FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
DRAGON ATTACK na cenzurowanym

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Live
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

No i jak się podoba?
wow
42%
 42%  [ 8 ]
5
21%
 21%  [ 4 ]
4
5%
 5%  [ 1 ]
średnio
26%
 26%  [ 5 ]
2
5%
 5%  [ 1 ]
Wszystkich Głosów : 19

Autor Wiadomość
Blackie_Sexx



Dołączył: 12 Cze 2005
Posty: 402
Skąd: Tychy

PostWysłany: Pią Cze 17, 2005 6:53 pm    Temat postu: DRAGON ATTACK na cenzurowanym Odpowiedz z cytatem

To chyba najlepszy tribjut dla Queen, prawda??

Znalazło się na nim kilka doskonałych coverów, które dorównują oryginałom, bądź nawet w pewnym stopniu je "udoskonalają".

Robin McAuley śpiewający I Want It All przy wtórze ultraszybkich dźwięków gitary Impelliterego mógłby być godnym następcą Freeda, methinks... Rona znamy z MSG miedzy innymi, gwoli ścisłości

James LaBrie, gardło Dream Theater, pokazał jakim jest fanem Queen (i zdolnym wydrzyryjem), wykonując Sheer Heart Attack z odpowednim ogniem i One Vision z ogromnym szacunkiem.
W całej swej wizjonerskości, również widziałbym go na trasie z Bri i Rog'em.

Save Me wykonane przez Jeffa Scotta Soto (np wczesny Malmsteen) to potwierdzenie wierszyka, który krąży w hard rockowym światku "wszystko, czego dotknie Soto, zamienia się w złoto". Geniusz. Właśnie tak widział to Freddie, nie pytajcie skąd wiem. Wiem!!!

Hughes śpiewający Get Down Make Love przy akompaniamencie Jake E Lee (Ozzy 84 - 87, Badlands --->warto) to już jak wiadomo, interpretacja bliska "lepszości od oryginału"...

Reszta równie dobrze, acz kolwiek Szwed Malmsteen mógłby sobie odpuścić troche pitolenia, gdyż zupełnie zatracił świetny riff "Keep Yourself Alive"...

Ktoś powiedizał, że Lemmy śpiewajacy Queen to żart.. Może i żart, ale czadowy... A cóż innego z repertuaru Królowej mógłby zaśpiewać Lemmy jak nie Tie Your Mother Down???

Jedno zastrzeżenie to John Bush z Anthraxu i Armored Saint, który raczej nie podołał...

To tyle, reszta po staremu---> ocenki jak w dzienniczku (no, almost), proszę

EDIT:
P.S. zepsułem ankiete, gdyż pod 2 była jeszcze opcja "syf"...
I cały misterny plan poszedł w p...
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
usmc



Dołączył: 16 Lis 2003
Posty: 1272
Skąd: Galway / Kraków

PostWysłany: Pią Cze 17, 2005 8:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Płytkę mam ale szczerze mówiąc dawno nie słuchałem. Muszę sobie ją przypomnieć i wtedy coś więcej napiszę i wystawię notkę. Very Happy
_________________
"Are you ready? Are you ready brothers and sisters?"

PFQ - Fan nr. 10 Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
CORAX



Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3277
Skąd: Coraxstadt

PostWysłany: Pią Cze 17, 2005 9:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Był raz temat o Who wants to live forever, wchodząc w ten bezmyślnie kliknąłem Wow myśląc, że to pytanie dotyczy piosenki, z zamiarem zapytania, po kiego robić ankietę o jakiejś piosence, jeszcze będą powstawały ankiety nt. każdej piosenki, a tu proszę... pospieszyłem się. Nie mam pojęcia co to za tribute band, w życiu o nim nie słyszałem, tak więc przypomnę się niektórym mówiąc:

Żądam dodawania do tego typu ankiet opcji "nie znam tego" - jak statystyka, to statystyka.

Pozdrawiam
Minister Zdrowia Szczęścia i Wszelkiej Pomyślności

PS - skoro o braku opcji w ankiecie mowa, to czemu nie ma opcji 1 (inaczej: totalna chała)??? Twisted Evil
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Blackie_Sexx



Dołączył: 12 Cze 2005
Posty: 402
Skąd: Tychy

PostWysłany: Pią Cze 17, 2005 11:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bo to nie ejst tribute band. To są wielkie gwiazdy ahrd rocka, które we własnym zakresie nagrały tribjucik dla Królowej
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
KrzysiekP



Dołączył: 26 Lut 2006
Posty: 2115
Skąd: Wielkopolska

PostWysłany: Pon Mar 20, 2006 5:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ehh.. nie, nie nie! Nikt nie bedzie godnym następcą Freddiego w Queen! To jest niemożliwe. Bo:
1) to FREDDIE był Crying or Very sad frontmanem grupy, to ON wymyślił nazwę grupy oraz godło
2) największą zaletą Freddiego była jego muzyczna wszechstronność (od opery po rock), a takie gwiazdy hard-rocka się urutynowili... tylko nawalanka
wg mnie Soto nie ma dobrego głosu do "Save Me", tu trzeba mieć potęzny głos, oraz wysoką skalę głosu..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
CORAX



Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3277
Skąd: Coraxstadt

PostWysłany: Pon Mar 20, 2006 5:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Queen Fan napisał:
ehh.. nie, nie nie! Nikt nie bedzie godnym następcą Freddiego w Queen!

Chyba Ci się topici pomyliły Razz
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Pon Mar 20, 2006 5:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Produkcja jest do dupy, moim skromnym zdaniem. Kilka rzeczy jest niezlych- Save Me, WWRY, no i najfajniejsze "Get Down Make Love"... Ale tez jest kilka zapychaczy.. Ja NP. kocham Dream theater ale One Vision zostalo przez LaBriego zaspiewane strasznie...!
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Blackie_Sexx



Dołączył: 12 Cze 2005
Posty: 402
Skąd: Tychy

PostWysłany: Pon Mar 20, 2006 5:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fenderek napisał:
One Vision zostalo przez LaBriego zaspiewane strasznie...!


zabrakło mu drapieżności. Zaśpiewał ten numer zbyt lekko.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
KrzysiekP



Dołączył: 26 Lut 2006
Posty: 2115
Skąd: Wielkopolska

PostWysłany: Wto Mar 21, 2006 12:56 pm    Temat postu: Re: DRAGON ATTACK na cenzurowanym Odpowiedz z cytatem

Blackie_Sexx napisał:


Robin McAuley śpiewający I Want It All przy wtórze ultraszybkich dźwięków gitary Impelliterego mógłby być godnym następcą Freeda, methinks...


Nie, CORAX, nie pomyliły mi się topici
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KrzysiekP



Dołączył: 26 Lut 2006
Posty: 2115
Skąd: Wielkopolska

PostWysłany: Wto Gru 12, 2006 8:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dziś znowu wzialem ta plytkę do odtwarzacza i:
plusy:
- Another One Bites The Dust - Ja pierdolę, to jest najlepsza rzecz z tej płyty!! I to lepsza od oryginału, naprawdę!!
- I want it all - dobrze zagrane i zaśpiewane, bardziej przyciaga niz zniecheca..
- One Vision - i tak wokal Jamesa stoi na wysokim poziomie, ogolnie podoba mi się.
Minusy:
- TIE YOUR MOTHER DOWN!!! - pierwsze dzwieki gitary sa niezle, ale potem odstrasza mnie wokal... facet meczy sie strasznie..
- Keep Yourself Alive - ogolnie w porządku, ale.. przesycone iloscia solowek... po prostu za duzo..

Jest jeszcze WATC, WWRY i GDML - dobre, na wysokim poziomie.
Ogolnie: 4
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Live Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek