FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
10 pytań do.....
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 19, 20, 21 ... 42, 43, 44  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Towarzyskie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Przesłuchanie forumowiczów
ciekawy pomysł
80%
 80%  [ 68 ]
głupi pomysł
19%
 19%  [ 16 ]
Wszystkich Głosów : 84

Autor Wiadomość
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Nie Lip 01, 2007 5:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lukas napisał:
węszysz okazje Laughing ? Wink Razz Arrow <joke>


box, ze tak powiem... czyli pudlo Wink
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ewysz



Dołączył: 27 Lut 2007
Posty: 257
Skąd: Poznań

PostWysłany: Nie Lip 01, 2007 10:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kiedy życzycie sobie odpowiedzi?
bo zdaje się, że jeszcze na Łosia czekamy. Smile
_________________
I know the pieces fit cause I watched them fall away...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Qnegunda



Dołączył: 20 Lip 2005
Posty: 2030
Skąd: Poznań/Warszawa

PostWysłany: Nie Lip 01, 2007 10:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co myślisz o FQ?
Poznań to miejsce...
Co powinniśmy zrobić, żeby w końcu zorganizować jakieś spotkanie w większym gronie? Masz w ogóle ochotę na takie spotkanie?
Czym się zajmujesz?
Co lubisz czytać?
_________________
W avatarze jest lemur, gdyby kto nie wiedział. W domu wygląda tak samo.

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Gość






PostWysłany: Nie Lip 01, 2007 11:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdzie siebie widzisz?
Bliżej Ci do dziecka czy do osoby dorosłej?
Grasz na czymś?
Chciałabyś wybrać się na zlot?
Jak oceniasz swoje możliwości?
Brałaś udział w szkolnych przedstawieniach?
Chciałabyś być drwalem?
Jaka jest Twoja orientacja polityczna?
Powrót do góry
tyna



Dołączył: 30 Gru 2004
Posty: 833
Skąd: krk

PostWysłany: Pon Lip 02, 2007 2:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeszcze moje pytania do ewysz :

1) uwazasz sie za osobe szczesliwa ?
2) wierzysz w przyjazn z mezczyzna ?
_________________
, 2006

' ... zapamtite : sloboda je pravo na IZBOR - jebati ili biti jeben '
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen
ewysz



Dołączył: 27 Lut 2007
Posty: 257
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pon Lip 02, 2007 3:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mam pytanie, FQ to Forum Queen, czy Fanklub Queen?
_________________
I know the pieces fit cause I watched them fall away...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
snopek



Dołączył: 07 Sie 2006
Posty: 637
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon Lip 02, 2007 3:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chyba raczej Forum Queen
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
ewysz



Dołączył: 27 Lut 2007
Posty: 257
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pon Lip 02, 2007 3:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

senks, o snopek, chciałaś mi jakieś pytania zadawać swego czasu :>
_________________
I know the pieces fit cause I watched them fall away...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
snopek



Dołączył: 07 Sie 2006
Posty: 637
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon Lip 02, 2007 4:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co wg Ciebie jest takiego w operze, że ją lubisz oglądać/słuchać/podziwiać?
Jaki stanowi ona element Twojej kultury?
Wagner, Puccini i ...?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
ewysz



Dołączył: 27 Lut 2007
Posty: 257
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pon Lip 02, 2007 4:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odpowiedzi będą wieczorkiem. Jak ktoś jeszcze chce coś zaddać Razz to czekam. :]
_________________
I know the pieces fit cause I watched them fall away...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nevada



Dołączył: 22 Sty 2007
Posty: 753
Skąd: Radom

PostWysłany: Pon Lip 02, 2007 5:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1. Co sądzisz o Q+PR?
2. Ulubiony gatunek muzyczny?
3. Co sądzisz na temat siatkówki?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
ewysz



Dołączył: 27 Lut 2007
Posty: 257
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pon Lip 02, 2007 7:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oto moje odpowiedzi... Smile Postarałam się, więc liczę, że ktoś to w całości nawet przeczyta. Wink

1. Ila lat masz kobieto?
W grudniu skończę 19, a więc jestem zodiakalnym strzelcem.

2. Planujesz wpaść na zlot kiedyś?
Zanim jeszcze trafiłam na forum, dowiedziałam się, że coś takiego jak zlot fanów Queen istnieje
i koniecznie chciałam się wybrać (był to okres przypływu fascynacji Królowa,
a konkretnie samym Fredkiem i jego życiem, miałam około 14-15 lat)
Teraz do takich imprez mam nieco inny stosunek. I tak jak kilka temu potrzebowałabym integracji z grupą, tak teraz podchodzę do tego mniej emocjonalnie (jeśli chodzi oczywiście o imprezy czy właśnie, zloty). W pełni wystarcza mi zacisze własnego domu i muzyczna kontemplacja hehehe Very Happy
Dlatego własnie raczej w tym roku i w ogole na zlocie się nie pojawię, jednak nie wiadomo co przyniesie jutro, ‘nigdy nie mów nigdy’ – a nuż któregoś dnia coś się zmieni. :]

3. Jaki masz pomysł na życie?
Bardzo sprecyzowany.
Jeśli chodzi o życie zawodowe, to chcę zostać śpiewaczką operową i będę
do tego celu dążyć. Czy po trupach? Może nie. Ale na pewno cięzką
pracą, która niechybnie mnie czeka.
Natomiast co do życia rodzinnego planów nie ma. Może jedynie fakt, iż chce je mieć. Very Happy

4. Co robisz w życiu?
Wszystko, by osiągnąć punkt poprzedni. Wink
Poza tym skończyłam I i II stopień ogólnokształcącej szkoły muzycznej
w Poznaniu, więc mogę chyba powiedzieć, że w życiu zajmuję się muzyką.

5.Kto ci na forum przypadł do gustu?
Nikt specjalnie się nie wybił. Tzn. nie ma tu kogoś, kto wyraźnie przodowałby w jakimś tajemniczym ewyszowym rankingu ‘most wanted na forum Queen’
Wizualnie też trudno mi się wypowiedzieć, bo w temacie ‘to my’ więcej literek niż buziek Wink

6.Ptasie mleczko jedzone na zbója (całe do buzi) czy elegancko (obieramy ze ścianek, potem piankę całą)?
Zawsze elegancko. Ewentualnie ‘na dwa razy’,
bo całe nie mieści mi się w jamie. Very Happy ^^

7. Jak Ci się tu (na forum) podoba? Kogo zapamiętałaś najbardziej po pierwszych dniach?
Jest jakoś. Poza tym nie panują tu sztywne zasady jak np. na takim Jednym Innym Forum Innego Zespołu Razz może istnieją osoby tworzące pewne grupki (jak zresztą wszędzie) ale w moim odczuciu są one na tyle elastyczne i autoironiczne, że w ogóle mi to nie przeszkadza. Yy trochę zapętliłam Razz
Może nie po kilku dniach, ale najbardziej zapadającymi w pamięć użytkownikami są: daga, caterkiller (!), Bizzy (wolałam poprzedni nick Razz ), Lukas, szymek_dymek (dwa zboki;P), Qnegunda, Kensington

8. Jadasz fast foody?
Niestety tak. A to dlatego, że są bardzo tanie i zdrowe Cool
Właściwie to te dzisiejsze chwyty marketingowe są okrutne. Nie odwiedzałabym tak często MacKwaka gdyby nie nęcące cheesburgerki za 2 złote :/ i sałatka za 2 złote:/ i nawet kurna mały szejk waniliowy za 2 złote :////// chamstwo zwykłe i tyle Razz

9. Twoje zdanie na temat piłki kopanej.
Ewysz miewa zrywy. Najczęściej patriotyczne, a więc gdy siakiś Mundial, czy inne Euro2012 ewysz dumnie i z zapałem siada w ciemnobrunatnym skórzanym fotelu i z własnoręcznie zrobioną papierową flagą macha Babiarzowi przed telewizorem Very Happy a nie to chyba nie Babiarz... a może.. :/ zresztą niewazne. Po prostu macham. powiem, że w ogóle nie rajcują mnie rozgrywki klubowe, tam te całe Bundes ligi, czy inne wywijasy, noo jak się to nazywa, że liverpool gra z milanem na przykład Razz Liga Mistrzów może?? Noo.. może jeden mecz widziałam jak Wisła Kraków była dobra, a tak to nie. Razz
A więc tak jak mówiłam. Kiedy biało-czerwoni wychodzą na boisko ewysz macha i jest podnieta. (a dobra podnieta nie jest zła :] )

10. ulubione gatunki muzyczne i dlaczego wśród nich znalazłaby się muzyka poważna ?
Ojjj, długa historia. :]
Może najpierw o gatunkach. Obecnie nie mam jednego sprecyzowanego ulubionego gatunku muzycznego (muzyki poważnej do tego nie zaliczam, bo to dla mnie inna bajka, inna para kaloszy, inna para skarpetek, inna para gaci i kto tam co jeszcze chce ;P )
Kiedyś istniał dla mnie tylko rock. Teraz słucham naprawdę przeróżniastych rzeczy. Od gitarowego grania, przez pop, czarodziejską Tori Amos, r’n’b, trip-hop aż do ambientu, elektroniki czy progresywneog metalu, a czasem i nawet coś mocniejszego. Wink
Druga część pytania. Dlaczego muzyka poważna zajmuje ważne (być może i najważniejsze) miejsce w moim muzycznym życiu.
Zasadniczo jestem dzieciarkiem ‘wychowanym pod pulpitem’, moja mama wychowywała mnie sama i często zabierała na przedstawienia do kanału, inaczej orkiestronu Razz (gra na skrzypcach w orkiestrze Teatru Wielkigo w Poznaniu). Początkowo spodobał mi się balet, chodziłam nawet kilka lat na zajęcia... Jedno jest pewne. Do muzyki poważnej trzeba nie wiem... w jakiś sposób dojrzeć. Tak jak 12 lat chodziłam do szkoły muzycznej, tak dopiero w ostatnich 2 klasach poczułam prawdziwe powołanie – coś niesamowitego, zupełnie jak mój kolega na księdza. Very Happy :OOO
No, ale wracając do pytania, dlaczego muzyka poważna??
Może dlatego, że dysponuje o wiele szerszą paletą barw, znaczeń, symboli, przesłań niż zwykłę schematyczne zwrotka-refren czy ‘miss you bejbi’ (tak w małym uproszczeniu;) ). Poza tym jest mnóstwo gatunków, form, technik kompozytorskich, harmonicznych, faktur, brzmień, artykulacji, barw o których miałam przyjemność bądź nieprzyjemność się uczyć, że nie sposób ulec nudzie.
Tak naprawdę ktoś, kto słyszał w życiu np. jeden utwór Mozarta czy Beethovena, albo nawet Chopina nie jest w stanie stwierdzić, czy lubi muzykę poważną czy nie. Różnice brzmień utworów przez epoki ulegały takim zmianom, że nawet dla totalnego laika są one wyraźnie dostrzegalne, wystarczy tylko na chwilę skupić bardziej uwagę na tym czego się słucha.
Przepraszam za ten przydługi wywód, ale może to skłoni kogoś, do sięgania po różnych kompozytorów i niezniechęcenia się, gdy pierwszy z nich kompletnie nas znudzi, bądź najzwyczajniej w świecie nie przypadnie do gustu.
PS. Specjalnie dla małych, ale entuzjastów Rubika, polecam posłuchać Psalmów Gomółki (mogę podesłać) z Melodii na Psałterz Polski :]

11. ulubione gatunki filmowe ? (o ile jakieś masz)
No to klapa. Przyznaję się bez bicia, że z filmami jestem na bakier. Znajomi wybałuszają oczy z przerażenia, gdy mówię im, że nigdy nie widziałam ‘Dirty dancing’ albo ani jednej części ‘Piratów z Karaibów’. Nie znaczy to jednak, że filmów w ogóle nie oglądam. Okazyjnie zdarza się i mam nawet swoje ulubione. Gatunek nie gra dla mnie istotnej roli, ważne, by film mi się podobał, bez znaczenia, czy to komedia romantyczna czy dramat wojenny. Do kina chodzę od czasu do czasu..
Moje ulubione filmy to: ‘Duch i Mrok’, ‘Łowca Jeleni’, ‘Misja’, ‘Ptaki ciernistych krzewów’, ‘Plac Zbawiciela’ ‘Dziwna Para II’ hmmm cholipa, jak sobie coś jeszcze przypomnę to dopiszę.

12. w której dekadzie lub , których dwóch dekadach czułabyś się najlepiej ?
(w moim przypadku są to lata 70 i 80)

Wychodzę z założenia, że czasy, w których żyjemy są najlepsze... bo są nasze. I to jest ten czas. Dlatego raczej nikt nie namówiłby mnie na skok w przeszłość bądź w przyszłość.

13.
jak Ci się układa z facetami a może jest jakiś jedyny ?

Jak dotąd jedynym samcem wiernym mi do grobu, była moja świnka morska. Często za nim tęsknię, bo był zawsze i bezwzględnie.
Jak mi się układa z facetami, no trudno powiedzieć. Popełniłam w ostatnim czasie sporo błędów, co kosztowało mnie niestety utratą pierwszej miłości, a wraz z desperacką próbą wielkiego powrotu i godności. :/ Potem chciałam naprawiać, ale było już za późno. Wiem też, że wina nie leżała jedynie po mojej stronie, ale mężczyzna sam w sobie jest dla mnie ósmym cudem świata (paradoksalnie bardzo niedoskonałym ^^), więc lubię ich idealizować. ;P
Mówiąc krótko jedynego nie ma.
Z innymi raczej układa mi się kul, wiążę nadzieje na poznanie nowych, świetnych ludzi na moich studiach, które rozpoczynam już 24 września! J
Myślę też, że dużo się ostatnimi czasy nauczyłam i liczę na to, że nie będę drugi raz popełniać tych samych błedów.

14. Dlaczego akurat Queen?
Queen to obecnie jeden z wielu, cokolwiek bym jednak nie powiedziała, kawałek mojego serducha należy do Fredka for evermore i wierzę, że on o tym wie. :]
Dlaczego Queen?
Ponieważ Freddie.

15.
Od kiedy słuchasz w/w zespołu?

Pierwszy raz usłyszałam Queen mając 3 lata, to było w roku śmierci Freddiego. Pamiętam, że gapiłam się w mały czerwony telewizorek jak sroka w gnat. A potem moja mama powiedziała, że ten pan co śpiewa już nie żyje. Miała kasete Innuendo.
Potem była długa przerwa i mając naście lat przybyła fascynacja.
Potem odpłynęła, ale ślad zostanie na zawsze.
Ale patetycznie!!!11 Cool

16. Interesujesz się trochę piłką nożną?A jeśli tak to komu kibicujesz?
Jest tak jak napisałam w pytaniu 9.
Mam kilka swoich ulubionych drużyn Very Happy Ale tylko takich ‘mundialowych’ Razz
A wiec: Argentyna, Turcja!!! (Ilhan Mansiz maj loff Very Happy), Portugalia (mają takie eleganckie stroje ^^) no i of koz Polska Razz

17. czy jestes osoba, ktora latwo nawiazuje kontakty z nowymi (nie)znajomymi>
zależy czy chodzi o znajmości przez internet czy normalnie.
Jestem niestety bardzo naiwna i walczę z tym, dlatego dziś pewnie nie wdałabym się już w żadną znajomość ‘na poważnie’ w świecie wirtualnym. Choć muszę przyznać, że szło mi to swego czasu dość gładko.
W życiu jestem zazwyczaj baardzo otwarta, chociaz zależy to od osoby/osób które poznaję. Przy pierwszym spotkaniu jednak, mogę sprawić wrażenie nadmiernie zdystansowanej. No, mówię, wszystko zależy od sytuacji i nastroju. Np. ostatnio na egzaminach wstępnych łątwo i szybko nawiązałam kontakt z nieznajomymi kandydatami i kandydatkami... Wink chociaż niektórzy początkowo byli mną nieco przerażeni Surprised hehehhee Wink
Nie jestem jednak kokietą. Niestety. Razz To często się przydaje (stosowane w umiarze), ale cóż. Razz

18. Co myślisz o FQ?
Przyjazne miejsce.

19. Poznań to miejsce...
...w którym się urodziłam i mieszkam pełne 18 lat, taka moja mała ojczyzna. Miejsce moich przyszłych studiów, przyszłego ‘dorosłego’ debiutu na scenie... Wink (oby oby)

20. Co powinniśmy zrobić, żeby w końcu zorganizować jakieś spotkanie w większym gronie? Masz w ogóle ochotę na takie spotkanie?
W sumie czemu nie, choć swoje zdanie na temat wyraziłam już gdzieś wcześniej. Nie mam jednak zielonego pojęcia co powinnyśmy zrobić, może po prostu taki rodzaj ludzi w naszym mieście mieszka, którzy nie czują większej potrzeby spotkania. Wink

21. Czym się zajmujesz?
Jak już gdzieś wspomniałam zajmuję się muzyką i dążeniem do celu.

22. Co lubisz czytać?
Nie jestem typem mola książkowego, ale jak już nabierze mnie ochota to czytam :] Moją ulubioną książką jest ‘Madame’ Antoniego Libery.
Poza tym obecnie czytam ‘Callas Primadonna assoluta’ Steliosa Galatopoulosa.

23. Gdzie siebie widzisz?
Na scenie.

24. Bliżej Ci do dziecka czy do osoby dorosłej?
Nie uważam się do końca za osobę dorosłą, dojrzałą. Muszę się jeszcze wiele nauczyć, bo jestem nadwrażliwa, nadpobudliwa i zbyt impulsywna. Surprised
Panowanie nad własnymi emocjami – ważna rzecz.
Poza tym zawód, który mam zamiar uprawiać często kopie tyłek. Trzeba umieć się bronić.

25. Grasz na czymś?
12 lat grałam na fortepianie. Kupa czasu, osiągnęłam wiele. Teraz czas na zmiany.

26. Chciałabyś wybrać się na zlot?
odsyłam do pytania 2.

27. Jak oceniasz swoje możliwości?
Zależy w jakiej dziedzinie. W śpiewaniu wysoko, bo trzeba wierzyć w siebie, bez tego ani rusz. Chociaż przesadzić też nie można, nie ma nic gorszego niż brak samokrytycyzmu. Wszędzie potrzebny jest złoty środek.

28. Brałaś udział w szkolnych przedstawieniach?
Tak, robilismy co roku koncert walentynkowy, przedstawienie muzyczno-teatralne, zazwyczaj coś spiewałam. Jednak ostatnimi laty zrezygnowałam, grupka samoadoracji to nie było to na co miałam ochote, poza tym dostrzegłam większe możliwości ‘w klasyce’ niż ‘w rozrywce’ a jedno z drugim się niestety gryzło.

29. Chciałabyś być drwalem?
Rozumiem, że pytanie na wyobraźnie. :]
Zawsze chciałam znaleźć się w takim miejscu jak na ‘The Fairy Feller’s Master Stroke’, ale wolałabym być żółtą nimfą czy innym żuczkiem niż drwalem. :]

30. Jaka jest Twoja orientacja polityczna?
Orientacja jakaś jest, ale nie do końca rozwinięta. Lubię oglądać ‘Kawę na ławę’ i inne tego typu programy z politykami w roli głównej. W wyborach żadnych jeszcze nie miałam okazji głosować, ale gdybym miała wybrałabym PO.

31. uwazasz sie za osobe szczesliwa ?
Jestem szczęśliwa, bo prawdopodobnie dostałam się na wymarzony kierunek studiów.
W życiu prywatnym jestem na etapie wylizywania ran. Wiecie, ReseT.

32. wierzysz w przyjazn z mezczyzna ?
zależy od mężczyzny. Niektórzy po prostu nie umieją. Wtedy zazwyczaj nie zmuszam – i odsuwam się.

33. Co wg Ciebie jest takiego w operze, że ją lubisz oglądać/słuchać/podziwiać?
To się czuje albo nie. Nie można przejść obok niej obojętnie, spotykam albo wielkich entuzjastów albo zdecydowanych sceptyków.
Opera jest gatunkiem synkretycznym. Łączy muzykę wokalno-instrumentalną z librettem, czyli pewną opowieścią, dramatem, do którego kompozytor pisze muzykę. Opera daje ogromne możliwości, nie dość, że jako śpiewak – prezentujesz się muzycznie to jeszcze ogromne znaczenie ma gra aktorska i to jak oddajesz daną postać. Dodatkowo pracuje się z ludźmi, a ja to bardzo lubię.
Wracając do pytania. Lubię wszystko co mnie wzrusza (a tych rzeczy jest mnóstwo, w tym filmy przyrodnicze Razz ) i opera jest na jednym z wyższych miejsc. Oczywiście mam swoje ulubione pozycje oraz te, które mniej lubię i opery komiczne, które dazę sympatią mimo, że na nich nie płacze Very Happy W sumie ciężko jest odpowiedzieć jednoznacznie... Rajcują mnie kostiumy, próby, reżyser, rekwizyty, scenografia... Specyfika melodii, harmonia arii, ensambli, uwertur czy finałów...
Wszystko.
Uważam, że Opera czy Teatr Wielki to taka inna planeta, inne życie, inny świat... można w niej zapomnieć o tym co codzienne i szare., a jednocześnie sytuacje w niektórych przedstawieniach są bardzo ponadczasowe i dają do myślenia... Osobiście, chodząc do opery zawsze ubieram się bardziej elegancko niż normalnie – to dla mnie jak święto.

34. Jaki stanowi ona element Twojej kultury?
Bardzo duży i znaczący. Często można mnie spotkać w operze.

35. Wagner, Puccini i ...?
Ciężka sprawa, bo ci dwaj to moi ulubieni operowi kompozytorzy... Na trzeciej pozycji znalazłoby się więc kilka nazwisk: Mozart, Bizet, Massenet, Verdi, Szymanowski...

36. Co sądzisz o Q+PR?
Szczerze? Nie mam zdania i nie interesuję się jakoś tym. Może uznacie mnie za ignorantkę pod tym względem, ale nie słyszałam ani jednej piosenki w tej kolaboracji. Surprised

37. Ulubiony gatunek muzyczny?
Było. Pytanie 10.

38. Co sądzisz na temat siatkówki?
Bardzo lubię. Zarówno oglądać jak i grać. Tzn. powinnam raczej napisać ‘grać’ bowiem trudno nazwać prawdziwą siatkówką grę na WF-ie taką kolorową piłeczką dla dzieci Very Happy (akcja chrońmy palce itp.) Przed TV też chętnie siadam, patriotyczne pobudki jak przy piłce nożnej.
Pamiętam miłe chwile spędzone z kuzynem na wygwizdywaniu Prygla w jakimś ważnym meczu... to było sporo czaus temu, a Robercik perfidnie jebał wszystko co się dało ^^
Zawsze miałam nieuzasadnioną słabość do Zagumnego i jego super mocnej zagrywki oraz Szczerbaniuka :/ :]


A teraz BONUS.
Mężczyzna – 5 skojarzeń (czyli moje ulubione pytanie, którego nikt mi nie zadał Very Happy )

*kawa
*zadbane dłonie
*len
*plecy
*zapach
_________________
I know the pieces fit cause I watched them fall away...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lukas



Dołączył: 19 Paź 2004
Posty: 1356

PostWysłany: Pon Lip 02, 2007 8:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

z moej strony dziękuje bardzo za odpowiedzi Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Qnegunda



Dołączył: 20 Lip 2005
Posty: 2030
Skąd: Poznań/Warszawa

PostWysłany: Pon Lip 02, 2007 8:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to pora na wasdfg7:

Trudno jest zapamiętać taki nick? Kiedyś genezę swojego pseudonimu wyjaśniałeś i tłumaczyłeś również, że często go stosujesz. Nie zapisałeś go sobie na jakiejś karteczce? Razz
Jesteś osobą poważną czy żartownisiem?
Jak myślisz, czym się możesz wyróżnić na tle reszty Forumowiczów?
Jakich pięć słów opisałoby Cię najlepiej?
Kim tak naprawdę jesteś? Wink
_________________
W avatarze jest lemur, gdyby kto nie wiedział. W domu wygląda tak samo.

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
nathula



Dołączył: 27 Maj 2007
Posty: 60
Skąd: z wielkiej Polski

PostWysłany: Pon Lip 02, 2007 9:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ewysz-dzięki za odpowiedzi.

Do wasdfg7(tradycyjnie już ode mnie)
-Dlaczego akurat Queen?
-Od kiedy słuchasz w/w zespołu?
-Ile masz lat?
-Jakiej drużynie piłkarskiej kibicujesz?
_________________
You can be anything you want to be
Just turn yourself into anything you think that you could
ever be
Be free with your tempo be free be free
Surrender your ego be free be free to yourself



Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
CORAX



Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3277
Skąd: Coraxstadt

PostWysłany: Pon Lip 02, 2007 9:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ewysz napisał:
1. Ila lat masz kobieto?
W grudniu skończę 19, a więc jestem zodiakalnym strzelcem.

Koziorożec też ma swoje udziały w grudniu Razz
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Kensington



Dołączył: 27 Sie 2004
Posty: 4263
Skąd: Modar

PostWysłany: Pon Lip 02, 2007 9:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1. Co zamierzasz studiować (o ile już czegoś nie studiujesz)?
2. Jaką prasę czytasz?
3. Preferujesz sporty zespołowe czy indywidualne?
4. Czy jesteś członkiem Fanklubu?
5. Z czyim zdaniem liczysz się najbardziej?
6. Jaką książkę ostatnio przeczytałeś?
7. Ilu forumowiczów znasz osobiście?
8. Czy wybierasz się na zlot?
9. Czy myślałeś kiedyś o wyprowadzce z kraju?
_________________

Z kobietami się nie dyskutuje. Kobiet się słucha.
Moje aukcje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lukas



Dołączył: 19 Paź 2004
Posty: 1356

PostWysłany: Pon Lip 02, 2007 9:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do wasdfg7 :

1. jeżeli potrafisz to opisz krótko swój charakter w stylu : śmiały/nieśmiały , towarzyski/indywidualista itp.

2. ulubione gatunki muzyczne
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nevada



Dołączył: 22 Sty 2007
Posty: 753
Skąd: Radom

PostWysłany: Pon Lip 02, 2007 10:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1. Ulubione gatunki filmowe?
2. Twój stosunek do Q+PR?
3. Co sądzisz o siatkówce? Jakieś ulubione kluby?
4. Co oprócz Queen?
5. Twoje ulubione danie?
6. Plus, Era, Orange, Sami Swoi, Heyah a może Play?
7. Twoja ulubiona dyscyplina sportu?
8. Ulubiony klub piłkarski? (Jeśli interesujesz się futbolem)
9. Dlaczego w ogóle taki nick?


Ostatnio zmieniony przez nevada dnia Wto Lip 03, 2007 9:52 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
ewysz



Dołączył: 27 Lut 2007
Posty: 257
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pon Lip 02, 2007 11:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

CORAX napisał:
ewysz napisał:
1. Ila lat masz kobieto?
W grudniu skończę 19, a więc jestem zodiakalnym strzelcem.

Koziorożec też ma swoje udziały w grudniu Razz


wiemy wiemy Wink

EDIT: ejjjj fajne to odpowiadanie na pytania było Rolling Eyes ja kce jeszcze raz! :/ Confused Sad
_________________
I know the pieces fit cause I watched them fall away...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
daga
Site Admin


Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 11065
Skąd: Warszawa - Ursynów

PostWysłany: Pon Lip 02, 2007 11:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziękujemy za odp i przechodzimy do:
wasdfg7:

1. Prawdziwe imię?
2. Co robisz w życiu?
3. Co myślisz o testach na IQ i czy robiłeś takowe z jakim skutkiem?
4. Plany życiowe?
_________________
http://www.wierszetakzwane.prv.pl/
http://www.deaky.prv.pl/
http://www.queen1991.blog.pl
http://www.queen.blox.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
tyna



Dołączył: 30 Gru 2004
Posty: 833
Skąd: krk

PostWysłany: Sro Lip 04, 2007 1:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

widac, ewysz, ze wielka przyjemnosc sprawilo Ci odpowiadanie na pytania... gdybym wiedziala, ze tak to lubiszm zadalabym wiecej :P

do wasd... cos tam :

1) uwazasz sie za osobe szczesliwa ?
2) polska ... jakie masz skojarzenia ?
3) uwazasz, ze przyjazn kobiety i mezczyzny jest mozliwa ?
4) kobieta - 5 negatywnych cech, jakie Ci sie z ta istota kojarza ;)


p.s. jesli to rzeczywiscie taka fajna zabawa, to jesli ten temat wczesniej nie upadnie, tez moge odpowiedziec na pare pytan ( wiecej by sie pewnie nie znalazlo ;P )
_________________
, 2006

' ... zapamtite : sloboda je pravo na IZBOR - jebati ili biti jeben '
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen
Lukas



Dołączył: 19 Paź 2004
Posty: 1356

PostWysłany: Sro Lip 04, 2007 2:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rozumiem , że Łosiu nie ma czasu na odpowiedzi Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mumin_king



Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 6343
Skąd: Rzekuń

PostWysłany: Sro Lip 04, 2007 3:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Łosiek dziś zamieści swoje odpowiedzi (bynajmniej mi tak mówił). Wink
Bardziej mnie zastanawia to, że wasdfg7 nie ma ostatnio na forum i czy nie lepiej było przesunąć jego kolejność jak ostatnio.
_________________


GGP - na spotkanie ze świeżoscią

Bój się bloga NOWOŚĆ Exclamation BLOG MUMINA Exclamation

wg Matteya - bardzo sprytne ALTER EGO.
Zwycięzca Queenwizji - grudzień 2012
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
Lukas



Dołączył: 19 Paź 2004
Posty: 1356

PostWysłany: Sro Lip 04, 2007 3:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mumin_king napisał:
Łosiek dziś zamieści swoje odpowiedzi (bynajmniej mi tak mówił). Wink
Bardziej mnie zastanawia to, że wasdfg7 nie ma ostatnio na forum i czy nie lepiej było przesunąć jego kolejność jak ostatnio.


spokojnie , pytania można zadawać , a jak was wróci to odpowie Wink a w międzyczasie można przejść do następnej osoby jak to juz od kilku kolejek robimy Wink


Ostatnio zmieniony przez Lukas dnia Sro Lip 04, 2007 4:03 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mumin_king



Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 6343
Skąd: Rzekuń

PostWysłany: Sro Lip 04, 2007 3:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lukas napisał:
Spokojnie , pytania można zadawać , a jak was wróci to odpowie Wink a między czasie można przejść do następnej osoby jak to juz od kilku kolejek robimy Wink


No to w takim razie pytania do wasdfg7:

1) Czemu Cię tak mało na foum?
2) Obiektywnie, co lepsze Władca Pierścieni czy Gwiezdne Wojny?
3) Czy czytujesz ciągle ASAQ-u? Czemu nie piszesz już odcinków? Ulubiony wątek, autor.

i małe oświadczenie:

prosi się o nie podkradanie pytań związanych z futbolem Razz
z poważaniem mumin_king
_________________


GGP - na spotkanie ze świeżoscią

Bój się bloga NOWOŚĆ Exclamation BLOG MUMINA Exclamation

wg Matteya - bardzo sprytne ALTER EGO.
Zwycięzca Queenwizji - grudzień 2012
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
nevada



Dołączył: 22 Sty 2007
Posty: 753
Skąd: Radom

PostWysłany: Sro Lip 04, 2007 4:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mumin_king napisał:
i małe oświadczenie:

prosi się o nie podkradanie pytań związanych z futbolem Razz
z poważaniem mumin_king

Z tym może być problem. Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
nathula



Dołączył: 27 Maj 2007
Posty: 60
Skąd: z wielkiej Polski

PostWysłany: Sro Lip 04, 2007 4:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kto pierwszy ten lepszy Twisted Evil
_________________
You can be anything you want to be
Just turn yourself into anything you think that you could
ever be
Be free with your tempo be free be free
Surrender your ego be free be free to yourself



Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Dominik89



Dołączył: 23 Lut 2005
Posty: 2187
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Lip 04, 2007 6:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1. Streść siebie i swoją osobowość w 3 zdaniach.
Bywam bardzo skrajny, opozycyjne emocje przeplatają się czasem u mnie w bardzo krótkim czasie. Mam bardzo często inne zdanie od innych i czasem to jest naprawdę upierdliwe.
Jeżeli się czemuś poświęcam to robię to z całym sercem i w tym wypadku pieniądze w ogóle nie grają roli.

2. Czemu taki nick? Skąd ten nick ? Nie wiem skąd jesteś ale w moich stronach okresla sie łosiem nie za bardzo rozgarnietego faceta...
Nick ma jeszcze swe korzenie w podstawówce, a że brzmi dość fajnie i miło więc tak zostało ;P


3. Co jest Łosiek? Czemu Cię tak mało na forum?
Ogólnie forum coraz bardziej zaczyna tracić to coś, wchodzę tu głównie z przyzwyczajenia i sentymentu. A do tego są wakacje i jestem na działce i po prostu nie chce mi się wchodzić do internetu.

4. Jak minął szkolny rok? Rzeczywiście tak katastrofalnie jak zapowiadałeś?
Dokładnie, liczyłem na lepsze oceny, w ogóle nie mogłem się zmobilizować choć chciałem, w następnym będzie lepiej

5. Piłka Nożna. Jaki masz do niej stosunek (jeśli posiadasz swój ulubiony klub, napisz dlaczego on)?
Nigdy nie fascynował mnie ten sport, nie lubię jak coś cały czas jest takie same, co mecz 22 osoby wychodzą na boisko i grają przez 90 minut kopiąc kawałek pompowanej szmaty z logiem znanej firmy Sorry ale ja to tak odbieram nigdy nie pasjonowałem się tym. Oglądam tylko ważniejsze mecze dla samej ciekawości. Brak ulubionego klubu.

6. Czemu tak rzadko się uśmiechasz?
Uśmiecham się jak jestem szczęśliwy a to zdarza się rzadko, poza tym nie lubię jak ktoś ma cały czas uśmiech na twarzy bo to jest dla mnie po prostu głupie.

7. Jaką książkę ostatnio przeczytałeś?
„Czy ulotkę z pizzeri można nazwać książką ?” xD Właśnie przedwczoraj przeczytałem Życie Prawdziwe.

8. Konsola czy PC?
No temat dla mnie ;P
Zależy do czego do pracy, netu itp. na pewno komputer tu nie ma 2 zdań.
Co do gier bo do tego zmierzamy ja wybieram konsolę. Przez 12-13 lat grałem na Pc, było świetnie do czasu gdy wszystko zaczęło się kręcić coraz szybciej większość gier już mi się cięła że nie można było grać. Do tego komputer się popsuł a ja nie miałem kasy na naprawę. Wziąłem więc konsolę na raty. I naprawdę nie mam zamiaru wracać do gier na komputer, z wieloletnich doświadczeń wiem że gry się ZAWSZĘ tną czego nienawidzę, a do tego musisz kupować części cały czas żeby jakoś chodziło. Śmieszą mnie komentarze ludzi którzy mówią: a na konsoli to nie ma worda i exela i w ogóle. Przecież ludzie którzy mają konsolę mają też komputer więc gadka jest zupełnie nie na miejscu...
Rynek gier komputerowych sam się zabija a właściwie zabijają go gracze nie kupując oryginałów. Oczywiście są piraty na konsole ale nie w takim stopniu, a teraz żeby zgrywać piraty na PS3 trzeba mieć blu ray który kosztuje do 4000 zł więc się nie opłaca. Pytam się znajomego ile oryginalnych gier kupił w tamtym roku na Pc on mówi że 1, ja kupiłem na PS2 10... Ale Polacy muszą jeszcze dorosnąć ...

9.Co zamierzasz robić po maturze?
Studia jakieś geograficzne pewnie albo wyjazd za granicę.

10.Zobaczymy się jeszcze kiedyś na ognisku?
Mam nadzieję że nie tylko tam ale też w głośnym miejscu za granicą Wink

11.Jakie lubisz dziewczyny?
Takie z którymi da się porozmawiać, i mają trochę poczucia humoru i nie chodzą jak księżniczki i czekają na księcia z bajki.

12.Jesteś szczęśliwym człowiekiem?
Zależy pod jakim względem. Właściwie jeżeli szczęście to górny poziom satysfakcji to nigdy go nie osiągnę bo zawsze można chcieć więcej.

13.Śni Ci się, że występujesz publicznie i nie masz spodni albo majtek?
Nidy o.O choć sam występ publiczny owszem.

14.Lubisz się smyrać po brodzie?
Raczej nie należy to do moich rytuałów ;P

15.Wojewódzki czy Majewski?

Właściwie już obu ich nie oglądam, remis.

16. Gdzie robisz 18nastkę?
Pewnie pójdę razem z rodzicami do jakieś restauracji dobrej bo organizowanie, przyjęć 3 dni przed wigilią to niezbyt udany pomysł  połowy zapomni w natłoku świąt a reszta gdzieś wyjedzie...

17. Jesteś materialistą?
Chyba tak dużą wagę przywiązuje do tego co mam, co do pieniędzy, lubię pieniądze to fakt, to cudowna rzecz, można nimi spełnić tyle marzeń poza tym gdyby nie to że mieli je moi rodzice w odpowiedniej chwili zapewne już bym się tu nie rozpisywał i balował bym z Freddiem ....

18. Czy Hania Cię nie męczy swoimi zasadami?
Nigdy, ona ma swoje, ja mam swoje i jest pełna akceptacja, no prawie, bo ja nie lubię odkurzacza w użytku xD

19. Jak wspominasz 24.XI.2006r?
Jeden z najbardziej dziwnych dni w moim życiu tyle się działo, skrajne emocje w takim natłoku, nigdy go nie zapomnę.....

20.Co po liceum?
Patrz punkt 9 Wink

20.czy, tak jak my, uwazasz, ze masz fajnego tate ? Razz
Jak najbardziej, jeszcze nigdy nie zawiodłem się na nim i na jego radach, akceptuje to co robię i choć czasem ma inne zdanie to jest extra.

21. Postrzegasz się bardziej jako osoba dorosła, czy bardziej jako dziecko ?
Jeżeli chodzi o pogląd czuje że wiem czego chcę, jeżeli bywa o zachowanie czasem sam bym siebie nie posądzał o różne głupie rzeczy ;P

22. Jaka role w Twoim życiu odgrywa pieniądz ?
Bardzo dużą, wiem jaką mają wartość i trzeba je szanować, i wiem że jeżeli się ich nie ma jest po prostu tragedia.

23.masz swoje 5 minut sławy... w jakiej ' dziedzinie ' przemysłu chciałbyś się wtedy zrealizować ?
Może coś artystycznego, zrobił bym jakieś arcydzieło i mój talent nagle się wypalił i pozostał w glorii chwały.

24.jakie jest Twoj stosunek do kosciola katolickiego ?
Bardzo negatywny. Pisałem o tym kiedyś i nie chcę rozgrzebywać tego tematu publiczne bo ma to same złe konsekwencje...
Powiem tylko tyle że 6 mld zł rocznie jest przeznaczanych na naukę religii w szkołach a za to można by zorganizować 2 mld po 3 zł posiłków i żadne Polskie dziecko nie było by głodne.

25.kobieta - 5 szybkich skojarzen,
Pogodna
Ładna
Z poczuciem humoru
Mądra
Wyrozumiała

26. uwazasz sie za osobe szczesliwa ?
Patrz kilka postów wyżej

27.Uważasz się za osobę ekscentryczną?
Często tak, przeważnie w mowie

28.Ile znaków miał Twój najdłuższy post? :Wink:
To właśnie ten ;P ale na pewno mniej niż twój Wink

29.Jak to jest być Łosiem, Który Zginął Dwa Razy? Razz (nawiązanie do wieści z onetu, interii etc.)
Całkiem nieźle tylko mnie coś w kręgach łupie ;P

30.Gwiazdka czy Wielkanoc? A może Małydzień?
Ani to ani to, w ogóle chyba nie będę obchodził świąt w przyszłości, nie lubię ich, ludzie okazują fałszywe emocje, cieszmy się wesołych świąt i w ogóle a za tydzień znowu te same konflikty. Poza tym w świętach głównie niby chodzi o jakieś wartości szopka, jajeczko, króliczki do mnie to w ogóle nie trafia...

31.Też masz takie odjechane pomysły jak Twoi koledzy?
A jak xD

32.co cie najbardziej pociąga w latach 80 ?
Luz i kolorowe neony i niesamowity klimat tamtych dni...
Pewnie jestem ostatnią osobą na forum urodzoną w latach ’80. 21.12.1989
Więc mogę czuć się ostatnią iskrą lat ’80 na forum ;P

33.kiedy znowu pogramy ?
Pewnie w te wakacje

34.dlaczego ostatnio tak rzadko udzielasz się na forum ?
Odpowiedź na to pytanie powyżej.

35. USA czy UK. ?
UK byłem tam 2 razy i było cool, a w USA jeszcze nie byłem ale kiedyś pewnie tak.

36. czy wrócisz kiedyś jeszcze do nauki gry na gitarze ?
Pewnie tak, choć nie wiem kiedy to nastąpi...

37.jak spędzasz wolny czas ?
Queen pod wszelką postacią, Granie na konsoli, czasem gitara, wypady ze znajomymi, oglądanie F1

38.Uważasz się za ciekawą osobowość?
Myślę że mam coś do zaoferowania, każdy jest na swój sposób ciekawy.

39.Co najbardziej cenisz w ludziach?
Szczerość, nienawidzę kłamstw, ile to już osób mnie znielubiło bo mówiłem jak jest, ktoś się mnie pyta: podoba ci się moja koszula ? Mówię :Nie jest do dupy . Oczywiście reakcja nie znasz się spadaj i w ogóle, w takim razie po co się pytasz ?

40.Uważasz się za osobę dorosłą , czy wręcz przeciwnie?
Odpowiedź powyżej

41.Masz jakąś pasję? [poza Queen i grami]
Tak jak pisałem Gitara czasem i F1

42.Masz czasami ochotę tak jak ja wyrzucić na kogoś worek gnoju? :Wink:
Worek gnoju ? To tylko Intro do tego co mam czasem zamiar z niektórymi zrobić, czasami chciałbym niektórym tak wpierd**** że piekło staje się niebem.

43.Gdzie mieszko Mieszko?
W mieszku mieszkaniowym zamieszkałym przez mieszczańskich mieszkańców.

44.Czy na następny zlot przyjedziesz już sam?
Raczej nie, mam wrażenie że niektórzy myślą że moja Mama przyjeżdża tam w celach opiekuńczych nic bardziej mylnego, przyjeżdża tam bo po prostu lubi Queen i Fredka Wink

45.Czego słuchasz przede wszystkim prócz Queen?
Rock szeroko pojęty ale też kawałki asłyszane

46.Dlaczego akurat Queen?
Pisałem już o tym wiele razy, po prostu muzyka tego zespołu najbardziej do mnie przemawia a dopełniane jest to przez wiele innych czynników jak wokal Fredka czy wspaniałe koncerty
.
47.Od kiedy słuchasz w/w zespołu?
Od 3 roku życia, wkleję kiedyś na forum z zdjęcie jak w wieku niecałych 6 lat udawałem Fredka Wink
_________________
Łosiu
Tom po lewej to arcymistrz chytrości i łasości xP
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Qnegunda



Dołączył: 20 Lip 2005
Posty: 2030
Skąd: Poznań/Warszawa

PostWysłany: Czw Lip 05, 2007 11:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No więc tego. Skoro Łosiu się już wypowiedział, a wasdfg7 pewnie po prostu nie ma, proponuję przejść do następnej osoby, którą jest BeBe:

Jakie są Twoje relacje z rodzicami?
Jaki typ człowieka jesteś w stanie znieść?
Który okres swojego życia wspominasz najlepiej i dlaczego?
Co jest dla Ciebie najważniejsze w muzyce i literaturze?
Jakie cechy powinna mieć Twoja przyszła partnerka?
Co myślisz o FQ?
_________________
W avatarze jest lemur, gdyby kto nie wiedział. W domu wygląda tak samo.

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Towarzyskie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 19, 20, 21 ... 42, 43, 44  Następny
Strona 20 z 44

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek