FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Ile zarobili?

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Marcin



Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 1706
Skąd: Police

PostWysłany: Czw Mar 18, 2004 2:33 pm    Temat postu: Ile zarobili? Odpowiedz z cytatem

Czy może ktoś wie ile Freddie i reszta zarobili pieniędzy przez okres trwania Queen? Sam gdziaś czytałem że majątek Freddiego szacował się ok. 25 milionów dolarów lub funtów
podobno Mary Austin dostała 10 mln. + oczywiście dom
ktoś ma może kopię testamentu?
_________________
The Story of Freddie Mercury - http://www.youtube.com/watch?v=rHY25zkQV0o
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
rodzynek2



Dołączył: 03 Lis 2003
Posty: 1336
Skąd: Chorzów

PostWysłany: Czw Mar 18, 2004 3:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pewmie dużo. tymbardziej, że więcej płyt Queen sprzedał po śmierci Freddiego
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Freddie



Dołączył: 23 Sty 2004
Posty: 135

PostWysłany: Pią Mar 19, 2004 11:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego co wiem, to majątek Freddiego został oszacowany na jakieś 6 mln funtów... Czy nie mam racji?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Junior



Dołączył: 31 Paź 2003
Posty: 73
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pon Mar 22, 2004 1:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja mam testament Fredka
jak ktoś chce to walcie na maila albo dziadu-dziadu
_________________
Pozdrawiam
Junior
i zapraszam na
www.MagicQueen.prv.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Hoder



Dołączył: 20 Lis 2003
Posty: 657
Skąd: Marklowice/Poznań

PostWysłany: Wto Mar 23, 2004 11:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w "Życiu prawdziwym", któryś z David'ów Mr. Green strasznie się rozczulał, że tego mało zostało, ale musiałbym sprawdzić, co wg. niego oznacza mało Smile
_________________
czemu bracie robisz ku*wę z muzyki
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
pasquale



Dołączył: 24 Lis 2003
Posty: 378
Skąd: Września [WLKP]

PostWysłany: Sro Mar 24, 2004 8:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem ile mogli zarobić ale na pewno jest to spora sumka. W jednej z książek było napisane że w pewnym momencie Freddie zapomniał jak wygląda 1 funt Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
miraclequeen



Dołączył: 17 Mar 2004
Posty: 310

PostWysłany: Sob Lip 24, 2004 9:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla Mary Freddie zostawił chyba 10 albo 12 milionów funtów i dom. A 50 milionów dolarów z jego majątku poszło na cele charytatywne. Skoro reszta zarabiała podobnie to można sobie policzyc.... Kosmiczne sumki Very Happy Smile Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Pikers



Dołączył: 12 Lip 2004
Posty: 1076
Skąd: Dębica

PostWysłany: Sob Lip 24, 2004 9:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szkoda gadac ja słyszałem ze miał 70 mln funtów na koncie :]
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=GK0OnsayIQk
Guma Chet Diablo Pikers
http://www.youtube.com/watch?v=S7_5Aoi4kHc&feature=channel_video_title

www.syndikad.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Leniu



Dołączył: 06 Kwi 2004
Posty: 2432
Skąd: Przemyśl / Kraków

PostWysłany: Sob Lip 24, 2004 9:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dla mnie nie ważne jest ile zarobili i ile pieniędzy zostawil Freddie ... dla mnie liczy sie On

byłby wielki nawret gdyby byl smieciarzem Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Spike Edney jr



Dołączył: 08 Kwi 2004
Posty: 852

PostWysłany: Sob Lip 24, 2004 10:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dajcie chłopu spokój po śmierci.Czy to ważne 70 mln funtów ? Ukradl je czy co ? Zarobił je ciężko(choć wielu się nie zgodzi) pracując .Sprzedał razem z Queen i solo miliony płyt ,które kupili fani.Dał setki koncertów,płacąc często za to zdrowiem(vide Hannover).Bóg obdarzył go wspaniałym talentem ,a on to wykorzystał.Nie ma w tym nic zdrożnego.Mówicie ,że zapomniał jak wygląda jeden funt.Macie na myśli pewnie tych bogatych bonzów ,którzy wydają kasę tylko na zbytki,ale On nie był taki.Oddał wiele pieniędzy osobom potrzebującym,pomagał domom dziecka,działał dla chorych na AIDS.Dawał koncerty by zebrać kasę dla tych ,którym były potrzebne(nieszczęsne koncerty w Sun City,który umieściły Queen na czarnej liście ONZ).No i jeszcze LIVE AID.Czy to mało ? Tak,miał kupę kasy ,część wydawał na zachcianki i zabawy,ale nie wszystko.
Pokój Jego Pamięci
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
miraclequeen



Dołączył: 17 Mar 2004
Posty: 310

PostWysłany: Sob Lip 24, 2004 10:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spike Edney jr napisał:
Dajcie chłopu spokój po śmierci.Czy to ważne 70 mln funtów ? Ukradl je czy co ? Zarobił je ciężko(choć wielu się nie zgodzi) pracując .Sprzedał razem z Queen i solo miliony płyt ,które kupili fani.Dał setki koncertów,płacąc często za to zdrowiem(vide Hannover).Bóg obdarzył go wspaniałym talentem ,a on to wykorzystał.Nie ma w tym nic zdrożnego.Mówicie ,że zapomniał jak wygląda jeden funt.Macie na myśli pewnie tych bogatych bonzów ,którzy wydają kasę tylko na zbytki,ale On nie był taki.Oddał wiele pieniędzy osobom potrzebującym,pomagał domom dziecka,działał dla chorych na AIDS.Dawał koncerty by zebrać kasę dla tych ,którym były potrzebne(nieszczęsne koncerty w Sun City,który umieściły Queen na czarnej liście ONZ).No i jeszcze LIVE AID.Czy to mało ? Tak,miał kupę kasy ,część wydawał na zachcianki i zabawy,ale nie wszystko.
Pokój Jego Pamięci


Zgadzam się w 100%. Mój wcześniejszy komentarz był tylko w celu informacyjnym, bo tak słyszałem i chciałem się tym podzielić :]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
rodzynek2



Dołączył: 03 Lis 2003
Posty: 1336
Skąd: Chorzów

PostWysłany: Sob Lip 24, 2004 10:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zgodze się z Rogerem. Queen zarobili kase 20 lat ciężko pracując razem, czy osobno. Zresztą nie tylko Freddie przypłaał to zdrwiem podobno Brian nabawił się z Stanach żółtaczki
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Marcin



Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 1706
Skąd: Police

PostWysłany: Sob Lip 24, 2004 11:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spike Edney jr napisał:
Dajcie chłopu spokój po śmierci.Czy to ważne 70 mln funtów ? Ukradl je czy co ? Zarobił je ciężko(choć wielu się nie zgodzi) pracując .Sprzedał razem z Queen i solo miliony płyt ,które kupili fani.Dał setki koncertów,płacąc często za to zdrowiem(vide Hannover).Bóg obdarzył go wspaniałym talentem ,a on to wykorzystał.Nie ma w tym nic zdrożnego.Mówicie ,że zapomniał jak wygląda jeden funt.Macie na myśli pewnie tych bogatych bonzów ,którzy wydają kasę tylko na zbytki,ale On nie był taki.Oddał wiele pieniędzy osobom potrzebującym,pomagał domom dziecka,działał dla chorych na AIDS.Dawał koncerty by zebrać kasę dla tych ,którym były potrzebne(nieszczęsne koncerty w Sun City,który umieściły Queen na czarnej liście ONZ).No i jeszcze LIVE AID.Czy to mało ? Tak,miał kupę kasy ,część wydawał na zachcianki i zabawy,ale nie wszystko.
Pokój Jego Pamięci
a czy ktoś wątpi w jego pracę? nikt mu nie zażuca że je ukradł albo dostał za darmo. Pytanie było takie ile miał pieniążków na koncie w czasie śmierci. I to tylko z czystej ciekawości ile mógl mieć po 20 latach uszczęśliwiania ludzi Wink
_________________
The Story of Freddie Mercury - http://www.youtube.com/watch?v=rHY25zkQV0o
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Marcin



Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 1706
Skąd: Police

PostWysłany: Sob Lip 24, 2004 11:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spike Edney jr napisał:
(nieszczęsne koncerty w Sun City,który umieściły Queen na czarnej liście ONZ).

chyba chodzi ci o czarną listę Brytyjskiego związku piosenkarzy - czy jakoś tak - pierwsze słysze o ONZ...
_________________
The Story of Freddie Mercury - http://www.youtube.com/watch?v=rHY25zkQV0o
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Spike Edney jr



Dołączył: 08 Kwi 2004
Posty: 852

PostWysłany: Nie Lip 25, 2004 10:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat z książki Ricka Sky"Życie Freddiego Mercury" :
"Queen zostali wciągnięci na czarną listę Narodów Zjednoczonych
za nieprzestrzeganie bojkotu kulturalnego". Confused
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
rodzynek2



Dołączył: 03 Lis 2003
Posty: 1336
Skąd: Chorzów

PostWysłany: Nie Lip 25, 2004 11:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale wszystkich przeprosili i "odpukutowali" na wspaniałym koncercie "Live Aid". Z którego, jak wiadomo, dochód szedł na biedne dzieci w Afryce. Powołam się na książke Queen Deana:
W tej skiążce jest cytat jakiegoś gościa który mówił, że Queen miałby taj jeszcze raz koncertować, Ale Jim Beach zdementował tą informacje.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek