum Solo" czy "Guitar Solo"? Dlaczego?
3. Ulubiony bohater ASAQ.
4. Czy żałujesz czegoś w życiu?
5. Masz zwyczaj palić za sobą mosty?
6. Z czego zdajesz maturę? Czym się kierowałeś dokonując takiego a nie innego wyboru?
7. Gdy będziesz miał 64 lata, to...
8. Masz rodzeństwo?
9. Preferujesz komunikację drogową czy kolejową?
10. Czemu "mumin_king" a nie "mumin_queen"?
_________________

Z kobietami się nie dyskutuje. Kobiet się słucha.
Moje aukcje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mumin_king



Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 6343
Skąd: Rzekuń

PostWysłany: Nie Sty 13, 2008 11:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odpowiedzi będą w poniedziałek wieczorem. Więc jeśli ktoś prócz Kensiego ma jakieś pytania to proszę walić śmiało. Wink

EDIT: Jednak dam wam czas do wtorku wieczorem Razz Dziś za bardzo czasu brak, a jutro niestety mnie nie ma. Wink Tylko tak się nie pchać... Very Happy
_________________


GGP - na spotkanie ze świeżoscią

Bój się bloga NOWOŚĆ Exclamation BLOG MUMINA Exclamation

wg Matteya - bardzo sprytne ALTER EGO.
Zwycięzca Queenwizji - grudzień 2012
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
black_queen



Dołączył: 24 Sie 2007
Posty: 354
Skąd: Nowy Sącz, prawie;)

PostWysłany: Pon Sty 14, 2008 12:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1. Gdzie leży Rzekuń?
2. Którą postacią z muminków chciałbyś być i dlaczego?
3. Jakie studia? (o ile planujesz Wink )
4. Czym sie kierujesz w życiu?
5. Jeśli mógłbyś coś zmienić w innych, to co by to było?
6. Bigos czy schabowy?
_________________
mam plan tak szczwany, że można mu doczepić ogon i powiedzieć, że to lis
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Pon Sty 14, 2008 2:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1. Z której książki jest Muminek z Twojego avatara? :>
2. Czemu Uriah Heep i jak to się zaczęło?
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
daga
Site Admin


Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 11065
Skąd: Warszawa - Ursynów

PostWysłany: Pon Sty 14, 2008 9:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1. Co widzisz ciekawego obecnie w ASAQ?
2. Jak myślisz ilu czytelników ma ASAQ?
3. Kogo byś wykasował z forum gdybyś miał taką możliwość?
4. Chciałbyś się spotkać z fanami?
5. Co teraz robisz w życiu?
6. Jak widzisz przyszłość forum, fanów, Queen?
7. Wybierzesz się na koncert Q+PR jeśli nie będzie go w Polsce?
7. Co myślisz o fanklubie Queen?
_________________
http://www.wierszetakzwane.prv.pl/
http://www.deaky.prv.pl/
http://www.queen1991.blog.pl
http://www.queen.blox.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Mattey



Dołączył: 08 Lip 2006
Posty: 1417
Skąd: Lublin

PostWysłany: Pon Sty 14, 2008 1:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1. Lubisz gorzką czekoladę?
2. Masło roślinne - w kostce czy kubeczku?
3. Gdybyś mógł przez jeden dzień być dowolnie wybraną kobietą to kim i dlaczego?
4. Jakiej płyty Queen najczęściej słuchasz?
5. Co sądzisz o obecnym stanie forum? Faktycznie jest nad czym lamentować?
6. Ulubiony tekst z ASAQ (tak, poszukaj jakiś Razz )
7. Jaką masz filozofię życiową?
_________________
Pierwszy Mattey Forum
Pierwszy vice Pisarz Forum 2007!

wg Fenderka: Pierwszy Humorysta Forum 2009!

wg NARa: Drugi Fenderek!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Pon Sty 14, 2008 1:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

3. Jak można nie lubić Leely z Futuramy?
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Qnrad



Dołączył: 17 Sty 2007
Posty: 1092
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Sty 14, 2008 5:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1. Najlepszy album Stonesów
2. Co zdobędzie Legia w tym sezonie?
3. Kim był ten facet w Twoim świątecznym avatarze?
_________________
bardzo mało czasu na forum, niestety...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
jagaciarz



Dołączył: 16 Cze 2005
Posty: 670
Skąd: Zgierz

PostWysłany: Pon Sty 14, 2008 6:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1.Niechęć do Beenhakkera.Przeszła już trochę?Na ile obecnie jest to chęć zostania przy swoim poglądzie "chocby za wszelką cenę"Smile,a na ile chłodna i "realna" ocena umiejętności trenerskich?
2.Najlepszy trener kadry A w ostatnim 15leciu?
3.Queen i Rolling Stones.Można te kapele lubić "w podobnej skali"?Podaj wspólny mianownik?
4.Ulubiony polski zespół.Czyżby Elektryczne Gitary:)?
_________________
That time will come,one day you'll see when we can all be friends
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mike



Dołączył: 26 Sie 2004
Posty: 4802
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pon Sty 14, 2008 6:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1. Ulubiona przygoda Karola i Dziadka?
2. Opisz siebie w 3 słowach.
3. Historia, czy WOS?
4. Jak studniówka? (jesli miałeś już to jak było, jeśli nie miałeś jeszcze to jak się zapowiada, jaki motyw, itp.)

Tam gdzie się da, to możesz uzasadnić.
_________________
QPoland - skoro jestem już oficjalnym współpracownikiem, to warto zachwalać Wink

http://podniosle.blogspot.com/ - mój superowy bloga$$ek! Very Happy (aktualizacje w każdy cojakiśczas)

Still Burnin' (i wiele innych: http://www.youtube.com/user/MikeBoatCityPl/videos)

C-lebrity - kontrowersyjny klip zbanowany na YT!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mikikakak



Dołączył: 26 Wrz 2007
Posty: 210
Skąd: Kovary

PostWysłany: Pon Sty 14, 2008 7:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1. Czy eklektyzm w muzyce jest potrzebny? A może lepiej jest, jak zespól "gra swoje"?
2. Co sądzisz o Joe Passie?
3. Fajnie mieszka się w Rzekuniu?
4. Ulubiony reżyser (mile widziane króciutkie uzasadnienie)
5. Czy jest osoba z FQ, którą chciałbyś poznać osobiście?
_________________
Jeszcze raz bardzo pana przepraszam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Pon Sty 14, 2008 8:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

4. Co sądzisz o Toolu? ;E
5. ... i o Floydach.
6. Dlaczego nie zadaję pytań w jednym poscie, jak biali ludzie?
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Towarzyskie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 39, 40, 41, 42, 43, 44  Następny
Strona 40 z 44

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek